Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice žen VS

 22.6.-23.6.2013
 pořadatel: Liberec
Stáhnout výsledky

juniorky B

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Bezstarosti Lenka 1999 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Fiřtovi 4.200 7.800 0.000 12.000 3.100 8.200 0.000 11.300 3.900 8.200 0.000 12.100 4.400 7.900 0.000 12.300 47.700
2. Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 3.200 8.450 0.000 11.650 2.500 6.950 0.000 9.450 3.900 7.150 0.000 11.050 4.400 6.950 0.000 11.350 43.500
3. Fricová Barbora 2000 GK Šumperk Urbanová 2.400 9.000 0.000 11.400 2.600 7.100 0.000 9.700 3.800 7.100 0.000 10.900 3.800 7.550 0.000 11.350 43.350
4. Mejzrová Adéla 1999 TJ Sokol Příbram Chrastinová, Nedvěd 4.200 8.500 0.000 12.700 2.600 6.950 0.000 9.550 2.900 5.700 0.000 8.600 4.100 7.650 0.000 11.750 42.600
5. Vosyková Julie 1999 TJ Sokol Kladno Kacálková 4.200 8.400 0.000 12.600 2.900 5.050 0.000 7.950 3.600 7.100 0.000 10.700 4.200 6.900 0.000 11.100 42.350
6. Hálková Dana 2000 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.000 8.350 0.000 11.350 2.600 6.150 0.000 8.750 3.000 8.150 0.000 11.150 3.700 6.900 0.000 10.600 41.850
7. Kalašová Klára 1999 TJ Bohemians Praha Verešová, Žifčák 2.400 8.900 0.000 11.300 2.500 7.350 0.000 9.850 2.600 6.500 0.000 9.100 3.600 7.050 0.000 10.650 40.900
8. Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká, Čech 4.000 8.450 0.000 12.450 2.700 5.650 0.000 8.350 3.600 5.050 0.000 8.650 3.900 7.450 0.000 11.350 40.800
9. Ackersová Shelley 2000 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.000 8.600 0.000 11.600 2.100 6.900 0.000 9.000 2.800 7.400 0.000 10.200 3.000 6.700 0.000 9.700 40.500
10. Utíkalová Kateřina 1999 TJ Sokol Brno I Lužová, Kostrbík 4.000 6.500 0.000 10.500 2.700 6.750 0.000 9.450 2.600 7.000 0.000 9.600 3.800 7.100 0.000 10.900 40.450
11. Smitková Tereza 2000 KSG Most Čejková, Kopecká 2.400 8.650 0.000 11.050 2.600 5.850 0.000 8.450 3.300 6.450 0.000 9.750 3.800 7.200 0.000 11.000 40.250
12. Čadová Barbora 1998 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká, Rosendorf 3.400 8.500 0.000 11.900 2.200 7.300 0.000 9.500 4.100 4.700 0.000 8.800 3.800 6.050 0.000 9.850 40.050
13. Pavlíčková Simona 2000 TJ Sokol Kladno Podpěra 2.400 8.450 0.000 10.850 1.900 6.900 0.000 8.800 2.400 7.750 0.000 10.150 3.000 6.800 0.000 9.800 39.600
14. Svobodová Barbora 1998 TJ Loko Pardubice kolektiv trenérů 4.200 7.100 0.000 11.300 2.100 6.050 0.000 8.150 3.700 5.300 0.000 9.000 3.800 7.300 0.000 11.100 39.550
15. Štelclová Klára 1999 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.400 7.700 0.000 10.100 2.700 5.900 0.000 8.600 2.600 8.200 0.000 10.800 2.800 6.950 0.100 9.650 39.150
16. Doležalová Kateřina 2000 TJ Sokol Chrudim Hovorková 3.000 7.950 0.000 10.950 1.900 6.400 0.000 8.300 2.200 7.350 0.000 9.550 3.000 6.750 0.000 9.750 38.550
17. Bábíková Aneta 1999 SG Liberec Vrchovecká, Čech 3.200 8.200 0.000 11.400 2.500 5.250 0.000 7.750 2.900 6.250 0.000 9.150 3.000 7.100 0.000 10.100 38.400
18. Maxerová Tereza 1998 TJ Sokol Mor. Krumlov Benešová 3.000 7.950 0.000 10.950 2.000 4.000 0.000 6.000 3.000 8.050 0.000 11.050 3.100 7.050 0.000 10.150 38.150
19. Orliczková Kateřina 1998 TJ TŽ Třinec Jakešová, Szlauer 2.400 8.550 0.000 10.950 2.400 3.750 0.000 6.150 3.300 7.200 0.100 10.400 3.200 7.350 0.000 10.550 38.050
