Elektronické výsledky - SGM Přebor hl. m. Prahy
| Sport: | sportovní gymnastika mužů |
| Družstvo | prostná | kůň | kruhy | přeskok | bradla | hrazda | Celkem | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Sportovní klub Hradčany, z.s. | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Deyl Jonáš | 2019 | SK Hradčany | 6.500 | 9.133 | 0.000 | 15.633 | 6.500 | 9.033 | 0.000 | 15.533 | 6.500 | 9.766 | 0.000 | 16.266 | 12.533 | 12.333 | 0.000 | 12.433 | 6.500 | 9.166 | 0.000 | 15.666 | 6.500 | 9.400 | 0.000 | 15.900 | 91.431 | |
| Kolář Robin | 2017 | SK Hradčany | 6.500 | 9.500 | 0.000 | 16.000 | 6.500 | 9.300 | 0.000 | 15.800 | 6.500 | 9.766 | 0.000 | 16.266 | 12.566 | 12.633 | 0.000 | 12.600 | 6.500 | 9.366 | 0.000 | 15.866 | 6.500 | 9.366 | 0.000 | 15.866 | 92.398 | |
| Kozák Otakar | 2018 | SK Hradčany | 6.500 | 9.433 | 0.000 | 15.933 | 6.500 | 9.133 | 0.000 | 15.633 | 6.500 | 9.566 | 0.000 | 16.066 | 12.200 | 12.400 | 0.000 | 12.300 | 6.500 | 9.000 | 0.000 | 15.500 | 6.500 | 9.466 | 0.000 | 15.966 | 91.398 | |
| Picka Matyáš | 2018 | SK Hradčany | 6.500 | 9.333 | 0.000 | 15.833 | 6.500 | 8.566 | 0.000 | 15.066 | 5.500 | 9.066 | 0.000 | 14.566 | 11.466 | 11.566 | 0.000 | 11.516 | 5.000 | 8.533 | 0.000 | 13.533 | 5.500 | 9.066 | 0.000 | 14.566 | 85.080 | |
| celkem | 31.933 | 31.433 | 32.532 | 25.033 | 31.532 | 31.866 | 184.329 | |||||||||||||||||||||
| 2 | BubbleGym | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Príkazský Matyáš | 2018 | BubbleGym | 6.500 | 8.633 | 0.000 | 15.133 | 6.500 | 7.666 | 0.000 | 14.166 | 6.500 | 9.533 | 0.000 | 16.033 | 11.900 | 11.433 | 0.000 | 11.667 | 6.000 | 7.900 | 0.000 | 13.900 | 5.500 | 8.833 | 0.000 | 14.333 | 85.232 | |
| Wögerbauer David | 2018 | BubbleGym | 6.500 | 8.666 | 0.000 | 15.166 | 6.500 | 8.333 | 0.000 | 14.833 | 6.500 | 9.300 | 0.000 | 15.800 | 11.166 | 11.066 | 0.000 | 11.116 | 5.500 | 8.433 | 0.000 | 13.933 | 5.500 | 8.733 | 0.000 | 14.233 | 85.081 | |
| celkem | 30.299 | 28.999 | 31.833 | 22.783 | 27.833 | 28.566 | 170.313 | |||||||||||||||||||||
| 3 | Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Poltavets Askold | 2017 | T.J. Sokol Praha Vršovice | 6.500 | 8.633 | 0.000 | 15.133 | 6.500 | 8.633 | 0.000 | 15.133 | 6.500 | 9.133 | 0.000 | 15.633 | 11.433 | 11.300 | 0.000 | 11.367 | 5.000 | 8.500 | 0.000 | 13.500 | 5.500 | 8.100 | 0.000 | 13.600 | 84.366 | |
| Štrobl Oliver | 2017 | T.J. Sokol Praha Vršovice | 6.500 | 8.700 | 0.000 | 15.200 | 6.500 | 7.866 | 0.000 | 14.366 | 6.500 | 8.666 | 0.000 | 15.166 | 10.800 | 11.733 | 0.000 | 11.267 | 6.000 | 8.700 | 0.000 | 14.700 | 5.500 | 8.100 | 0.000 | 13.600 | 84.299 | |
| Tomek Matouš Ivan | 2017 | T.J. Sokol Praha Vršovice | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | |
| celkem | 30.333 | 29.499 | 30.799 | 22.634 | 28.200 | 27.200 | 168.665 | |||||||||||||||||||||
| 4 | GYMPRA - Gymnastická Akademie Praha z.s. | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Hruška Vojtěch | 2018 | GYMPRA | 5.500 | 7.766 | 0.000 | 13.266 | 5.000 | 7.900 | 0.000 | 12.900 | 5.500 | 8.500 | 0.000 | 14.000 | 11.333 | 11.533 | 0.000 | 11.433 | 5.000 | 7.933 | 0.000 | 12.933 | 5.500 | 6.466 | 0.000 | 11.966 | 76.498 | |
| Kučera Hynek | 2019 | GYMPRA | 5.500 | 8.800 | 0.000 | 14.300 | 5.000 | 8.600 | 0.000 | 13.600 | 6.500 | 9.333 | 0.000 | 15.833 | 9.966 | 10.433 | 0.000 | 10.199 | 5.000 | 7.333 | 0.000 | 12.333 | 5.500 | 7.833 | 0.000 | 13.333 | 79.598 | |
