Na hlavní obsah

Elektronické výsledky - Krajský přebor MSK, nepostupové kategorie ve Frenštátě p. R.


zpět na detail závodu

Datum: 22.5.2022

Pořadatel: ZŠ Záhuní 408

Stáhnout výsledky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 2.000 8.800 0.000 10.800 2.600 7.400 0.000 10.000 3.300 8.300 0.000 11.600 2.800 7.350 0.000 10.150 42.550
2. Martináková Eva 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová 2.000 8.150 0.000 10.150 2.000 7.300 0.000 9.300 2.800 8.250 0.000 11.050 2.700 7.850 0.000 10.550 41.050
3. Maloušková Elen 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková. 2.000 8.500 0.000 10.500 1.500 7.500 0.000 9.000 3.000 8.500 0.000 11.500 2.800 6.950 0.000 9.750 40.750
4. Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková 2.000 8.850 0.000 10.850 2.500 6.850 0.000 9.350 3.100 7.100 0.000 10.200 2.800 7.300 0.000 10.100 40.500
5. Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová. 2.000 8.450 0.000 10.450 2.500 7.450 0.000 9.950 3.100 6.250 0.000 9.350 2.800 7.900 0.000 10.700 40.450
6. Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková. 2.000 7.900 0.000 9.900 2.500 7.200 0.000 9.700 3.000 7.550 0.000 10.550 2.800 7.300 0.000 10.100 40.250
7. Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková 2.000 8.850 0.000 10.850 2.500 6.200 0.000 8.700 2.900 7.750 0.000 10.650 2.300 7.500 0.000 9.800 40.000
8. Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová 2.000 7.750 0.000 9.750 2.000 6.900 0.000 8.900 2.800 6.450 0.000 9.250 2.900 7.350 0.000 10.250 38.150
9. Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová. 2.000 8.950 0.000 10.950 1.400 7.700 1.000 8.100 3.000 4.750 0.000 7.750 3.000 8.300 0.000 11.300 38.100
10. Štrossová Isabel 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová 2.000 7.900 0.000 9.900 1.400 8.050 0.000 9.450 3.000 6.800 0.000 9.800 2.300 6.350 0.000 8.650 37.800
10. Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová. 2.000 8.350 0.000 10.350 0.800 7.900 1.000 7.700 2.900 7.550 0.000 10.450 2.800 6.500 0.000 9.300 37.800
12. Žáčková Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.. 2.000 8.300 0.000 10.300 0.800 8.450 1.000 8.250 2.200 6.650 0.000 8.850 2.700 7.350 0.000 10.050 37.450
13. Khestlová Klaudie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza 2.000 8.100 0.000 10.100 0.800 7.950 1.000 7.750 3.000 6.250 0.000 9.250 2.300 6.450 0.000 8.750 35.850
14. Hrachová Laura 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv. 2.000 6.800 1.000 7.800 0.800 8.250 1.000 8.050 1.800 7.750 0.000 9.550 1.800 7.450 0.000 9.250 34.650
15. Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová 2.000 6.200 0.000 8.200 0.800 7.750 1.000 7.550 2.900 6.000 0.000 8.900 2.700 6.400 0.000 9.100 33.750
16. Hrachová Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.800 8.800 1.000 8.600 2.400 7.250 0.000 9.650 1.800 7.050 0.000 8.850 27.100

Zpět na detail závodu