Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

 11.10.2020
 pořadatel: Horní Počernice
Stáhnout výsledky

VS2B Přebor Prahy

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Dvořáková 10.000 9.150 0.000 19.150 10.000 8.300 0.000 18.300 10.000 7.750 0.000 17.750 10.000 7.100 0.000 17.100 72.300
2. Kršková Gabriela 2007 GT Šestajovice Sýkorová 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 5.950 0.000 15.950 10.000 7.250 0.000 17.250 9.400 7.050 0.000 16.450 68.100
3. Bedford Karolína 2009 SK Hradčany Rogozová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 6.750 0.000 16.750 9.400 7.050 0.000 16.450 67.900
4. Staňková Ema 2009 SK Hradčany Rogozová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 6.500 0.000 16.500 10.000 6.100 0.000 16.100 8.600 6.800 0.000 15.400 66.900
5. Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.450 0.000 18.450 10.000 6.100 0.000 16.100 10.000 6.600 0.100 16.500 9.000 6.750 0.000 15.750 66.800
6. Uličná Kristýna 2006 GT Šestajovice Sýkorová Michaela 10.000 8.750 0.000 18.750 8.500 7.400 0.000 15.900 10.000 6.550 0.000 16.550 9.400 5.950 0.000 15.350 66.550
7. Řezníčková Lucie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková D+J 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 5.000 0.000 15.000 10.000 6.300 0.000 16.300 9.400 6.050 0.000 15.450 64.950
8. Skořepová Hermína 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 10.000 7.650 0.000 17.650 10.000 6.150 0.000 16.150 10.000 6.050 0.000 16.050 9.600 5.450 0.000 15.050 64.900
9. Ordeltová Delfína 2008 SK Hradčany Rogozová 10.000 8.550 0.000 18.550 10.000 6.750 0.000 16.750 9.700 5.400 0.000 15.100 9.100 5.300 0.000 14.400 64.800
9. Karakolevova Ella Beata 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 5.100 0.000 15.100 10.000 5.600 0.000 15.600 9.600 5.700 0.000 15.300 64.800
11. Süss Amélie 2009 GT Šestajovice Sýkorová Michaela 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 6.550 0.000 16.550 10.000 5.350 0.000 15.350 7.000 7.000 0.300 13.700 64.200
12. Janečková Julie 2009 SK Hradčany Rogozová 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 4.750 0.000 14.750 10.000 5.550 0.000 15.550 6.900 7.300 0.000 14.200 63.200
13. Šlajchrtová Viktorie 2008 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 10.000 8.550 0.000 18.550 8.500 4.950 0.000 13.450 10.000 4.300 0.000 14.300 10.000 6.100 0.000 16.100 62.400
14. Šlajsna Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Křížová 10.000 7.700 0.000 17.700 8.000 4.700 0.000 12.700 8.000 5.350 0.000 13.350 9.600 6.250 0.000 15.850 59.600
15. Dbalá Anežka 2006 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 10.000 7.950 0.000 17.950 8.000 4.200 1.000 11.200 10.000 5.450 0.000 15.450 8.500 4.250 0.000 12.750 57.350
16. Bultová Luisa 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 10.000 7.250 0.000 17.250 8.000 3.750 1.000 10.750 9.500 5.050 0.000 14.550 9.000 5.650 0.000 14.650 57.200
17. Sýkorová Johana 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 10.000 7.500 0.000 17.500 10.000 5.100 0.000 15.100 6.400 2.150 0.000 8.550 9.000 5.800 0.000 14.800 55.950
18. Štěrbová Barbora 2008 T.J. Sokol Praha Dejvice I. Engelová 10.000 6.500 0.000 16.500 8.000 3.800 1.000 10.800 10.000 2.500 0.000 12.500 9.400 4.550 0.000 13.950 53.750

zpět na detail závodu