Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Říčanské hvězdičky

 5.9.2021
 pořadatel: Gymnastika Říčany
Stáhnout výsledky

9. ktg. - roč.

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Jeníčková Klára 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 9.370 0.000 14.367 5.000 8.900 0.000 13.900 28.267
2. Stráníková Lucie 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová 5.000 8.730 0.000 13.733 5.000 9.370 0.000 14.367 28.100
3. Vysušilová Alžběta 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila 5.000 8.970 0.000 13.967 5.000 8.970 0.000 13.967 27.934
4. Stejskalová Nina 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila 5.000 8.800 0.000 13.800 5.000 9.130 0.000 14.133 27.933
5. Dvořáková Emma 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila 5.000 8.470 0.000 13.467 5.000 9.430 0.000 14.433 27.900
6. Steckerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová 5.000 8.730 0.000 13.733 5.000 9.130 0.000 14.133 27.866
7. Janků Nicolette 2014 SK Hradčany Konečná 5.000 8.430 0.000 13.433 5.000 9.130 0.000 14.133 27.566
8. Janáková Veronika 2014 T.J. Sokol Kampa Štaidlová 5.000 8.470 0.000 13.467 5.000 9.030 0.000 14.033 27.500
9. Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy 5.000 8.770 0.000 13.767 5.000 9.000 0.300 13.700 27.467
10. Slobodová Markéta 2014 Gymnastika Říčany Dostálková 5.000 8.770 0.000 13.767 5.000 8.670 0.000 13.667 27.434
11. Votockova Julie 2014 Gym Dobřichovice Kudlickova 5.000 8.370 0.000 13.367 5.000 8.570 0.000 13.567 26.934
12. Hopová Amálie 2014 SG Liberec Berková 5.000 8.130 0.000 13.133 5.000 8.630 0.000 13.633 26.766
13. Florian Luisa 2014 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková 5.000 8.870 0.000 13.867 4.000 8.730 0.000 12.733 26.600
14. Kubíčková Nikol 2014 Gymnastika Říčany Dostálková 5.000 8.900 0.000 13.900 5.000 7.430 0.000 12.433 26.333
15. Lindová Nicol 2014 SG Liberec Záklasníková 4.000 8.630 0.000 12.633 5.000 8.530 0.000 13.533 26.166
16. Vaňková Eda 2014 SG Liberec Berková 5.000 8.030 0.000 13.033 5.000 8.100 0.000 13.100 26.133
17. Votockova Justyna 2014 Gym Dobřichovice Kudlickova 5.000 7.600 0.000 12.600 5.000 8.500 0.000 13.500 26.100
18. Prokopová Adriana 2014 HOP Dolní Jirčany Dostálková 5.000 7.630 0.000 12.633 5.000 8.370 0.000 13.367 26.000
19. Šohajová Eliška 2014 TJ Doksy Jakšová Kamila 5.000 7.330 0.000 12.333 5.000 8.400 0.000 13.400 25.733
20. Klečková Karolína 2014 Gym Dobřichovice Klabíková, Halounková, Polák 5.000 7.230 0.000 12.233 5.000 8.130 0.000 13.133 25.366
21. Gregorová Nikol 2014 Gymnastika Říčany Dostálková 5.000 8.530 0.000 13.533 4.000 7.800 0.000 11.800 25.333
21. Kalinová Viktorie 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová 5.000 8.000 0.000 13.000 5.000 7.330 0.000 12.333 25.333
23. Přibylová Helena 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová 5.000 7.130 0.000 12.133 5.000 8.100 0.000 13.100 25.233
24. Poláková Izabela 2014 KSG Znojmo kol. 5.000 6.330 0.000 11.333 5.000 8.700 0.000 13.700 25.033
25. Kostková Simona 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová 5.000 7.170 0.000 12.167 5.000 7.800 0.300 12.500 24.667
26. Kroupová Gabriela Emma 2014 KSG Znojmo kol. 5.000 7.170 0.000 12.167 4.000 8.470 0.000 12.467 24.634
27. Štolová Stella 2014 KSG Znojmo kol. 5.000 7.500 0.000 12.500 3.000 9.030 0.000 11.033 24.533
28. Koštová Veronika 2014 T.J. Sokol Příbram Karolína Svobodová 5.000 6.500 0.000 11.500 5.000 7.130 0.000 12.133 23.633
29. Ribeiro Elisabeta Bessa 2014 Gymnastika Říčany Dostálková 5.000 4.630 0.000 9.633 4.000 8.030 0.000 12.033 21.666

zpět na detail závodu