Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Zlatý štít VOKD

 22.2.2020
 pořadatel: Ostrava
Stáhnout výsledky

I. Začínající žákyně – ročník 2012 - 2013

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen bradla D E pen kladina Celkem
1. Kolářová Zoe Laura 2012 GK Vítkovice Prutkayová 1.800 9.050 0.000 10.850 2.100 8.700 0.000 10.800 21.650
2. Ševčíková Tereza 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Drtílková, Pavlasová 1.800 8.900 0.000 10.700 2.200 8.400 0.000 10.600 21.300
3. Hilšerová Lily 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Modrovičová, Mrůzková, Pokorná 1.800 8.700 0.000 10.500 2.300 8.400 0.000 10.700 21.200
4. Svobodová Ivana 2012 GK Šumperk Kubíčková 1.800 8.700 0.000 10.500 2.300 8.400 0.000 10.700 21.200
5. Skotnicová Barbora 2012 GK Vítkovice Prutkayová 1.800 8.650 0.000 10.450 2.100 8.600 0.000 10.700 21.150
6. Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice Prutkayová 1.800 8.800 0.000 10.600 2.100 8.450 0.000 10.550 21.150
7. Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová 1.800 8.250 0.000 10.050 2.100 8.750 0.000 10.850 20.900
8. Roučková Veronika 2013 GK Šumperk Žandová, Urbanová 1.500 8.400 0.000 9.900 2.300 8.600 0.000 10.900 20.800
9. Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Krestová 1.800 8.450 0.000 10.250 2.100 8.450 0.000 10.550 20.800
10. Mlynářová Liliana 2012 GK Vítkovice Prutkayová 1.800 8.700 0.000 10.500 2.100 7.850 0.000 9.950 20.450
11. Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 1.800 8.700 0.000 10.500 2.300 7.650 0.000 9.950 20.450
12. Hofschneiderová Sofie 2013 GK Šumperk Žandová, Urbanová 1.500 7.850 0.000 9.350 2.300 8.400 0.000 10.700 20.050
13. Žáčková Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová 1.800 8.000 0.000 9.800 2.100 8.100 0.000 10.200 20.000
14. Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů 1.800 8.200 0.000 10.000 2.200 7.650 0.000 9.850 19.850
15. Ďulíková Klaudie 2012 GK Šumperk Kubíčková 1.500 8.450 0.000 9.950 2.300 7.200 0.000 9.500 19.450
16. Paraska Lucie 2013 GK Šumperk Žandová, Urbanová 1.500 8.500 0.000 10.000 2.300 7.150 0.000 9.450 19.450
17. Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová, Krestová 1.800 8.100 0.000 9.900 2.100 7.300 0.000 9.400 19.300
18. Škapová Dorota 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 1.800 7.450 0.000 9.250 2.100 7.400 0.000 9.500 18.750
19. Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 1.800 8.500 0.000 10.300 2.300 6.150 0.000 8.450 18.750
20. Lubojacká Štěpánka 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová 1.800 7.700 0.000 9.500 2.100 7.000 0.000 9.100 18.600
21. Poštulková Johanka 2012 SGD Špičková-Opava Heiderova, Špičkova 1.800 7.600 0.000 9.400 2.100 7.050 0.000 9.150 18.550
22. Sedlářová Agáta 2012 SGD Špičková-Opava Heiderova, Špičkova 1.800 7.850 0.000 9.650 2.000 5.450 0.000 7.450 17.100
23. Žáčková Ema 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 1.800 7.450 0.000 9.250 2.000 5.600 0.000 7.600 16.850
24. Ciencialová Rebeka 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová 1.800 7.000 0.000 8.800 1.500 5.000 0.000 6.500 15.300

zpět na detail závodu