Česká gymnastická federace

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého, Ústeckého a Královehradeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

Reklama

Přebor Jihomoravského kraje

sportovní gymnastika mužů
 23.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Brno 1
 adresa: Kounicova 20/22, Brno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.11.2019

Rozcvičení bude probíhat od 13:15 do 14:15, začátek závodu 14:30. Upřesněno po ukončení přihlášek.

Seznam přihlášek

VS 1 (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Glotzmann Tomáš 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Pavlíček Daniel 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
3 Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
4 Pospíšil Jan 2011 KSG Mor. Slavia Brno
5 Eliášek Jakub 2011 KSG Mor. Slavia Brno
6 Hochmann Adam 2010 KSG Mor. Slavia Brno
7 Mikeš Bartoloměj 2012 KSG Mor. Slavia Brno
8 Pazdera Jakub 2012 KSG Mor. Slavia Brno
9 Pluháček Antonín 2011 KSG Mor. Slavia Brno
10 Salvet Marek 2012 KSG Mor. Slavia Brno
11 Adam Michal 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
12 Blecha Mikuláš 2012 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
13 Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
14 Krátký Robin 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
15 Krška Tobiáš 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
16 Krška Jan 2012 KSG Rosice
17 Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely
18 Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
19 Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska
20 Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
21 Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
22 Mazánek Matěj 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
23 Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
24 Valuch Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
25 Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
26 Vrtík Timur 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
27 Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml.

VS2 mladší (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Volec Adam 2008 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
3 Neumann Bartoloměj 2008 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
4 Prchal Marek 2009 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
5 Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.
6 Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý
7 Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
8 Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
9 Hůrka Jiří 2008 T.J. Sokol Bučovice Sedlák,Vejmola

VS2 starší (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jančuš Vilém 2006 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Grzebinski Michal 2006 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Zachrla Roman 2007 T.J. Sokol Bučovice Sedlák, Vejmola

VS 3 (2009 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři