Česká gymnastická federace

Menu

Akce

21.4.2021 - 25.4.2021 SGM, SGZ

Mistrovství Evropy ve sportovní gymnastice 2021

24.4.2021 SGM

Liberecký pohár

29.4.2021 - 2.5.2021 TR

TRA Mistrovství Evropy

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR)

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

Reklama

Barbora Schneiderová

Ročník:2001
Město:Opava
Trenér:Drtílková
Oddíl: Tělocvičná jednota Sokol Moravská Ostrava 1 (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
22.2.2020 O Zlatý štít VOKD SGZ VII. Ženy- ročníky 2004 a starší 4.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ Extraliga 4.
7.12.-8.12.2019 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ extraliga - jednotlivkyně 9.
10.11.2019 SGŽ Přebor ČOS - Finále SGZ Ženy 3.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS6A (ženy A) 8.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ JUNIORKY A ŽENY 6.
18.5.2019 SGŽ Memoriál M. Kojdeckého, kvalifikační závod SGZ juniorky a ženy 5.
23.2.2019 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Ženy- ročníky 2003 a starší 2.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ Extraliga 3.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ extraliga - jednotlivkyně 11.
20.10.2018 SGZ Vítkovice Cup SGZ 4. kategorie 1.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS6A (ženy) 8.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ Ženy 3.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Ženy 1.
14.4.2018 SGŽ Memoriál E. Bosákové SGZ Absolutní pořadí 8.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ VII. Ženy- ročníky 2002 a starší 4.
12.11.2017 SGŽ Přebor ČOS - finále SGZ Ženy 3.
25.2.2017 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ Ženy 2.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ Extraliga 3.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ Extraliga - jednotlivci 12.
13.11.2016 Přebor ČOS - finále SGZ Juniorky 2.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Team 5.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Individual 33.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 2.kat - kadetky - nominace OHC 10.
11.6.-12.6.2016 Mistrovství ČR ve sportovní gymnastice žen a mužů A SGZ JUNIORKY A 7.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 7.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 32.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ kadetky 17.
30.5.-31.5.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen A SGZ kadetky - povinné sestavy 6.
30.5.-31.5.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen A SGZ kadetky - volné sestavy 9.
23.5.2015 Memoriál Marie Široké - 1. kvalifikační závod na MČR SGZ Kadetky 8.
17.5.2015 Přebor Moravskoslezského kraje SGZ kadetky 3.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ kvalifikace na EYOF 8.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ I. liga - jednotlikyně 18.
31.5.2014 MČR ve sportovní gymnastice SGZ Kadetky - volné sestavy 13.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři