Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha - ZRUŠENO

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

Oblastní přebor hl.m. Prahy

sportovní gymnastika žen
 22.5.2016
 pořadatel: Počernice
 adresa: Ratibořická
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.5.2016
 elektronické výsledky
I. a II. sled mladší žákyně a VS1 st prezence ZS a ZS mimi do 11:30 III. sled prezence VS2 st, VS3 st a kateg. C do 13:00 IV. sled

Seznam přihlášek

základní stupeň - mini (2010 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
2 Ratajová Kateřina 2010 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
3 Vítová Aneta 2010 SK Hradčany Opočenská, Lipšanová
4 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha
5 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
6 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
7 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
8 Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha
9 Wernerová Nela 2010 TJ Bohemians Praha
10 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová

základní stupeň (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janáčková Joanna 2009 AC Sparta Praha Kristýna Opočenská
2 Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
3 Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
4 Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Novotná
5 Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
6 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha
7 Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
8 Šilhavíková Viktorie 2009 TJ Bohemians Praha
9 Belicová Barbora 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
10 Kuhnová Magdaléna 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
11 Marková Eva 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
12 Pravdová Adéla 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
13 Tulachová Žofie 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
14 Volfová Nela 2009 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
15 Žádná Natálie 2008 TJ Slovan Praha Marková, Kubíková, Hanžlíková
16 Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
17 Smetanová Sára 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
18 Svobodová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
19 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
20 Kalinová Eliška 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová
21 Karakolevova Ella Beata 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová
22 Schwarzová Johana 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová
23 Vondráková Lada 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová
24 Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
25 Podoubská Viktorie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice
26 Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

mladší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Benedetti Nicoleta 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová
2 Něčajeva Jasmina 2008 AC Sparta Praha Hana Humlová
3 Plevová Valerie 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová
4 Pokorná Tereza 2007 AC Sparta Praha Hana Humlová
5 Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
6 Kalivodová Tereza 2007 GYMPRA Morysková
7 Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková
8 Freslová Adéla 2008 GYMPRA Novotná
9 Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
10 Nagelová Monika 2009 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
11 Pilařová Eliška 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
12 Vlasáková Nikola 2007 TJ Bohemians Praha Pavlicová, Klabíková
13 Bukačová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha
14 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
15 Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
16 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
17 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
18 Tyšerová Dorota 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
19 Rebhonová Lucie 2008 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
20 Bursová Jana 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
21 Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
22 Hrabánková Marie 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
23 Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
24 Novotná Magdaléna 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
25 Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
26 Pluhařová Alžběta 2008 TJ Slovan Praha Novotná, Rulfová
27 Jandová Viktorie 2009 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová
28 Pechanová Viktorie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Muhr, Jandová
29 Sojková Helena 2007 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová
30 Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
31 Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
32 Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
33 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
34 Šilhánová Anna 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
35 Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
36 Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
37 Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
38 Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
39 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
40 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
41 Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
42 Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
43 Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
44 Arazimová Denise 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová
45 Jakabová Michaela 2007 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová
46 Pavonne Nicoletta 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Pracnová, Schwarzová
47 Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
48 Vondráková Lada 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M., Pinkavová
49 Jeřábková Nikol 2007 TJ Sokol Žižkov II Libichová
50 Budaiová Nikola 2007 TJ Sokol Žižkov II Bartáková, Prát

žákyně C (2007 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
2 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
3 Gupta Banisha 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
4 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

VS1 starší (2006 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Szabová Sofia 2004 GT Šestajovice Sýkorová
2 Torová Tereza 2006 GYMPRA Morysková
3 Kopáčková Klára 2006 GYMPRA Novotná
4 Varna Uma 2006 GYMPRA Novotná
5 Bicanová Lucie 2006 TJ Pedagog Modřany Šilínková Jana
6 Klinecká Amálie 2006 TJ Slovan Praha Kuhnová, Lipšanová
7 Kuchařová Aneta 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
8 Zouzalová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
9 Malko Máša 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Jandová
10 Macháčová Tereza 2006 TJ Sokol Kampa
11 Čurdová Kristýna 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová,Engelová
12 Dbalá Anežka 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
13 Skořepová Hermína 2006 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
14 Efrati Toar Lea 2004 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová
15 Dotlačilová Kristýna 2005 TJ Sokol Žižkov II Prát
16 Forwardová Daniela 1999 TJ Sokol Žižkov II Prát

VS2 starší (2005 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
2 Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
3 Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
4 Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková
5 Ulrychová Agáta 2005 TJ Pedagog Modřany Šilínková Božena
6 Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
7 Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
8 Figallová Amálie 2005 TJ Sokol Praha - Dejvice I Pracnová, Engelová

VS3 starší (2003 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ulrychová Emma 2000 TJ Pedagog Modřany Šilínková Božena

juniorky C (2003 - 2001)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Danihelková Anna 2001 TJ Sokol Horní Počernice Muhr, Jandová
2 Chadimová Lucie 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

ženy C (2000 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Křížová Tereza 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
2 Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
3 Vyhnalová Veronika 1998 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři