Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor Jihomoravského kraje

 24.11.2019
 pořadatel: Brno
Stáhnout výsledky

4.liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I 2.800 8.630 11.430 2.200 8.000 10.200 3.200 7.530 10.730 3.600 7.500 11.100
  Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I 2.800 8.330 11.130 2.300 8.130 10.430 3.000 7.500 10.500 3.700 8.470 12.167
  Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I 2.800 8.070 10.870 2.200 7.700 9.900 2.600 3.600 6.200 3.500 7.670 11.167
  Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I 2.800 8.730 11.530 2.200 7.970 10.170 2.600 6.530 9.130 3.700 7.970 11.667
  celkem 34.090 30.800 30.360 35.000 130.250
2 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I 2.000 8.870 10.870 2.000 8.300 10.300 2.900 6.730 9.630 3.000 7.970 10.967
  Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I 2.000 8.570 10.570 2.600 7.000 9.600 3.100 6.270 9.370 2.800 8.470 11.267
  Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I 2.000 7.900 9.900 2.000 8.070 10.070 1.900 6.970 8.870 3.000 8.130 11.133
  Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I 2.000 8.170 10.170 2.800 8.430 11.230 3.100 8.270 11.370 3.100 8.530 11.633
  celkem 31.610 31.600 30.370 34.033 127.613
3 KSG Znojmo B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo 2.000 8.930 10.930 2.000 7.570 9.570 2.400 6.100 8.500 3.000 6.700 9.700
  Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo 2.000 9.470 11.470 2.700 7.170 9.870 3.000 6.270 9.270 3.600 7.670 11.267
  Majerová Eva 2009 KSG Znojmo 2.000 8.700 10.700 1.500 7.100 8.600 2.200 7.200 2.000 7.400 3.500 7.000 10.500
  Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo 2.000 9.170 11.170 2.000 6.700 8.700 2.400 6.670 9.070 3.400 7.770 11.167
  celkem 33.570 28.140 26.840 32.933 121.483
4 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I 2.000 7.830 9.830 2.000 7.570 9.570 2.300 6.300 8.600 2.900 7.830 10.733
  Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín 2.000 8.230 10.230 1.400 7.300 2.000 6.700 2.600 7.370 9.970 3.400 7.830 11.233
  Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín 2.000 7.830 9.830 1.500 6.970 8.470 3.100 6.470 9.570 3.300 7.130 10.433
  Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín 2.000 8.070 10.070 2.000 6.430 8.430 3.200 6.530 9.730 3.300 6.730 10.033
  celkem 30.130 26.470 29.270 32.400 118.270
5 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Čejková Sára 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov 2.000 8.230 10.230 2.000 3.970 0.300 5.670 2.800 6.500 9.300 3.500 7.500 11.000
  Málková Ema 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov 2.000 7.400 9.400 2.000 5.930 7.930 2.800 7.470 10.270 3.400 6.430 9.833
  Mlčochová Gabriela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov 2.000 8.270 10.270 2.000 6.270 8.270 0.000 3.500 6.170 9.667
  Smíšovská Tereza 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov 2.000 7.270 9.270 1.500 5.830 7.330 3.000 6.200 9.200 2.900 6.900 9.800
  Sobolová Laura 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov 2.400 6.270 8.670
  celkem 29.900 23.530 28.770 30.633 112.833
6 KSG Znojmo A D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Chlubná Hana 2007 KSG Znojmo 2.000 8.300 10.300 1.500 6.930 8.430 2.900 6.070 8.970 3.100 6.800 9.900
  Matoušková Klára 2007 KSG Znojmo 2.000 7.570 9.570 1.500 6.130 7.630 1.600 5.970 4.000 3.570 2.900 5.800 8.700
  Plechatá Eliška 2007 KSG Znojmo 2.000 7.970 9.970 1.500 5.670 7.170 1.800 6.230 8.030 2.900 6.830 9.733
  Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo 2.000 8.130 10.130 1.500 7.000 8.500 2.000 6.670 8.670 3.000 7.200 10.200
  celkem 30.400 24.560 25.670 29.833 110.463

zpět na detail závodu