Česká gymnastická federace

Akce

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

26.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 03 - ZRUŠENO

27.6.2020 - 28.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru POR

Reklama

Přebor Jihomoravského kraje

sportovní gymnastika žen
 24.11.2019
 pořadatel: Brno
 adresa: Kounicova 20, Brno
 přihlášky prostřednictvím GISu do 15.11.2019
 elektronické výsledky
Pořadatelem je Sokol Brno I ve spolupráci s Jihomor. soutěžní komisí

Seznam přihlášek

2.liga (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 KSG Znojmo Štrosová Veronika 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
2 KSG Znojmo Vojtěchová Anna 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
3 KSG Znojmo Smejkal Nella Antonella 2006 KSG Znojmo Křístelová a kol.
4 KSG Znojmo Molíková Simona 2005 KSG Znojmo Křístelová a kol.
5 KSG Znojmo Kubošná Veronika 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Herškovičová Lea 2006 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Chmelová Karolína 2004 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Křížová Gabriela 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Mravcová Beáta 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pálková Monika 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Viceníková Karin 2005 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Fukačová Adéla 2007 T.J. Sokol Brno I Vlková
13 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Hajdinová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Vlková
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Sabo Nikola 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Adamusová Amélie 2008 T.J. Sokol Brno I Vlková
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Šťastná Daniela 2008 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi

3.liga (2012 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 KSG Znojmo C Leinweber Denisa 2005 KSG Znojmo kol.
2 KSG Znojmo C Padělková Lilly 2005 KSG Znojmo kol.
3 KSG Znojmo C Stehlíková Agáta 2007 KSG Znojmo kol.
4 KSG Znojmo C Vítoňová Karolína 2006 KSG Znojmo kol.
5 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi
6 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kolevová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
7 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Pánková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vlková
8 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Švandová Nikola 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
10 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Dufková Markéta 1996 T.J. Sokol Brno I kolektiv
11 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Chmelíčková Jolana 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
12 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Chmelíčková Nela 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
13 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Peigerová Klára 2003 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

4.liga (2012 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 KSG Znojmo A Chlubná Hana 2007 KSG Znojmo kol.
2 KSG Znojmo A Matoušková Klára 2007 KSG Znojmo kol.
3 KSG Znojmo A Plechatá Eliška 2007 KSG Znojmo kol.
4 KSG Znojmo A Švaříčková Ester 2008 KSG Znojmo kol.
5 KSG Znojmo B Bedřichová Julie 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
6 KSG Znojmo B Kováčová Karolina Mia 2008 KSG Znojmo Křístelová a kol.
7 KSG Znojmo B Majerová Eva 2009 KSG Znojmo Křístelová a kol.
8 KSG Znojmo B Vojtěchová Antonie 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
9 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Janoutová Natali 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
10 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Kunčáková Linda 2007 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
11 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Melicharová Klára 2009 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
12 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Vacková Markéta 2008 T.J. Sokol Brno I Lužová, Kostrbík
13 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Blatecká Veronika 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Cikánková Markéta 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Svobodová Sally 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Václavíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
17 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Břeňová Eliška 2009 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
18 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Kocmánková Adéla 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
19 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Nežádalová Michaela 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
20 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Stávková Adéla 2008 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
21 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Čejková Sára 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
22 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Málková Ema 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
23 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Mlčochová Gabriela 2008 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
24 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Smíšovská Tereza 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
25 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Sobolová Laura 2009 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

5.liga (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Huláková Eva 2012 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
2 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Jahůdková Nela 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
3 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Kavačová Sára 2011 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
4 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Kostková Michaela 2012 KSG Mor. Slavia Brno Uhrová a kol.
5 Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z. Zdráhalová Hana 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
6 KSG Znojmo B Holečková Klára 2012 KSG Znojmo kol.
7 KSG Znojmo B Jelínková Lucie 2010 KSG Znojmo kol.
8 KSG Znojmo B Lochmanová Blanka 2010 KSG Znojmo kol.
9 KSG Znojmo B Sabová Kamila 2011 KSG Znojmo kol.
10 KSG Znojmo A Poláčková Adriana 2010 KSG Znojmo Křístelová a kol.
11 KSG Znojmo A Kováčová Marika Nina 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
12 KSG Znojmo A Gránská Gabriela 2012 KSG Znojmo Křístelová a kol.
13 KSG Znojmo A Doležalová Andrea 2011 KSG Znojmo Křístelová a kol.
14 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Schneiderová Sára 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
15 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Sobolová Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
16 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Urbanová Daniela 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
17 Tělocvičná jednota Sokol Brno I Vítková Sára 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
18 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Al-shammri Zainab 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
19 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Dosedělová Jolana 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
20 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Havlíčková Natálie 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
21 Tělocvičná jednota Sokol Brno I B Rekhem Miriam 2011 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková
22 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Malá Nicole 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
23 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Brýdlová Eliška 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
24 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Meixnerová Stella 2011 T.J. Sokol Brno I Blašková
25 Tělocvičná jednota Sokol Brno I C Kafková Barbora 2012 T.J. Sokol Brno I Blašková
26 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Částková Michaela 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
27 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
28 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Karásková Karolína 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
29 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Látalová Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
30 Tělocvičná jednota Sokol Brno I D Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
31 Tělocvičná jednota Sokol Brno I E Olivová Elizabeth 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
32 Tělocvičná jednota Sokol Brno I E Pokorná Anežka 2010 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
33 Tělocvičná jednota Sokol Brno I E Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
34 Tělocvičná jednota Sokol Brno I E Sobotková Denisa 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
35 Tělocvičná jednota Sokol Brno I E Zemanová Nina 2011 T.J. Sokol Brno I Blatecká a kol.
36 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Koníčková Sára 2010 T.J. Sokol Hodonín Žembery Lucie
37 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín Machálková Julie 2012 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
38 Tělocvičná jednota Sokol Hodonín B Kotásková Nathalie 2011 T.J. Sokol Hodonín Dubská Kateřina
39 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Šedrlová Lenka 2010 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
40 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Sochorová Barbora 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
41 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Punčochářová Sabina 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
42 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov Smíšovská Adéla 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
43 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov B Čejková Kristýna 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
44 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov B Hermanová Elisa 2012 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.
45 Tělocvičná jednota Sokol Moravský Krumlov B Sobolová Natálie 2011 T.J. Sokol Moravský Krumlov Benešová, Večeřová a kol.

2.liga-jednotlivci (2011 a starší)

3.liga-jednotlivci (2012 a starší)

4.liga-jednotlivci (2012 - 2007)

5.liga-jednotlivci (2012 - 2010)

VS0A+B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Burdová Lucie 2012 KSG Mor. Slavia Brno Raková a kol.
2 Čápová Anna 2012 T.J. Sokol Brno I
3 Králová Sofie 2012 T.J. Sokol Brno I
4 Minařík Jasmína 2010 T.J. Sokol Brno I Pánková, Václavíková

VS1A (2012 - 2011)

VS2A (2011 - 2009)

VS3A (2010 - 2007)

VS4A (2009 - 2006)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři