Na hlavní obsah

Krajský přebor MSK, nepostupové kategorie ve Frenštátě p. R.


sportovní gymnastika žen
Datum: 22.5.2022
Pořadatel: ZŠ Záhuní 408
Přihlášky: prostřednictvím GISu do 16.5.2022
elektronické výsledky

ČASOVKA: 7. 45 OTEVŘENÍ TĚLOCVIČNY 8.00 – 8.30 PREZENTACE 1. SLEDU 7.45 - 8.45 VOLNÉ ROZCVIČENÍ POUZE 1. SLEDU 8.45 PORADA ROZHODČÍCH A TRENÉRŮ 8.50 SEŘAZENÍ ZÁVODNIC 1. SLEDU 9.00 NÁSTUP, ZAHÁJENÍ ZÁVODU, VYHLÁŠENÍ. 12.30- 13.00 PREZENTACE 2. SLEDU 12.30 -13.30 VOLNÉ ROZCVIČENÍ 2. SLEDU. Hudbu nestahujeme z GIS. Posílat e-mailem na pazderkova43@gmail.com nebo v den závodu odevzdat ve velké tělocvičně na podepsané flash, kde bude pouze jedna hudba. Děkujeme. Závod 1. sledu skončil v 11.10 minut, v 11.30 začlo rozcvičení 2. sledu: aktualizace na další rok.

VS0 mimi (2017 - 2016)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janotová Zora 2016 GK Vítkovice Mlynářová
2 Kráčalíková Barbora 2016 GK Vítkovice Mlynářová
3 Prouzová Tereza 2016 GK Vítkovice Mlynářová
4 Janiczková Kateřina 2016 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS0A (2015 - 2014)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Přečková Sofie 2015 GK Vítkovice Najdeková, Kaczorová
2 Kaňová Karolína 2015 GK Vítkovice Kaczorová
3 Chromková Tereza 2015 GK Vítkovice Kaczorová , Najdeková
4 Gelnarová Eliška 2015 GK Vítkovice Hájková, Válová
5 Gajdošová Laura 2015 GK Vítkovice Mlynářová
6 Ježková Marie Anna 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
7 Šperlínová Marika 2015 GK Vítkovice Prutkayová, Adamíková
8 Pospíšková Martina 2015 GK Vítkovice Nováková, Buryová
9 Short Michelle Cathrine 2014 SGC Ostrava Dudová, Horsinková
10 Pazderová Kira 2014 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
11 Davidová Klaudie 2015 SGD Opava Heiderová, Langerová
12 Kočanová Stela 2014 SGD Opava Heiderova, Langerová
13 Machoňová Nela 2015 SGD Opava
14 Navrátilová Nela 2014 SGD Opava HEIDEROVA Langerová
15 Vaníčková Valentýna 2014 SGD Opava Heiderová, Langerová
16 Holušová Karolína 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
17 Kolibová Berenika 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová
18 Kučerová Barbora 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová
19 Schillerová Kristýna 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
20 Slouková Julie 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová
21 Vu Linda 2014 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
22 Kubečková Justýna 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
23 Tesařová Lucie 2014 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
24 Valicová Karin 2014 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
25 Ciencialová Nicol 2015 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
26 Nieslaniková Nikola 2014 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
27 Pašková Viktorie 2015 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VS0B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gallová Izabela 2013 GK Vítkovice Mlynářová
2 Cigánková Inna 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
3 Cigánková Sofie 2013 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
4 Kahánková Ema 2013 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová D.
5 Levá Barbora 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
6 Matejová Stela 2013 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Macíčková
7 Borská Diana 2013 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
8 Kozáková Nicol 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
9 Špoková Veronika 2013 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
10 Horáčková Daniela 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová

VS1B (2013 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lubojacká Barbora 2012 GK Vítkovice Kaczorová
2 Francová Apolena 2013 GK Vítkovice Štelclová,Vavrošová
3 Jandová Lenka 2013 GK Vítkovice Grmelová, Hájková, Lišková
4 Křížová Valentina 2013 SGD Opava Špičková
5 Mušalková Markéta 2013 SGD Opava Heiderová, Langerová
6 Matějková Dominika 2011 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
7 Prokopová Tereza 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková

VS3C (2013 - 2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Pokorná Marie 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
2 Štrossová Isabel 2013 GK Vítkovice Štelclová, Vavrošová
3 Martináková Eva 2012 SGC Ostrava El-Khairy, Dudová
4 Burýšková Vendula 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
5 Koptíková Lucie 2012 T.J. Sokol Kopřivnice Macíčková
6 Khestlová Klaudie 2012 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
7 Hrachová Laura 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv.
8 Hrachová Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Mazochová + kolektiv.
9 Žáčková Vanesa 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová..
10 Miková Dorota 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
11 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
12 Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
13 Špačková Terezie 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
14 Maloušková Elen 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
15 Wawroszová Eliška 2012 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
16 Hochgesandtová Dora 2012 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová

VS4C (2011 - 2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Svobodová Rozálie 2011 GK Vítkovice Krejčová, Klegová
2 Závodná Sabina 2011 GK Vítkovice Orliczková, Smolecová
3 Holubová Nikola 2010 SGD Opava Špičková , Zmijovà
4 Čubová Nela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De., Rýparová D.
5 Nesvadbová Jana 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
6 Lustigová Daniela 2010 T.J. Sokol Kopřivnice Rýparová De.
7 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
8 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
9 Láníčková Natálie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
10 Macečková Eliška 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
11 Schindlerová Rozálie Pavlína 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
12 Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
13 Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
14 Czempková Eliška 2011 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
15 Fiket Eva 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
16 Lešová Sára Ella 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
17 Vymětalová Elen 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová
18 Žurková Barbora 2011 TJ VOKD Ostrava-Poruba Krejčová

VS5C (2009 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
2 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
3 Netoličková Anna 2008 SGC Ostrava Dudová, El-Khairy
4 Bachová Lucie 2009 SGD Opava Spickova, Nelešovská
5 Lichovníková Andrea 2009 SGD Opava Špičková
6 Bajgerová Alexandra 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
7 Kelišková Jana 2008 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
8 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
9 Thurnheer Milena 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Modrovičová, Chramostová.
10 Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
11 Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
12 Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová , Mrůzková
13 Šimíková Natálie 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
14 Holbergová Nela 2009 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede
15 Tichá Eliška 2008 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede

VS6C (2007 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová
2 Bohoňková Anna 2006 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
3 Krejčí Amálie 2007 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová, Kisza
4 Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
5 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
6 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm Fialová, Mrůzková.
7 Hrůzová Zuzana 2007 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dede