Česká gymnastická federace

Akce

24.1.2020 - 26.1.2020 SGM, SGZ

SG školení trenérů II.a III.třídy 2.část

26.1.2020 SGZ

SGŽ Memoriál J. Mládka a J. Šafáře

31.1.2020 - 2.2.2020 SGM, SGZ

SG Školení trenérů III. tř

1.2.2020 TG

Jojo Cup

8.2.2020 - 9.2.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.2 – nižší výkonnostní úroveň

13.2.2020 - 16.2.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

15.2.2020 - 16.2.2020 TR

TRA Závod Světového poháru AZE

15.2.2020 - 16.2.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.5

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

Reklama

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

sportovní gymnastika žen
 23.11.2019
 pořadatel: Ostrava
 adresa: Čs. Legií 16, 702 00 Moravská Ostrava
 přihlášky prostřednictvím GISu do 18.11.2019
 elektronické výsledky
soutěž družstev II. liga, III. liga, IV. liga, V. liga

Seznam přihlášek

II. liga (2011 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nykodymová Aneta 2007 GK Vítkovice Grmelová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Semaniv Julie 2005 GK Vítkovice Hynek
6 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Goršanová Zuzana 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
7 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Prusenovská Elisabeth 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
8 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Schindlerová Petra 2003 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
9 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Šenková Karolína 2004 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
10 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice Takáčová Kateřina 2006 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
11 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Hronová Eliška 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková
12 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Novotná Sára Anna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
13 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Švrčková Ella 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
14 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Vojtková Nela 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
15 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Volná Aneta 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
16 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Vrátná Johana 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
17 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Macháčková Eliška 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Olšarová
18 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Pačutová Mahulena 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
19 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Řehulková Alice 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
20 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Ševčíková Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
21 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Švábková Sofie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
22 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Švrčková Anita 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
23 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 C Bilocerkivska Anna 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
24 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 C Klučková Hana 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
25 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 C Pavlasová Kateřina 1999 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
26 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 C Steckerová Sabina 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
27 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 C Šrubařová Veronika 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Kotková, Olšarová
28 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
29 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
30 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
31 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
32 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Pszczólková Natálie 2004 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
33 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

III. liga (2012 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Smelíková Sofia 2010 GK Vítkovice Kaczorová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Vrlíková Leona 2009 GK Vítkovice Kaczorová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Asenová Etela 2004 GK Vítkovice Kaczorová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Ježová Nela 2010 GK Vítkovice Kaczorová
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kovářová Viktorie 2005 GK Vítkovice Kaczorová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Kaczorová
10 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Binarová Julie 2005 SGD Špičková-Opava Spickova
11 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava spicková
12 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Lukovicsová Tereza 2002 SGD Špičková-Opava Spickova
13 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Silberová Kristýna 2005 SGD Špičková-Opava Spickova
14 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Silberová Vendula 2005 SGD Špičková-Opava Spickova Lukovicsová
15 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Kalmusová
16 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
17 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová
18 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová

IV. liga (2012 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Nykodymová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Kaczorová
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
11 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Bachová Lucie 2009 SGD Špičková-Opava Spickova
12 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Gillarová Karolína 2009 SGD Špičková-Opava spickova
13 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Seidlerová Kamila 2010 SGD Špičková-Opava spickova
14 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Štěrbová Julie 2008 SGD Špičková-Opava spickova
15 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Zmijová Roxana 2010 SGD Špičková-Opava Spickova
16 ŠKOLA GYMNASTICKÝCH MISTRŮ OSTRAVA Běčáková Natálie 2007 ŠGM Ostrava
17 ŠKOLA GYMNASTICKÝCH MISTRŮ OSTRAVA Míčková Mája 2008 ŠGM Ostrava
18 ŠKOLA GYMNASTICKÝCH MISTRŮ OSTRAVA Myslikovjanová Berenika 2009 ŠGM Ostrava
19 ŠKOLA GYMNASTICKÝCH MISTRŮ OSTRAVA Žídková Nikola 2011 ŠGM Ostrava
20 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice A Hanzelková Denisa 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
21 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice A Kubínová Šárka 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice A Veselá Julie 2007 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
23 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice A Skálová Alexandra 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
24 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice B Votýpková Ema 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
25 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice B Kahánková Lucie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
26 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice B Bartoňová Tereza 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
27 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice B Valášková Sofie 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
28 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice C Čajánková Liliana 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
29 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice C Ollenderová Sofie 2008 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
30 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice C Rosová Vanesa 2009 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
31 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Hudcová Vanesa 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
32 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
33 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Maláčová Lucie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
34 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 Morchová Barbora 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
35 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Davidová Natálie 2009 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
36 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
37 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
38 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Škapová Anna 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
39 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Banotová Laura 2010 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
40 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Bocková Lilien 2010 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
41 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
42 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Murinová Petra 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
43 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
44 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Spěváčková
45 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Spěváčková
46 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Havlová Simona 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Spěváčková
47 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Spěváčková
48 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová

V. liga (2012 - 2010)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Fojtíková Tereza 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
2 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Hýžová Tereza 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
3 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
4 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
5 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Čechová Sofie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
6 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Hubyčová Valerie 2010 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
7 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Šenkýřová Valérie 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
8 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. B Škrochová Kristýna 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
9 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Prutkayová
10 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová
11 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Neničková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
12 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. C Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová
13 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová
14 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová
15 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Papežová Klára 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
16 Gymnastický klub Vítkovice, z.s. D Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
17 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Dudová Julie 2010 SGD Špičková-Opava Bachova,Heiderová
18 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Králová Nora 2010 SGD Špičková-Opava Bachová Heiderova
19 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Lamichová Eliška 2011 SGD Špičková-Opava Bachová Heiderova
20 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Lišková Ellen 2011 SGD Špičková-Opava Bachová Heiderova
21 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Ondráčková Nikol 2011 SGD Špičková-Opava Bachová Heiderova
22 Sportovní gymnastika dětí Špičková - Opava, z.s. Poštulková Johana 2012 SGD Špičková-Opava Heiderova, Spicková
23 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice A Vu Natálie 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
24 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice A Pešatová Olivie 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
25 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice A Kahánková Bára 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
26 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice A Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková A.
27 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice B Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Mazalová Viola
28 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice B Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
29 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice B Malíková Klára 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
30 Tělocvičná jednota Sokol Kopřivnice B Žáčková Ema 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
31 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Janičkovičová Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková
32 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Míchalová Ester 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
33 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová, Pumanová
34 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 A Výtisková Viktorie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Stuchlá
35 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
36 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Stříbná Julie 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
37 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Škapová Dorota 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
38 Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 B Vařechová Helena 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
39 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
40 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Kobieluszová Karolína 2011 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
41 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Lancová Kateřina 2010 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
42 Tělovýchovná jednota Třineckých železáren, spolek Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Orliczková, Bartošová
43 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Lešová Sára Ela 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
44 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Lubojacká Štěpánka 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba
45 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Svobodová Rozálie 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
46 Tělovýchovná jednota VOKD Ostrava - Poruba, z.s. Žurková Barča 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba
47 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Baláčová Barbora 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
48 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
49 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kahánková Simona 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
50 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Chramostová
51 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová
52 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Krestová
53 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek B Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Krestová

VS 3A (2010 - 2007)

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři