Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice mužů

 29.11.2015
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

VS 2 mladší

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Daniel David Kaplan 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek 0.000 9.130 0.000 9.133 0.000 9.800 0.000 9.900 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 8.700 0.000 8.700 55.933
2. Miroslav Durák 2004 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž 0.000 9.270 0.000 9.267 0.000 9.600 0.000 9.400 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 8.800 0.000 8.800 55.267
3. Jiří Tomášek 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek 0.000 8.870 0.000 8.867 0.000 9.500 0.000 9.550 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 8.250 0.000 8.250 54.617
4. Artem Ogulchanskii 2006 Gymnastika Liberec Pietschmann Dalibor 0.000 8.930 0.000 8.933 0.000 9.550 0.500 9.475 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 9.550 0.000 7.900 0.000 7.900 54.608
5. Jakub Švejkovský 2004 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.200 0.000 9.150 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.350 0.000 9.350 0.000 7.900 0.000 7.900 53.450
6. Michal Kopecký 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.000 9.030 0.000 9.033 0.000 9.250 0.000 9.175 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 8.400 0.500 7.900 0.000 8.400 0.000 8.400 53.108
7. Matyáš Cacek 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk 0.000 9.270 0.000 9.267 0.000 9.600 1.000 8.700 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.500 0.000 9.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 7.500 0.000 7.500 52.967
8. Milan Neshyba 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik 0.000 8.830 0.000 8.833 0.000 9.350 1.000 8.425 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.600 0.000 9.600 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.550 0.000 8.550 52.708
9. Adam Zítko 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový 0.000 8.630 0.000 8.633 0.000 9.150 0.000 8.875 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.100 0.500 7.600 0.000 8.150 0.000 8.150 51.308
10. Jakub Stavělík 2005 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž 0.000 8.570 0.000 8.567 0.000 8.750 0.000 8.275 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 7.100 0.000 7.100 50.542
11. Ondřej Adamec 2004 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.600 0.500 7.550 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 8.000 0.000 8.000 49.650
12. Ondřej Pluhař 2005 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.000 7.570 0.000 7.567 0.000 9.250 1.500 8.325 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 8.050 0.000 8.050 49.542
13. Jáchym Turoň 2005 SG TJ Třinec 0.000 8.770 0.000 8.767 0.000 7.400 1.800 7.200 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 8.950 0.000 8.950 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 7.950 0.500 7.450 49.367
14. Antonín Vašák 2005 T.J. Sokol Brno I Vlk 0.000 8.770 0.000 8.767 0.000 8.950 0.000 9.175 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.800 0.500 8.300 0.000 5.350 0.000 5.350 49.092
15. Martin Pospíšil 2005 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Jiří Kostik 0.000 8.100 0.000 8.100 0.000 8.250 1.500 6.775 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.000 0.000 7.000 48.025
16. Jakub Klabouch 2004 TJ Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.230 0.000 8.233 0.000 8.400 1.000 7.600 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.600 0.500 8.100 0.000 7.150 0.500 6.650 47.983
17. Václav Jakeš 2005 TJ Sokol Vsetín Fojtík 0.000 7.670 0.000 7.667 0.000 9.200 1.500 7.250 0.000 8.150 0.000 8.150 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.550 0.500 8.050 0.000 6.350 0.000 6.350 46.767
18. Sebastian Adamus 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk 0.000 7.930 0.000 7.933 0.000 9.000 1.000 7.700 0.000 7.850 0.000 7.850 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.550 0.500 8.050 0.000 6.350 0.500 5.850 46.583
19. Adam Uherka 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk 0.000 7.470 0.000 7.467 0.000 9.100 1.500 7.500 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 7.650 0.500 7.150 0.000 5.850 0.000 5.850 45.467
20. Dominik Majerčík 2004 Sportovní gymnastika T. Havířov o.s. Tabák 0.000 7.600 0.000 7.600 0.000 7.900 0.500 7.550 0.000 7.800 0.000 7.800 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 7.550 0.000 7.550 0.000 6.950 0.500 6.450 45.400
21. Daniel Bago 2004 TJ Merkur České Budějovice Erhart 0.000 5.730 0.000 5.733 0.000 7.900 1.000 7.350 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.300 0.500 7.800 0.000 6.750 0.000 6.750 44.683
22. Adam Zajíček 2004 Gymnastika Liberec Pietschmann Dalibor 0.000 8.130 0.000 8.133 0.000 8.950 1.500 7.325 0.000 7.050 1.500 5.550 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 7.650 1.000 6.650 0.000 6.950 0.000 6.950 43.158
23. Jakub Wagner 2005 Gymnastický klub Šumperk Navrkal, Zeman, Nevrkla 0.000 7.770 0.000 7.767 0.000 8.000 1.500 5.750 0.000 6.750 0.000 6.750 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 7.400 0.500 6.900 0.000 4.900 0.000 4.900 40.567

zpět na detail závodu