Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

 11.10.2020
 pořadatel: Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS1B Přebor Prahy

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Nechvátalová Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi 10.000 8.950 0.000 18.950 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 5.900 0.000 15.900 70.250
2. Brabcová Veronika 2011 GT Šestajovice Polákovi 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 8.400 0.000 18.400 8.500 7.750 0.000 16.250 10.000 7.150 0.000 17.150 69.850
3. Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.350 0.000 18.350 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 6.450 0.000 16.450 69.400
4. Sojková Natálie 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 6.350 0.000 16.350 9.000 7.450 0.000 16.450 68.900
5. Řezaninová Eliška 2010 TJ Slovan Praha Matušíková, Antalová, Kuhnová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 6.800 0.000 16.800 10.000 6.550 0.000 16.550 9.000 7.650 0.000 16.650 68.550
6. Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Polákovi 10.000 8.650 0.000 18.650 10.000 8.150 0.000 18.150 8.500 7.600 0.000 16.100 7.800 7.600 0.000 15.400 68.300
7. Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová 10.000 7.150 0.000 17.150 10.000 7.900 0.000 17.900 8.500 7.000 0.000 15.500 10.000 6.000 0.000 16.000 66.550
8. Mrázková Emma 2007 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.700 0.000 16.700 7.600 6.250 0.000 13.850 66.200
9. Kubalová Rebeka 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.050 0.000 18.050 10.000 5.800 0.000 15.800 8.000 6.900 0.000 14.900 65.850
10. Zagorová Tereza 2011 GT Šestajovice Polákovi 10.000 7.550 0.000 17.550 10.000 6.600 0.000 16.600 8.500 6.950 0.000 15.450 10.000 6.450 0.300 16.150 65.750
11. Kozáková Ema 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 6.900 0.000 16.900 10.000 4.450 0.000 14.450 9.000 6.600 0.000 15.600 65.500
12. Sieglová Jasmína 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 7.000 0.000 17.000 10.000 7.650 0.000 17.650 8.000 5.700 0.000 13.700 9.600 7.400 0.000 17.000 65.350
13. Laketič Barbora 2011 SK Hradčany Rogozová Lucie 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 8.100 0.000 18.100 8.000 6.600 0.000 14.600 7.800 7.700 0.000 15.500 64.750
14. Macháčková Nela 2010 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 7.400 0.000 17.400 10.000 7.500 0.000 17.500 8.500 5.950 0.000 14.450 9.000 6.000 0.000 15.000 64.350
15. Balková Veronika 2011 BubbleGym Milerská 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 7.200 0.000 17.200 8.500 6.900 0.000 15.400 7.400 5.750 0.300 12.850 63.550
16. Baťová Marie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.200 0.000 16.200 7.300 5.400 0.000 12.700 9.000 7.500 0.000 16.500 62.600
17. Malíková Elen 2011 T.J. Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z. 10.000 6.200 0.000 16.200 10.000 7.150 0.000 17.150 8.500 5.050 0.000 13.550 9.000 6.650 0.000 15.650 62.550
18. Otová Šárka 2011 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Schwarzová, Vodičková 10.000 7.100 0.000 17.100 10.000 8.100 0.000 18.100 8.500 6.050 0.000 14.550 6.200 6.150 0.000 12.350 62.100
19. Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.500 0.000 18.500 7.000 6.300 0.000 13.300 8.500 6.400 0.000 14.900 8.800 6.600 0.300 15.100 61.800
20. Hlavsa Natálie 2009 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Kopečná 10.000 7.050 0.000 17.050 10.000 6.700 0.300 16.400 8.500 4.350 0.000 12.850 6.400 6.250 0.000 12.650 58.950
21. Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Polákovi 10.000 6.750 0.000 16.750 10.000 5.400 0.000 15.400 4.000 1.650 0.000 5.650 8.800 6.700 0.000 15.500 53.300
22. Rumlenová Anežka 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Vernerová, Pracnová 0.000 0.000 0.000 0.000 7.000 6.100 0.000 13.100 8.500 5.850 0.000 14.350 8.000 5.600 0.000 13.600 41.050

zpět na detail závodu