Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - 1. Kvalifikační závod MČR

 8.5.2015
 pořadatel: Jihomoravský kraj
Stáhnout výsledky

kadetky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Trávníčková Barbora 2003 Sokol Brno 1 4.000 8.500 0.500 12.000 1.700 8.450 0.000 10.150 3.800 7.100 0.100 10.800 3.700 8.200 0.000 11.900 44.850
2. Hnilicová Jasmína 2003 Sokol Brno 1 4.200 7.400 0.000 11.600 1.400 8.350 0.000 9.750 4.100 6.230 0.000 10.330 3.800 8.100 0.000 11.900 43.580
3. Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa 2.400 8.900 0.000 11.300 1.200 8.200 0.000 9.400 4.100 7.000 0.100 11.000 3.500 7.750 0.000 11.250 42.950
4. Kalašová Tamara 2004 Sokol Brno 1 4.000 8.300 0.000 12.300 1.400 6.350 0.000 7.750 4.100 6.876 0.100 10.876 3.500 8.450 0.000 11.950 42.876
5. Moravcová Kristina 2003 Sokol Moravská Ostrava 4.200 7.200 0.000 11.400 1.100 7.500 0.000 8.600 3.800 7.467 0.000 11.267 3.200 7.950 0.000 11.150 42.417
6. Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha 2.400 8.300 0.000 10.700 1.100 8.300 0.000 9.400 4.400 6.200 0.100 10.500 3.900 7.650 0.000 11.550 42.150
7. Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha 4.200 8.100 0.000 12.300 3.200 5.450 1.000 7.650 3.600 6.230 0.000 9.830 4.000 7.850 0.000 11.850 41.630
8. Kubínová Lucie 2001 TJ Sokol Kladno 4.200 7.300 0.000 11.500 1.500 7.350 0.000 8.850 3.300 6.867 0.000 10.167 3.400 7.400 0.000 10.800 41.317
9. Ryšavá Barbora 2004 TJ Sokol Kampa 4.200 7.600 0.000 11.800 1.300 7.800 0.000 9.100 4.100 5.600 0.000 9.700 3.500 7.200 0.000 10.700 41.300
10. Šritterová Adéla 2003 TJ Sokol Kampa 2.400 8.970 0.000 11.370 1.300 7.550 0.000 8.850 3.800 7.267 0.000 11.067 2.700 6.600 0.000 9.300 40.587
11. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice 4.000 7.300 0.000 11.300 1.600 8.050 0.000 9.650 3.200 5.500 0.000 8.700 3.200 7.400 0.000 10.600 40.250
12. Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha 4.200 7.100 0.000 11.300 3.300 5.550 0.000 8.850 3.800 5.267 0.000 9.067 3.600 7.050 0.000 10.650 39.867
13. Zajacová Viktorie 2001 TJ TZ Třinec 2.400 8.700 0.000 11.100 1.300 5.850 0.000 7.150 3.700 6.933 0.000 10.633 3.800 7.150 0.000 10.950 39.833
14. Klaková Natálie 2003 Sokol Brno 1 4.000 7.200 0.000 11.200 1.400 6.600 0.000 8.000 3.600 6.270 0.000 9.870 3.400 7.250 0.000 10.650 39.720
15. Husáková Barbora 2002 TJ Bohemians Praha 4.200 7.900 0.000 12.100 1.700 6.350 0.000 8.050 3.300 5.800 0.100 9.000 3.500 7.050 0.000 10.550 39.700
16. Marešová Natálie 2002 Sokol Moravská Ostrava 2.400 8.300 0.000 10.700 1.100 7.400 0.000 8.500 3.100 6.100 0.000 9.200 3.200 7.400 0.000 10.600 39.000
17. Veselá Veronika 2002 GK Šumperk 2.400 8.500 0.000 10.900 1.200 6.350 0.000 7.550 3.500 5.900 0.000 9.400 2.600 7.300 0.000 9.900 37.750
18. Sedláková Eliška 2003 TJ Sokol Kampa 2.400 8.800 0.000 11.200 1.000 6.500 0.000 7.500 3.200 5.600 0.000 8.800 1.800 6.350 0.000 8.150 35.650

zpět na detail závodu