Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

 18.9.2021
 pořadatel: Jindřichův Hradec
Stáhnout výsledky

VS0 A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová 10.000 8.900 0.000 18.900 10.000 9.400 0.000 19.400 10.000 8.734 0.000 18.734 9.600 7.100 0.000 16.700 73.734
2. Bendová Dora 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.834 0.000 17.834 10.000 9.000 0.000 19.000 10.000 6.267 0.000 16.267 71.901
3. Kubíčková Viktorie 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová 10.000 8.234 0.000 18.234 10.000 8.434 0.000 18.434 10.000 8.967 0.000 18.967 9.600 6.200 0.000 15.800 71.435
4. Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M. 10.000 9.167 0.000 19.167 10.000 8.700 0.000 18.700 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 5.167 0.000 15.167 71.134
5. Fialová Daniela 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka 10.000 8.467 0.000 18.467 10.000 8.467 0.000 18.467 10.000 7.800 0.000 17.800 10.000 6.334 0.000 16.334 71.068
6. Bílková Eva 2013 SG Pelhřimov Svobodovi 10.000 8.600 0.000 18.600 10.000 8.667 0.000 18.667 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 5.534 0.000 15.534 70.401
7. Schneiderová Mariana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 8.167 0.000 18.167 10.000 7.867 0.000 17.867 10.000 5.767 0.000 15.767 70.301
8. Mylerová Luisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M. 10.000 8.567 0.000 18.567 10.000 7.700 0.000 17.700 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 5.467 0.000 15.467 69.734
9. Sikorová Anna 2014 TJ Spartak MAS S. Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák 10.000 8.100 0.000 18.100 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.167 0.000 17.167 10.000 5.367 0.000 15.367 69.434
10. Kubešová Barbora 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M. 10.000 8.467 0.000 18.467 10.000 8.500 0.000 18.500 10.000 7.867 0.000 17.867 9.600 4.267 0.000 13.867 68.701
11. Hemberová Vilma 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová 10.000 8.367 0.000 18.367 10.000 7.600 0.000 17.600 10.000 7.167 0.000 17.167 10.000 5.034 0.000 15.034 68.168
12. Hrubá Eliška 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková, Parmová 10.000 8.534 0.000 18.534 10.000 7.167 0.000 17.167 10.000 6.667 0.000 16.667 10.000 5.734 0.000 15.734 68.102
13. Žerníčková Alžběta 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová 10.000 8.800 0.000 18.800 10.000 7.367 0.000 17.367 10.000 6.700 0.300 16.400 10.000 5.300 0.000 15.300 67.867
14. Ammer Anna 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová 10.000 8.834 0.000 18.834 10.000 7.200 0.000 17.200 10.000 6.934 0.000 16.934 10.000 4.767 0.000 14.767 67.735
15. Pitálková Terezie 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka 10.000 8.067 0.000 18.067 10.000 8.000 0.000 18.000 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 4.534 0.000 14.534 66.601
16. Turanová Bára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M. 10.000 8.200 0.000 18.200 10.000 7.834 0.000 17.834 10.000 6.634 0.000 16.634 10.000 3.767 0.000 13.767 66.435
17. Slámová Monika 2013 TJ Spartak MAS S. Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák 10.000 7.667 0.000 17.667 7.000 6.734 1.000 12.734 10.000 6.634 0.000 16.634 10.000 6.034 0.000 16.034 63.069
18. Řežábková Michaela 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka 10.000 6.000 0.000 16.000 10.000 6.734 0.000 16.734 9.000 6.934 0.500 15.434 10.000 3.834 0.000 13.834 62.002

zpět na detail závodu