20. Kubešová Zuzana 2000 TJ Sokol Žižkov II Seňková, Prát 2.400 8.700 0.000 11.100 1.800 6.050 0.000 7.850 2.000 6.400 0.000 8.400 3.800 6.050 0.000 9.850 37.200
21. Jírová Gabriela 1999 TJ Slovan Jindřichův Hrad Kešnarová, Haneflová, Jírová 3.400 7.650 0.000 11.050 2.500 5.600 0.000 8.100 3.300 5.900 0.100 9.100 3.300 5.500 0.000 8.800 37.050
22. Blehová Anna 1998 TJ Sokol Příbram Chrastinová, Nedvěd 4.200 8.450 0.000 12.650 1.900 6.000 0.000 7.900 2.900 4.000 0.000 6.900 3.400 6.050 0.100 9.350 36.800
23. Schejbalová Jana 1999 TJ Sokol Příbram Chrastinová, Nedvěd 2.400 8.150 0.000 10.550 1.300 5.900 0.000 7.200 2.700 7.300 0.000 10.000 2.500 6.550 0.100 8.950 36.700
24. Pumanová Klára 2000 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 4.000 8.250 0.000 12.250 1.300 6.150 0.000 7.450 1.600 5.650 0.000 7.250 3.000 6.500 0.000 9.500 36.450
24. Budínská Anna 1998 TJ Sokol Hr. Králové Staňková 3.000 6.750 0.000 9.750 2.000 6.350 0.000 8.350 3.100 5.550 0.000 8.650 3.200 6.500 0.000 9.700 36.450
26. Hošková Denisa 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.400 8.150 0.000 10.550 1.700 5.750 2.000 5.450 2.500 7.800 0.000 10.300 3.000 6.700 0.000 9.700 36.000
27. Melenovská Tereza 1999 TJ Sokol Moravská Ostrava Komrska 3.000 8.150 0.000 11.150 1.800 5.950 2.000 5.750 2.000 7.650 0.000 9.650 2.400 6.400 0.000 8.800 35.350
28. Nováková Lucie 2000 SG Liberec Vrchovecká, Čech 2.400 8.450 0.000 10.850 2.000 4.600 0.000 6.600 2.100 7.100 0.000 9.200 2.600 5.850 0.000 8.450 35.100
29. Duffková Miroslava 1999 TJ Sokol Domažlice Gibfriedová 3.000 7.850 0.100 10.750 1.900 5.950 0.000 7.850 2.300 6.400 0.000 8.700 3.000 4.650 0.000 7.650 34.950
30. Rulfová Anna 1999 TJ Sokol Žižkov II Novotná 3.200 7.850 0.000 11.050 2.000 5.250 0.000 7.250 2.800 6.250 0.000 9.050 2.100 5.300 0.000 7.400 34.750
31. Drábková Dominika 1998 TJ Loko Pardubice kolektiv trenérů 2.400 8.050 0.000 10.450 2.000 5.900 0.000 7.900 1.700 4.950 0.000 6.650 2.900 6.200 0.000 9.100 34.100
32. Černá Marie 2000 KSG Znojmo Křístelová 2.400 8.200 0.000 10.600 1.900 5.100 0.000 7.000 3.100 4.400 0.000 7.500 4.000 4.550 0.000 8.550 33.650
33. Pekarčíková Anna 2000 TJ Bohemians Praha Verešová, Žifčák 2.400 8.250 0.000 10.650 2.000 6.050 0.000 8.050 2.200 5.800 4.000 4.000 3.900 5.650 0.000 9.550 32.250
34. Lapková Tereza 2000 TJ Spartak Sez. Ústí Blafková, Prokop 2.400 8.150 0.000 10.550 1.200 6.650 2.000 5.850 2.200 5.450 0.000 7.650 2.000 6.150 0.000 8.150 32.200
35. Ryšavá Markéta 2000 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková 2.400 8.100 0.000 10.500 1.200 3.850 2.000 3.050 1.700 7.100 0.000 8.800 2.300 5.900 0.000 8.200 30.550
36. Nováková Tereza 1998 GK ASK Kopřivnice Rýparová 2.400 8.200 0.000 10.600 1.000 3.250 0.000 4.250 1.400 6.000 0.000 7.400 1.900 5.100 0.000 7.000 29.250
37. Jeličová Brigita 2000 GK ASK Kopřivnice Rýparová 2.400 7.450 0.000 9.850 1.100 4.400 2.000 3.500 1.500 4.950 0.500 5.950 2.000 6.100 0.000 8.100 27.400
38. Rýparová Denisa 1998 GK ASK Kopřivnice Rýparová 2.400 8.150 0.000 10.550 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 5.000 0.000 6.500 2.100 6.200 0.000 8.300 25.350
39. Šálková Veronika 1999 TJ Ostrožská Nová Ves Hastíková 2.400 7.000 0.000 9.400 1.200 4.100 2.000 3.300 1.700 4.000 0.000 5.700 1.900 4.950 0.000 6.850 25.250

zpět na detail závodu