Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MČR ve sportovní gymnastice

 31.5.2014
 pořadatel: Sokol Brno I
Stáhnout výsledky

Kadetky - volné sestavy

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Šebáková Veronika 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Tcholakova 4.200 8.800 0.000 13.000 4.100 7.200 0.000 11.300 4.800 6.200 0.100 10.900 4.900 7.850 0.000 12.750 47.950
2. Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Tcholakova 4.200 8.150 0.100 12.250 1.800 7.300 0.000 9.100 4.500 8.400 0.000 12.900 4.200 8.450 0.000 12.650 46.900
3. Křížová Kateřina 2002 Sokol Brno I Vyzinovi 4.400 8.450 0.000 12.850 2.700 7.350 0.000 10.050 4.800 5.900 0.000 10.700 4.100 7.250 0.000 11.350 44.950
4. Kršková Aneta 2001 Sokol Brno I Vyzinovi 3.400 8.450 0.000 11.850 2.100 6.300 0.000 8.400 4.400 7.500 0.100 11.800 3.900 8.150 0.000 12.050 44.100
5. Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Nazarenko, Tcholakova, Fiřtovi 2.400 8.700 0.000 11.100 1.900 7.450 0.000 9.350 4.500 7.500 0.000 12.000 3.800 7.600 0.000 11.400 43.850
6. Kraftová Ilona 2002 TJ Sokol Kampa Libichová 4.000 8.550 0.000 12.550 1.500 6.050 0.000 7.550 4.100 7.600 0.000 11.700 4.100 7.550 0.000 11.650 43.450
7. Kubínová Lucie 2001 TJ Sokol Kladno Kacálková 4.200 8.600 0.000 12.800 1.500 7.500 0.000 9.000 3.400 7.800 0.000 11.200 3.400 6.900 0.000 10.300 43.300
8. Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 8.500 0.000 12.500 2.300 5.750 0.000 8.050 4.800 6.650 0.000 11.450 4.100 7.050 0.000 11.150 43.150
9. Chromá Tereza 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů 2.600 8.500 0.000 11.100 2.300 6.050 0.000 8.350 3.700 7.700 0.000 11.400 4.100 8.050 0.000 12.150 43.000
10. Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov kolektiv trenérů 4.200 8.700 0.000 12.900 2.800 5.850 0.000 8.650 4.900 5.750 0.000 10.650 4.400 6.650 0.300 10.750 42.950
11. Huslarová Natálie 2003 TJ Bohemians Praha Žifčák, Nazarenko, Tcholakova 4.200 8.250 0.000 12.450 1.200 7.350 0.000 8.550 4.600 5.600 0.000 10.200 3.700 7.750 0.000 11.450 42.650
12. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice kolektiv trenérů 4.000 8.150 0.000 12.150 1.400 7.350 0.000 8.750 3.600 7.200 0.000 10.800 2.900 7.000 0.000 9.900 41.600
13. Feitová Anna 2002 TJ Sokol Kampa Libichová 4.200 7.450 0.000 11.650 1.400 7.100 0.000 8.500 4.000 6.200 0.000 10.200 4.000 6.500 0.000 10.500 40.850
13. Schneiderová Barbora 2001 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 4.200 8.350 0.000 12.550 1.100 6.400 0.000 7.500 3.400 7.750 0.000 11.150 2.800 6.850 0.000 9.650 40.850
15. Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 8.200 0.000 12.200 1.300 6.650 0.000 7.950 3.600 7.500 0.000 11.100 2.200 7.150 0.000 9.350 40.600
16. Holcová Magdaléna 2001 TJ Prostějov kolektiv trenérů 4.000 8.250 0.000 12.250 1.300 7.000 0.000 8.300 3.500 6.100 0.000 9.600 3.800 6.300 0.100 10.000 40.150
17. Šustáková Zuzana 2000 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 4.000 8.550 0.000 12.550 1.500 6.900 0.000 8.400 4.100 3.400 0.000 7.500 3.700 7.050 0.000 10.750 39.200
18. Kalnitska Olesja 2003 TJ Bohemians Praha Nazarenko, Tcholakova, Fiřtovi 2.400 8.150 0.000 10.550 1.100 6.400 0.000 7.500 3.300 6.600 0.000 9.900 2.900 7.250 0.000 10.150 38.100
19. Masopustová Kateřina 2001 TJ Sokol Moravská Ostrava Drtílková 4.000 8.300 0.000 12.300 1.100 5.700 0.000 6.800 3.100 5.800 0.000 8.900 2.700 7.000 0.100 9.600 37.600

zpět na detail závodu