Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Oblastní přebor hl.m. Prahy

 22.5.2016
 pořadatel: Počernice
Stáhnout výsledky

základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Barbora Bakusová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 9.500 0.000 15.500 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 9.000 0.000 15.000 6.000 8.800 0.000 14.800 60.350
2. Eva Marková 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 8.900 0.000 14.900 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 8.550 0.000 14.550 58.050
3. Barbora Svobodová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 8.100 0.000 14.100 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 8.750 0.000 14.750 57.950
4. Magdaléna Kuhnová 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 8.200 0.000 14.200 57.350
5. Viktorie Ryšavá 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 9.000 0.000 15.000 5.500 7.600 0.000 13.100 6.000 8.100 0.000 14.100 57.250
6. Žofie Tulachová 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 9.050 0.000 15.050 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 8.150 0.000 14.150 57.200
7. Markéta Jochová 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová 6.000 9.250 0.000 15.250 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 8.050 0.000 14.050 57.150
8. Adéla Pravdová 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 7.250 0.000 13.250 6.000 7.500 0.000 13.500 56.250
9. Barbora Belicová 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 8.100 0.000 14.100 56.200
10. Maya Náray 2009 TJ Bohemians Praha 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 8.400 0.000 14.400 5.500 7.500 0.000 13.000 6.000 7.400 0.000 13.400 56.000
11. Nela Volfová 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 6.450 0.000 12.450 6.000 7.750 0.000 13.750 55.700
12. Natálie Žádná 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 5.750 0.000 11.750 6.000 8.350 0.000 14.350 55.250
13. Johana Schwarzová 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 6.250 0.000 12.250 55.150
14. Viktorie Šilhavíková 2009 TJ Bohemians Praha 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.700 0.000 14.700 6.000 6.500 0.000 12.500 6.000 6.800 0.000 12.800 55.100
15. Lucie Petroušková 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M. 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 6.000 0.000 12.000 6.000 6.900 0.000 12.900 54.400
16. Anna Culka 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 6.000 9.200 0.000 15.200 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 5.900 0.000 11.900 6.000 7.050 0.000 13.050 54.300
17. Ema Reihserová 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová 6.000 9.300 0.000 15.300 6.000 8.300 0.000 14.300 5.000 6.400 0.000 11.400 6.000 7.200 0.000 13.200 54.200
18. Ella Beata Karakolevova 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová 6.000 9.400 0.000 15.400 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 4.150 0.000 10.150 6.000 7.800 0.000 13.800 53.550
19. Sára Smetanová 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 6.400 0.000 12.400 4.000 6.550 0.000 10.550 52.300
20. Joanna Janáčková 2009 AC Sparta Praha Kristýna Opočenská 6.000 9.100 0.000 15.100 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 5.350 0.000 11.350 4.000 6.000 0.000 10.000 49.950
21. Eliška Kalinová 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová 6.000 8.850 0.000 14.850 6.000 8.500 0.000 14.500 5.500 5.050 0.000 10.550 4.000 5.400 0.000 9.400 49.300

zpět na detail závodu