Česká gymnastická federace

Menu

Akce

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga - ODLOŽENO !!!!

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň - ZRUŠENO

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A - ZRUŠENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár

1.11.2020 TR

TRA Podzvičínský skokánek

1.11.2020 SGZ

Memoriál V.Růžičkové

Reklama

Jasmína Hnilicová

Ročník:2003
Město:Moravský Krumlov
Trenér:Vyzinovi

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
24.11.2019 Přebor Jihomoravského kraje SGZ 3.liga-jednotlivci 1.
24.11.2019 Přebor Jihomoravského kraje SGZ 3.liga 1.
2.6.2019 SG Mistrovství ČR MT - Finále SGZ VS6A - prostná 6.
1.6.-2.6.2019 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ VS6A (ženy A) 7.
25.5.2019 Memoriál Marie Široké (Kvalifikační závod na MČR a Nominační závod na MSJ/EYOF) SGZ JUNIORKY A ŽENY 7.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 1.
8.12.-9.12.2018 SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 1.
10.11.2018 SGŽ Nominační závod na OHC SGZ Kvalifikace OHC 12.
2.6.-3.6.2018 SGŽ Mistrovství ČR MT (VS3A - VS6A) SGZ VS5A (juniorky) 8.
19.5.2018 Memoriál Marie Široké (kvalifikace na MČR - VS2A, VS3A, VS4A) SGZ Juniorky 2.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Team 3.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Individual 21.
2.11.-4.11.2017 SG Závod OH nadějí SGZ Women's Floor Final 7.
21.10.2017 SGŽ Vítkovice Cup SGZ 2.kategorie kadetky 6.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky 7.
24.6.-27.6.2017 SG LODM - Letní olympiáda dětí a mládeže SGZ dívky - družstva 1.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM juniorky - přeskok 5.
11.6.2017 Mistrovství ČR MT - Finále SGM juniorky - bradla 6.
10.6.-11.6.2017 SGŽ Mistrovství ČR MT SGZ juniorky 5.
20.5.2017 Memoriál Marie Široké (2. KvZ na MČR / 2. NZ na EYOF) SGZ juniorky EYOF 6.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ Extraliga - jednotlivci 13.
3.12.-4.12.2016 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGŽ SGZ Extraliga 1.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Team 3.
3.11.-5.11.2016 Závod OH nadějí SGZ Women's Individual 23.
15.10.2016 GK Vítkovice Cup SGZ 2.kat - kadetky - nominace OHC 6.
8.5.2016 Memoriál Marie Široké (1. kvalifikační závod pro MČR) SGZ kadetky 1.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga 1.
5.12.-6.12.2015 Extraliga, I. liga, II. liga družstev SGZ I. liga - jednotlivkyně 7.
24.10.2015 Vítkovice Cup 2015 SGZ žákyně A 1.
30.5.-31.5.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen A SGZ kadetky - povinné sestavy 9.
30.5.-31.5.2015 MČR ve sportovní gymnastice žen A SGZ kadetky - volné sestavy 4.
8.5.2015 1. Kvalifikační závod MČR SGZ kadetky 2.
6.12.2014 Liga družstev žen SGZ I. liga - jednotlikyně 16.
7.6.-8.6.2014 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ Žákyně A 4.
22.6.-23.6.2013 MČR ve sportovní gymnastice žen VS SGZ žákyně A 10.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři