Česká gymnastická federace

Akce

10.4.2020 - 12.4.2020 AG

Závod Světového poháru Puurs - ODLOŽENO

10.4.2020 - 12.4.2020 TR

TRA Workshop žactvo - ODLOŽENO

11.4.2020 SGZ

Rosická štika

12.4.2020 SGM, SGZ

Gymnastická mimina a Memoriál M. Vaculíka - ODLOŽENO

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Závod Světového poháru (Tokio) - ZRUŠENO

18.4.2020 TG

TG Pohár města Třebíče - ZRUŠENO

18.4.2020 - 19.4.2020 AE

Pohár Federací - 1. kolo - ZRUŠENO

18.4.2020 SGZ

Memoriál E. Bosákové - ZRUŠEN !!!

18.4.2020 SGZ

Brnkačka - ODLOŽENO

18.4.2020 SGM, SGZ

Znojmo Gym Cup - ZRUŠENO

18.4.2020 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Morava

18.4.2020 SGM

Liberecký pohár

23.4.2020 - 25.4.2020 TR

TRA Aere Cup - ODLOŽENO

24.4.2020 - 26.4.2020 AE

Bucharest Open Cup

24.4.2020 - 26.4.2020 SGM

Mezistátní utkání AUT - CZE - GER

25.4.2020 - 26.4.2020 AE

Mistry s Mistry

25.4.2020 SGZ

SGŽ Bedřichovský ježek ZRUŠENO

25.4.2020 SGM

SGM ČOS Oblastní přebor - Čechy

25.4.2020 SGZ

Veselský pohár

25.4.2020 - 26.4.2020 TR

TRA Litoměřický kalich - ODLOŽENO

25.4.2020 SGZ

Přebor města Ostravy 2020

26.4.2020 AE

Pohárový závod

26.4.2020 SGZ

SGŽ Oblastní přebor hl.m. Prahy

26.4.2020 SGM

O zlatou placku

26.4.2020 SGZ

Memoriál J. Junka

30.4.2020 - 3.5.2020 SGZ

Mistrovství Evropy juniorek a žen - ODLOŽENO

1.5.2020 - 2.5.2020 AE

Mistry s Mistry

1.5.2020 - 3.5.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.5.2020 - 10.5.2020 TR

TRA Mistrovství Evropy - ODLOŽENO

3.5.2020 SGZ

Hledáme nové talenty a Memoriál O. Effenbergrové

8.5.2020 - 10.5.2020 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC) - ODLOŽENO

8.5.2020 - 9.5.2020 TG

Mistrovství ČR TeamGym - ODLOŽENO

8.5.2020 SGZ

SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod

8.5.2020 SGM

Májový pohár

Reklama

Přebor Jihomoravského kraje

sportovní gymnastika mužů
 23.11.2019
 pořadatel: TJ Sokol Brno 1
 adresa: Kounicova 20/22, Brno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.11.2019
 elektronické výsledky
Rozcvičení bude probíhat od 13:15 do 14:15, začátek závodu 14:30. Upřesněno po ukončení přihlášek.

Seznam přihlášek

VS 1 (2012 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Glotzmann Tomáš 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Pavlíček Daniel 2011 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
3 Šindelka David 2010 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
4 Pospíšil Jan 2011 KSG Mor. Slavia Brno
5 Eliášek Jakub 2011 KSG Mor. Slavia Brno
6 Hochmann Adam 2010 KSG Mor. Slavia Brno
7 Mikeš Bartoloměj 2012 KSG Mor. Slavia Brno
8 Pazdera Jakub 2012 KSG Mor. Slavia Brno
9 Pluháček Antonín 2011 KSG Mor. Slavia Brno
10 Salvet Marek 2012 KSG Mor. Slavia Brno
11 Adam Michal 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
12 Blecha Mikuláš 2012 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
13 Kalovský Vladimír 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
14 Krátký Robin 2010 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
15 Krška Tobiáš 2010 KSG Rosice Dolejš, Svěrák, Muryc
16 Krška Jan 2012 KSG Rosice
17 Al-shammri Abbas 2010 T.J. Sokol Brno I Vesely
18 Bachel Daniel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
19 Blaška Pavel 2010 T.J. Sokol Brno I Caska
20 Čiháček Lucas 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
21 Elzner Martin 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
22 Mazánek Matěj 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
23 Pospíšil Vítězslav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
24 Valuch Václav 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
25 Vítek Matyáš 2010 T.J. Sokol Brno I Veselý
26 Vrtík Timur 2010 T.J. Sokol Brno I Caska st.
27 Grulich Edvard 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
28 Kalich Kryštof 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
29 Pilát David 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
30 Saučuk Ondřej 2012 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
31 Slavík Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
32 Šťastný Jonatán 2011 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
33 Šimek Ruben 2011 T.J. Sokol Brno I Hedbávný, Kopřiva
34 Pavlíček Daniel 2011 T.J. Sokol Brno I Fried Václav
35 Smith Richard 2011 T.J. Sokol Brno I Petra Smith
36 Podaný Domiik 2012 T.J. Sokol Brno I

VS2 mladší (2012 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bartošovský Jan 2009 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Volec Adam 2008 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
3 Neumann Bartoloměj 2008 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
4 Prchal Marek 2009 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
5 Jobánek Alexandr 2009 T.J. Sokol Brno I Caska st.
6 Šumbera Robin 2009 T.J. Sokol Brno I Veselý
7 Spazier Samuel 2009 T.J. Sokol Brno I Caska ml.
8 Petržela Jan 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
9 Branstetter Štěpán 2009 T.J. Sokol Brno I Vlk
10 Sova Martin 2008 T.J. Sokol Brno I Caska ml.,Jiří Hron
11 Hůrka Jiří 2008 T.J. Sokol Bučovice Sedlák,Vejmola

VS2 starší (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jančuš Vilém 2006 KSG Mor. Slavia Brno Fried Václav
2 Grzebinski Michal 2006 KSG Rosice Dolejš,Svěrák,Muryc
3 Zachrla Roman 2007 T.J. Sokol Bučovice Sedlák, Vejmola

VS 3 (2009 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kalinič Tomáš 2007 T.J. Sokol Brno I Caska ml.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři