Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 22.6.-23.6.2013
 pořadatel: Liberec
Stáhnout výsledky

žákyně A

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kalnitská Olesja 2003 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Fiřtovi 6.000 8.850 0.000 14.850 9.200 8.750 0.000 17.950 8.300 8.850 0.000 17.150 7.300 8.000 0.000 15.300 65.250
2. Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová 6.000 9.000 0.000 15.000 8.600 8.200 0.000 16.800 8.100 8.900 0.000 17.000 7.000 6.800 0.000 13.800 62.600
3. Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha manželé Fiřtovi, Nazarenko 6.000 8.800 0.000 14.800 7.600 8.500 0.000 16.100 8.000 8.350 0.000 16.350 7.300 7.600 0.000 14.900 62.150
4. Huslarová Natálie 2003 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Fiřtovi 6.000 8.750 0.000 14.750 8.200 7.650 0.000 15.850 8.100 7.500 0.000 15.600 7.100 8.200 0.000 15.300 61.500
5. Trávníčková Barbora 2003 TJ Sokol Brno I Vlková, Janečková 6.000 8.250 0.000 14.250 8.200 8.450 0.000 16.650 7.900 7.550 0.000 15.450 7.300 7.400 0.000 14.700 61.050
6. Chromá Tereza 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 8.850 0.000 14.850 6.600 8.600 0.000 15.200 8.300 8.500 0.000 16.800 6.800 7.150 0.000 13.950 60.800
7. Skalická Veronika 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Fiřtovi 6.000 9.150 0.000 15.150 8.200 7.100 0.000 15.300 8.300 6.800 0.100 15.000 7.300 8.000 0.000 15.300 60.750
8. Veselá Veronika 2002 GK Šumperk Urbanová 6.000 8.900 0.000 14.900 7.600 8.000 0.000 15.600 7.600 7.950 0.000 15.550 6.500 7.000 0.000 13.500 59.550
9. Kraftová Ilona 2002 TJ Bohemians Praha manželé Fiřtovi, Nazarenko 6.000 8.450 0.000 14.450 7.000 6.600 0.000 13.600 7.100 8.050 0.000 15.150 7.300 8.200 0.000 15.500 58.700
10. Hnilicová Jasmína 2003 TJ Sokol Mor. Krumlov Vyzinovi, Benešová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.200 7.800 0.000 14.000 7.300 8.350 0.000 15.650 6.700 7.650 0.000 14.350 58.600
11. Skalická Markéta 2003 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Fiřtovi 6.000 8.750 0.000 14.750 8.200 6.850 0.000 15.050 6.000 6.750 0.000 12.750 6.800 8.250 0.000 15.050 57.600
12. Suchá Jana 2002 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 9.000 0.000 15.000 6.400 7.250 1.000 12.650 7.300 7.800 0.000 15.100 7.300 7.400 0.000 14.700 57.450
13. Schmidová Dominika 2001 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová, Pavlicová 6.000 9.050 0.000 15.050 6.200 6.450 0.000 12.650 8.100 7.700 0.000 15.800 7.300 6.450 0.000 13.750 57.250
14. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.000 0.000 14.000 7.800 7.500 0.000 15.300 6.000 6.400 0.000 12.400 56.700
15. Klaková Natálie 2003 TJ Sokol Mor. Krumlov Vyzinovi, Benešová 6.000 8.350 0.000 14.350 7.000 7.800 0.000 14.800 6.200 6.700 0.000 12.900 6.300 7.200 0.000 13.500 55.550
16. Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha kolektiv trenérů 6.000 8.500 0.000 14.500 6.800 6.450 0.000 13.250 7.000 6.450 0.100 13.350 6.600 7.200 0.000 13.800 54.900
17. Ditttmannová Alžběta 2002 TJ Prostějov Lukášová, Musil 6.000 8.800 0.000 14.800 8.200 6.100 0.000 14.300 7.000 5.800 0.100 12.700 6.200 6.800 0.000 13.000 54.800
18. Ali Jude 2002 TJ Bohemians Praha manželé Fiřtovi, Nazarenko 6.000 9.000 0.000 15.000 7.800 4.450 0.000 12.250 6.800 7.750 0.000 14.550 6.200 6.300 0.000 12.500 54.300
19. Masopustová Kateřina 2001 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 6.000 8.550 0.000 14.550 5.600 7.100 0.000 12.700 6.000 7.200 0.000 13.200 6.600 6.500 0.000 13.100 53.550
19. Jirásková Anna 2003 TJ Bohemians Praha manželé Fiřtovi, Nazarenko 6.000 8.400 0.000 14.400 7.600 3.600 0.000 11.200 7.800 6.850 0.000 14.650 6.500 6.800 0.000 13.300 53.550
21. Dvořáková Kristýna 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 8.650 0.000 14.650 5.100 5.800 0.000 10.900 7.300 6.900 0.000 14.200 6.500 6.500 0.000 13.000 52.750
22. Zichová Eva 2003 TJ Sokol Kladno Kacálková 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.200 0.000 13.200 6.000 7.150 0.000 13.150 6.300 5.800 0.000 12.100 52.550
23. Hrbáčová Lucie 2002 TJ VOKD Ostrava-Poruba Dudová 6.000 8.900 0.000 14.900 4.800 7.150 1.000 10.950 5.300 7.550 0.000 12.850 6.400 7.000 0.000 13.400 52.100
24. Petříková Nicol 2001 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková 6.000 8.350 0.000 14.350 5.200 7.950 1.000 12.150 7.000 6.100 0.000 13.100 6.900 5.450 0.000 12.350 51.950
25. Velikanová Liliana 2002 KSG Most Čejková, Kopecká 6.000 8.400 0.000 14.400 4.800 6.600 1.000 10.400 6.800 7.250 0.000 14.050 6.800 6.200 0.000 13.000 51.850
26. Štufková Tereza 2001 TJ Slovan Jindřichův Hrad Kešnarová, Haneflová, Jírová 6.000 8.800 0.000 14.800 5.200 8.100 1.000 12.300 6.200 4.300 0.000 10.500 6.200 6.950 0.000 13.150 50.750
27. Marešová Natálie 2002 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 6.000 8.300 0.000 14.300 5.000 3.450 0.000 8.450 7.000 7.800 0.000 14.800 6.600 5.650 0.000 12.250 49.800
28. Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hrad Kešnarová, Haneflová, Jírová 6.000 8.800 0.000 14.800 5.200 6.350 1.000 10.550 5.200 5.850 0.000 11.050 6.800 5.100 0.000 11.900 48.300
29. Gerčáková Hana 2002 TJ Sokol Příbram Jíchová 6.000 8.700 0.000 14.700 3.300 6.500 1.000 8.800 4.500 7.000 0.000 11.500 6.000 6.100 0.000 12.100 47.100

zpět na detail závodu