| Philipp Matěj | 2017 | GYMPRA | 6.500 | 8.933 | 0.000 | 15.433 | 6.500 | 8.600 | 0.000 | 15.100 | 6.500 | 9.266 | 0.000 | 15.766 | 12.133 | 12.400 | 0.000 | 12.267 | 6.000 | 8.066 | 0.000 | 14.066 | 5.500 | 8.633 | 0.000 | 14.133 | 86.765 | |
| celkem | 29.733 | 28.700 | 31.599 | 23.700 | 26.999 | 27.466 | 168.197 | |||||||||||||||||||||
| 5 | Sportovní klub Hradčany, z.s. B | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Barta Fabián | 2017 | SK Hradčany | 5.000 | 7.500 | 0.000 | 12.500 | 6.500 | 8.233 | 0.000 | 14.733 | 5.500 | 8.666 | 0.000 | 14.166 | 11.466 | 10.833 | 0.000 | 11.150 | 4.500 | 8.166 | 0.000 | 12.666 | 5.500 | 7.033 | 0.000 | 12.533 | 77.748 | |
| Barta Samuel | 2019 | SK Hradčany | 5.500 | 7.433 | 0.000 | 12.933 | 4.000 | 7.166 | 0.000 | 11.166 | 6.500 | 8.866 | 0.000 | 15.366 | 10.366 | 10.100 | 0.000 | 10.233 | 5.000 | 8.300 | 0.000 | 13.300 | 5.500 | 8.133 | 0.000 | 13.633 | 76.631 | |
| Picka Tobiáš | 2019 | SK Hradčany | 4.500 | 8.300 | 0.000 | 12.800 | 5.000 | 8.200 | 0.000 | 13.200 | 6.500 | 9.200 | 0.000 | 15.700 | 11.066 | 10.833 | 0.000 | 10.950 | 4.500 | 8.833 | 0.000 | 13.333 | 5.500 | 9.033 | 0.000 | 14.533 | 80.516 | |
| Tomek Richard | 2018 | SK Hradčany | 6.000 | 7.633 | 0.000 | 13.633 | 4.000 | 7.100 | 0.000 | 11.100 | 5.500 | 8.766 | 0.000 | 14.266 | 10.966 | 11.033 | 0.000 | 11.000 | 5.000 | 8.100 | 0.000 | 13.100 | 5.000 | 6.966 | 0.000 | 11.966 | 75.065 | |
| celkem | 26.566 | 27.933 | 31.066 | 22.150 | 26.633 | 28.166 | 162.514 | |||||||||||||||||||||
| 6 | Sportovní klub Hradčany, z.s. C | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Bavelský Jakov | 2018 | SK Hradčany | 5.500 | 7.633 | 0.000 | 13.133 | 5.500 | 7.466 | 0.000 | 12.966 | 5.500 | 8.566 | 0.000 | 14.066 | 10.900 | 10.866 | 0.000 | 10.883 | 5.000 | 8.233 | 0.000 | 13.233 | 5.500 | 6.800 | 0.000 | 12.300 | 76.581 | |
| Kašpar Jan | 2019 | SK Hradčany | 5.500 | 7.000 | 0.000 | 12.500 | 5.000 | 7.166 | 0.000 | 12.166 | 5.500 | 8.200 | 0.000 | 13.700 | 10.766 | 10.800 | 0.000 | 10.783 | 4.500 | 6.900 | 0.000 | 11.400 | 5.500 | 6.233 | 0.000 | 11.733 | 72.282 | |
| Louda Vilém | 2019 | SK Hradčany | 5.500 | 7.866 | 0.000 | 13.366 | 5.000 | 7.566 | 0.000 | 12.566 | 5.500 | 7.933 | 0.000 | 13.433 | 11.066 | 11.033 | 0.000 | 11.049 | 5.000 | 8.133 | 0.000 | 13.133 | 5.000 | 8.633 | 0.000 | 13.633 | 77.180 | |
| Machula Vladimír | 2019 | SK Hradčany | 6.500 | 7.100 | 0.000 | 13.600 | 5.000 | 7.733 | 0.000 | 12.733 | 6.500 | 8.266 | 0.000 | 14.766 | 11.433 | 11.166 | 0.000 | 11.299 | 5.500 | 7.733 | 0.000 | 13.233 | 5.500 | 8.000 | 1.000 | 12.500 | 78.131 | |
| celkem | 26.966 | 25.699 | 28.832 | 22.348 | 26.466 | 26.133 | 156.444 | |||||||||||||||||||||
| 7 | Tělocvičná jednota Sokol Praha Vršovice B | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Majer Matyáš | 2017 | T.J. Sokol Praha Vršovice | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | 0.000 | |
| Staněk Matouš | 2017 | T.J. Sokol Praha Vršovice | 5.500 | 8.033 | 0.000 | 13.533 | 5.500 | 7.966 | 0.000 | 13.466 | 5.500 | 8.433 | 0.000 | 13.933 | 9.966 | 9.700 | 0.000 | 9.833 | 4.500 | 8.300 | 0.000 | 12.800 | 5.000 | 7.066 | 0.000 | 12.066 | 75.631 | |
| Thoruk Antonín | 2017 | T.J. Sokol Praha Vršovice | 5.000 | 8.133 | 0.000 | 13.133 | 5.000 | 7.233 | 0.000 | 12.233 | 5.500 | 8.233 | 0.000 | 13.733 | 11.233 | 11.433 | 0.000 | 11.333 | 4.500 | 8.400 | 0.000 | 12.900 | 5.000 | 6.866 | 0.000 | 11.866 | 75.198 | |
| celkem | 26.666 | 25.699 | 27.666 | 21.166 | 25.700 | 23.932 | 150.829 | |||||||||||||||||||||
Zpět na detail závodu