Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

 23.11.2019
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

III. liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Janků Adriana TJ Frenštát pod Radhoštěm 2.800 7.750 0.000 10.550 2.500 8.400 0.000 10.900 2.600 8.850 0.000 11.450 2.600 9.100 0.000 11.700 44.600
  Jarotková Veronika TJ Frenštát pod Radhoštěm 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000
  Kerberová Lenka TJ Frenštát pod Radhoštěm 2.800 7.850 0.000 10.650 2.600 8.250 0.000 10.850 3.100 7.300 0.000 10.400 3.100 8.600 0.000 11.700 43.600
  Pazderková Vanda TJ Frenštát pod Radhoštěm 2.800 8.150 0.000 10.950 2.600 8.400 0.000 11.000 2.900 7.800 0.000 10.700 3.300 8.200 0.000 11.500 44.150
  celkem 32.150 32.750 32.550 34.900 132.350
2 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Binarová Julie SGD Špičková-Opava 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 7.800 0.000 10.400 2.900 6.150 0.000 9.050 0.000 0.000 0.000 0.000 19.450
  Koschatzká Lucie SGD Špičková-Opava 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 7.250 0.000 9.750 0.000 0.000 0.000 0.000 3.000 8.000 0.000 11.000 31.200
  Lukovicsová Tereza SGD Špičková-Opava 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 7.950 0.000 10.450 3.100 8.550 0.000 11.650 3.100 8.100 0.000 11.200 43.750
  Silberová Kristýna SGD Špičková-Opava 2.000 8.150 0.000 10.150 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.700 8.000 0.000 10.700 20.850
  Silberová Vendula SGD Špičková-Opava 2.000 9.050 0.000 11.050 2.500 7.650 0.000 10.150 3.100 7.450 0.000 10.550 3.200 8.000 0.000 11.200 42.950
  Čiháková Aneta ŠGM Ostrava 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 5.850 0.000 8.750 0.000 0.000 0.000 0.000 8.750
  celkem 31.950 31.000 31.250 33.400 127.600
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Ludwigová Elen GK Vítkovice 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 6.700 0.000 9.200 2.900 6.750 0.000 9.650 3.100 7.400 0.000 10.500 29.350
  Najdeková Natálie GK Vítkovice 2.800 8.100 0.000 10.900 2.600 8.450 0.000 11.050 0.000 0.000 0.000 0.000 3.200 7.750 0.000 10.950 32.900
  Smelíková Sofia GK Vítkovice 2.000 8.200 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.900 0.000 9.800 3.000 7.500 0.000 10.500 30.500
  Vrlíková Leona GK Vítkovice 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 7.500 0.000 10.000 2.900 7.200 0.000 10.100 0.000 0.000 0.000 0.000 30.100
  Zdvihalová Adéla GK Vítkovice 2.800 8.000 0.000 10.800 2.500 8.450 0.000 10.950 3.100 7.350 0.000 10.450 3.100 7.800 0.000 10.900 43.100
  celkem 31.900 32.000 30.350 32.350 126.600
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Asenová Etela GK Vítkovice 2.000 7.250 0.000 9.250 0.800 8.050 1.000 7.850 2.700 7.250 0.000 9.950 2.500 6.300 0.000 8.800 35.850
  Ježová Nela GK Vítkovice 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 8.150 1.000 7.950 2.900 7.150 0.000 10.050 2.700 7.950 0.000 10.650 28.650
  Kovářová Viktorie GK Vítkovice 2.000 8.250 0.000 10.250 2.500 7.950 0.000 10.450 2.900 7.300 0.000 10.200 2.800 7.800 0.000 10.600 41.500
  Staňková Sára GK Vítkovice 2.000 8.500 0.000 10.500 2.600 7.850 0.000 10.450 3.000 7.750 0.000 10.750 3.000 7.200 0.000 10.200 41.900
  celkem 30.000 28.850 31.000 31.450 121.300

zpět na detail závodu