Česká gymnastická federace

Akce

23.9.2021 - 26.9.2021 AG

Evropské závody věkových skupin (EAGC)

24.9.2021 - 25.9.2021 SGZ

VĚRA ČÁSLAVSKÁ CUP - ZRUŠENO

24.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace - PŘESUNUTO

25.9.2021 TG

TG Říčany TeamgymCup

25.9.2021 - 26.9.2021 SGM

Juniorstrophy

25.9.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR VS4A

25.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A

25.9.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS0, VS3,4,5,6C)-přeloženo

29.9.2021 - 3.10.2021 AG

Mistrovství Evropy

1.10.2021 - 3.10.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

1.10.2021 - 3.10.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)

1.10.2021 SGM

Přebor Zlínského kraje

2.10.2021 - 3.10.2021 AE

Pohár federací - Praha

2.10.2021 SGM

SGM - Přebor ČOS

2.10.2021 SGM

Přebor JMK

2.10.2021 PA

2. Kolo českého poháru - Pražský pohár parkouru

2.10.2021 SGM

Přebor Středočeského kraje

3.10.2021 - 8.10.2021 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL

3.10.2021 SPL

Velká cena Podkrkonoší - PŘESUNUTO

3.10.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje

3.10.2021 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

3.10.2021 SGM

SGM Přebor Moravskoslezského kraje

8.10.2021 - 9.10.2021 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

8.10.2021 - 10.10.2021 SGM, SGZ, TG, SPL, AE, AG, TR, VG, MG, PA

ŠKOLENÍ ASISTENT TRENÉRA

9.10.2021 TG

TG Pohár města Kadaně

9.10.2021 SGZ

Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"

9.10.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

9.10.2021 SGZ

Přebor MS kraje - nepostup.kat

9.10.2021 - 10.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.6

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

23.10.2021 SGM

Memoriál V. Somolíka

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Morava

23.10.2021 SGZ

SGŽ Oblastní přebor ČOS Čechy

23.10.2021 TG

TG Pohár města Příbrami (ČP)

24.10.2021 SGM

Memoriál K. Hartiga

24.10.2021 SGZ

Kvalifikace na OHC

Reklama

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

sportovní gymnastika žen
 18.9.2021
 pořadatel: Jindřichův Hradec
 adresa: TJ Slovan J.Hradec, Jarošovská 743, 37701
 přihlášky prostřednictvím GISu do 14.9.2021
 elektronické výsledky
KP jednotlivkyň (VS)

Seznam přihlášek

VS0 A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bílková Eva 2013 SG Pelhřimov Svobodovi
2 Pechová Klára 2013 SG Pelhřimov Svobodovi
3 Hiršová Anna 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
4 Kubešová Barbora 2013 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
5 Mylerová Luisa 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
6 Turanová Bára 2014 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová M.
7 Ammer Anna 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová
8 Hemberová Vilma 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová
9 Hrubá Eliška 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková, Parmová
10 Bendová Dora 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
11 Haneflová Zuzana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
12 Kubíčková Viktorie 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová,Pavlíková Kešnarová
13 Schneiderová Mariana 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
14 Žerníčková Alžběta 2014 TJ Slovan J.Hradec Haneflová, Pavlíková Kešnarová
15 Sikorová Anna 2014 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
16 Slámová Monika 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
17 Fialová Daniela 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
18 Pitálková Terezie 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
19 Řežábková Michaela 2014 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
20 Smržová Jasmína 2013 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka

VS0 B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Horkayová Alexandra 2012 SG Pelhřimov Svobodovi
2 Drhová Kristýna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
3 Dvořáková Julie 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
4 Kopačková Eliška 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
5 Musilová Laura 2011 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
6 Novotná Sára 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
7 Táborská Anna 2012 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Líkařová
8 Kepková Diana 2010 TJ Nová Včelnice Kolář , Blechová
9 Falcníková Markéta 2012 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
10 Řežábková Adéla 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňova Zdeňka
11 Steinbauerová Kateřina 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

VS1 A (2014 - 2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Beerová Anna 2013 Merkur ČB Imbrová
2 Hosnedlová Adriana 2013 Merkur ČB Imbrová
3 Kubičková Adina 2014 Merkur ČB Imbrová
4 Štojdlová Stella 2013 Merkur ČB Imbrová
5 Kolaříková Gabriela 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková, Parmová
6 Regásková Julie 2013 TJ Slovan J.Hradec Jiráková, Parmová
7 Ederová Petra 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
8 Mansfeldová Adéla 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák
9 Šonková Anita 2013 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák

VS1 B (2012 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Kolář , Kubaláková
2 Ammer Julie 2012 TJ Slovan J.Hradec Jiráková,Parmová
3 Holická Tereza 2012 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
4 Slámová Barbora 2012 TJ Slovan J.Hradec Jiráková, Parmová
5 Kopecká Ema 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák

VS2 A (2013 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Sikorová Adéla 2012 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková,Štemberková,Cepák

VS3 C (2012 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Havlíčková Anna 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
2 Martínková Veronika 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková, Maryšková,Havelková
3 Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan J.Hradec Dvořáková,Maryšková,Havelková
4 Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
5 Hanzalová Elisabeta 2011 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka

VS4 C (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Švaříčková Markéta 2009 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna
2 Dračková Lajla 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Choulíková
3 Sedláková Kateřina 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková
4 Hromádková Veronika 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
5 Václavíková Šárka 2009 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS4 B (2012 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kubešová Amálie 2010 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Bernardová Karolína 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
3 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
4 Pitrová Natálie 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
5 Plonerová Linda 2011 Merkur ČB Polívková, Vandělíková
6 Holická Anna 2009 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
7 Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
8 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
9 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Slabá Hana 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

VS5 C (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n. L. Urbanová E.+T.
2 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová
3 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová,Vybíralová
4 Vesecká Sandra 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
5 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
6 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
7 Niedobová Kristýna 2007 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS5 B (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bucharová Tereza 2009 Merkur ČB Bago, Imbrová
2 Kolbanová Kristýna 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
3 Šůnová Laura 2008 Merkur ČB Bago, Imbrová
4 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan J.Hradec Belšánová,Dubová, Vybíralová
5 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan J.Hradec Belšánová, Dubová, Vybíralová

VS6 C (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Prachařová Martina 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
2 Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

VS6 B (2006 a starší)

VS3 A (2012 - 2009)

VS4A - kadetky (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pešová Dorota 2008 T.J. Sokol Bedřichov Dvořáková Anna, Morysková Aneta

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři