Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihomoravského kraje

 23.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Brno 1
Stáhnout výsledky

VS 1

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 0.500 9.350 0.000 9.850 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 9.750 0.000 9.750 0.000 10.000 0.000 10.000 0.000 9.600 0.000 9.600 0.500 9.600 0.000 10.100 58.600
2. Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc 0.500 9.050 0.000 9.550 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 9.300 0.000 9.300 0.500 9.450 0.000 9.950 0.500 9.400 0.000 9.900 57.050
3. Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska 0.500 9.200 0.000 9.700 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.200 0.000 9.200 0.500 9.300 0.000 9.800 0.500 9.200 0.000 9.700 56.950
4. Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 9.000 0.000 9.500 0.500 9.000 0.000 9.500 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 8.300 0.000 8.800 55.350
5. Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 0.500 8.950 0.000 9.450 0.500 8.600 0.000 9.100 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.000 0.000 9.000 0.500 9.000 0.000 9.500 55.250
6. Glotzmann Tomáš 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav 0.500 8.400 0.000 8.900 0.500 8.600 0.000 9.100 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.300 0.000 9.300 54.900
7. Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml. 0.500 8.800 0.000 9.300 0.500 7.800 0.000 8.300 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.200 0.000 9.200 0.500 9.300 0.000 9.800 54.800
7. Valuch Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 8.650 0.000 9.150 0.500 8.000 0.000 8.500 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 9.000 0.000 9.500 0.500 8.800 0.000 9.300 54.800
9. Mazánek Matěj 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 7.200 0.000 7.700 0.500 8.500 0.000 9.000 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.200 0.000 9.200 0.500 9.100 0.000 9.600 54.500
9. Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 0.500 9.350 0.000 9.850 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.200 0.000 9.200 0.500 8.900 0.000 9.400 54.500
11. Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 8.550 0.000 9.050 0.500 8.000 0.000 8.500 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.950 0.000 8.950 0.500 8.900 0.000 9.400 54.150
12. Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely 0.500 9.300 0.000 9.800 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.100 0.000 9.100 0.500 8.800 0.000 9.300 54.100
13. Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý 0.500 8.700 0.000 9.200 0.500 7.300 0.000 7.800 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.050 0.000 9.050 0.500 9.100 0.000 9.600 53.350
14. Hochmann Adam 2010 KSG Mor. Slavia Brno 0.500 8.000 0.000 8.500 0.500 8.000 0.000 8.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.100 0.000 9.100 53.300
15. Adam Michal 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc 0.500 8.300 0.000 8.800 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.100 53.250
16. Pavlíček Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Fried Václav 0.500 6.850 0.000 7.350 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.200 0.000 9.200 52.300
17. Podaný Domiik 2012 T.J. Sokol Brno I 0.500 8.900 0.000 9.400 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.100 0.000 9.100 51.300
18. Šimek Ruben 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.500 8.050 0.000 8.550 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.600 0.000 8.600 50.600
19. Pospíšil Jan 2011 KSG Mor. Slavia Brno 0.500 7.500 0.000 8.000 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.900 0.000 8.900 50.500
20. Grulich Edvard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.500 8.900 0.000 9.400 0.000 6.000 0.000 6.000 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 9.300 0.000 9.300 49.950
21. Vrtík Timur 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st. 0.500 7.800 0.000 8.300 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.800 0.000 8.800 49.900
22. Pazdera Jakub 2012 KSG Mor. Slavia Brno 0.500 6.950 0.000 7.450 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.600 0.000 8.600 49.800
23. Saučuk Ondřej 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.500 7.650 0.000 8.150 0.000 6.000 0.000 6.000 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.800 0.000 8.800 49.700
24. Krška Tobiáš 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc 0.500 8.650 0.000 9.150 0.000 6.800 0.000 6.800 0.000 7.150 0.000 7.150 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.600 0.000 8.600 48.850
25. Kalich Kryštof 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.500 7.850 0.000 8.350 0.000 6.000 0.000 6.000 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 8.900 0.000 8.900 48.750
26. Slavík Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 5.900 0.000 5.900 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.900 0.000 8.900 48.000
26. Smith Richard 2011 T.J. Sokol Brno I Petra Smith 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 6.150 0.000 6.150 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 9.200 0.000 9.200 48.000
28. Pilát David 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 6.100 0.000 6.100 0.000 8.500 0.500 8.000 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.500 0.000 8.500 47.800
29. Eliášek Jakub 2011 KSG Mor. Slavia Brno 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.400 0.000 8.400 47.500
30. Mikeš Bartoloměj 2012 KSG Mor. Slavia Brno 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 7.200 0.000 7.200 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.800 0.000 8.800 47.450
31. Blecha Mikuláš 2012 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc 0.500 7.050 0.000 7.550 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.500 0.000 8.500 45.600
32. Krška Jan 2012 KSG Rosice 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 6.200 0.000 6.200 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 5.800 0.000 5.800 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.100 0.000 8.100 44.450
33. Salvet Marek 2012 KSG Mor. Slavia Brno 0.000 7.100 0.000 7.100 0.000 6.700 0.000 6.700 0.000 6.650 0.000 6.650 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 7.000 0.000 7.000 43.450

zpět na detail závodu