Elektronické výsledky - SGM Přebor Jihomoravského kraje
| Sport: | sportovní gymnastika mužů |
| Družstvo | prostná | kůň | kruhy | přeskok | bradla | hrazda | Celkem | |||||||||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Tělocvičná jednota Sokol Brno I A | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Kvaček Tomáš | 2017 | T.J. Sokol Brno I | 6.500 | 8.600 | 0.00 | 15.100 | 6.500 | 9.350 | 0.00 | 15.850 | 6.500 | 9.350 | 0.00 | 15.850 | 3.000 | 8.550 | 0.00 | 11.550 | 6.500 | 9.300 | 0.00 | 15.800 | 6.500 | 8.750 | 0.00 | 15.250 | 89.400 | |
| Linhárek Jan | 2018 | T.J. Sokol Brno I | 5.500 | 8.700 | 0.00 | 14.200 | 6.500 | 8.150 | 0.00 | 14.650 | 6.500 | 8.150 | 0.00 | 14.650 | 2.500 | 8.250 | 0.00 | 10.750 | 5.500 | 8.800 | 0.00 | 14.300 | 5.500 | 8.750 | 0.00 | 14.250 | 82.800 | |
| Streit Filip | 2017 | T.J. Sokol Brno I | 6.500 | 8.900 | 0.00 | 15.400 | 6.500 | 8.500 | 0.00 | 15.000 | 6.500 | 8.500 | 0.00 | 15.000 | 2.000 | 8.750 | 0.00 | 10.750 | 5.000 | 8.700 | 0.00 | 13.700 | 6.500 | 8.650 | 0.00 | 15.150 | 85.000 | |
| Šedo Ignác | 2017 | T.J. Sokol Brno I | 6.500 | 9.150 | 0.00 | 15.650 | 6.500 | 7.850 | 0.00 | 14.350 | 6.500 | 7.850 | 0.00 | 14.350 | 3.000 | 8.300 | 0.00 | 11.300 | 5.000 | 8.800 | 0.00 | 13.800 | 5.500 | 8.650 | 0.00 | 14.150 | 83.600 | |
| celkem | 31.050 | 30.850 | 30.850 | 22.850 | 30.100 | 30.400 | 176.100 | |||||||||||||||||||||
| 2 | Klub sportovní gymnastiky Moravská Slavia Brno, z.s. | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Mádl Alex | 2018 | KSG Moravská Slavia Brno | 6.500 | 8.050 | 0.00 | 14.550 | 6.500 | 8.600 | 0.00 | 15.100 | 6.500 | 8.850 | 0.00 | 15.350 | 3.000 | 8.250 | 0.00 | 11.250 | 6.000 | 8.750 | 0.00 | 14.750 | 6.000 | 7.800 | 0.00 | 13.800 | 84.800 | |
| Malena Ferdinand | 2018 | KSG Moravská Slavia Brno | 6.500 | 7.750 | 0.00 | 14.250 | 5.000 | 8.250 | 0.00 | 13.250 | 6.500 | 8.150 | 0.00 | 14.650 | 3.000 | 8.350 | 0.00 | 11.350 | 5.500 | 8.250 | 0.00 | 13.750 | 5.500 | 7.300 | 0.00 | 12.800 | 80.050 | |
| Orava Jindřich | 2019 | KSG Moravská Slavia Brno | 5.500 | 8.050 | 0.00 | 13.550 | 5.000 | 8.650 | 0.00 | 13.650 | 5.000 | 8.400 | 0.00 | 13.400 | 1.500 | 7.650 | 0.00 | 9.150 | 5.000 | 5.750 | 0.00 | 10.750 | 5.000 | 7.950 | 0.00 | 12.950 | 73.450 | |
| celkem | 28.800 | 28.750 | 30.000 | 22.600 | 28.500 | 26.750 | 165.400 | |||||||||||||||||||||
| 3 | Tělocvičná jednota Sokol Brno I C | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Beneš Patrik | 2017 | T.J. Sokol Brno I | 6.500 | 8.650 | 0.00 | 15.150 | 5.500 | 8.700 | 0.00 | 14.200 | 6.500 | 8.200 | 0.00 | 14.700 | 2.000 | 8.450 | 0.00 | 10.450 | 5.500 | 6.500 | 0.00 | 12.000 | 5.500 | 7.600 | 0.00 | 13.100 | 79.600 | |
| Kincl Eduard | 2017 | T.J. Sokol Brno I | 6.500 | 8.550 | 0.00 | 15.050 | 5.000 | 8.950 | 0.00 | 13.950 | 5.500 | 7.550 | 0.00 | 13.050 | 2.000 | 8.750 | 0.00 | 10.750 | 5.000 | 8.300 | 0.00 | 13.300 | 5.000 | 8.350 | 0.00 | 13.350 | 79.450 | |
| Eliáš Artur | 2018 | T.J. Sokol Brno I | 6.000 | 6.800 | 0.00 | 12.800 | 5.000 | 9.100 | 0.00 | 14.100 | 6.500 | 8.400 | 0.00 | 14.900 | 2.000 | 8.400 | 0.00 | 10.400 | 4.500 | 6.000 | 0.00 | 10.500 | 5.500 | 7.400 | 0.00 | 12.900 | 75.600 | |
| Šebela Erik | 2018 | T.J. Sokol Brno I | 4.500 | 6.800 | 0.000 | 11.300 | 4.000 | 8.000 | 0.000 | 12.000 | 3.000 | 8.500 | 0.000 | 11.500 | 1.500 | 8.100 | 0.000 | 9.600 | 4.000 | 7.400 | 0.000 | 11.400 | 4.500 | 7.800 | 0.000 | 12.300 | 68.100 | |
| celkem | 30.200 | 28.300 | 29.600 | 21.200 | 25.300 | 26.450 | 161.050 | |||||||||||||||||||||
| 4 | Tělocvičná jednota Sokol Brno I B | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Henry Oliver | 2017 | T.J. Sokol Brno I | 5.500 | 8.350 | 0.00 | 13.850 | 6.500 | 9.150 | 0.00 | 15.650 | 6.500 | 8.700 | 0.00 | 15.200 | 2.000 | 8.150 | 0.00 | 10.150 | 5.000 | 8.400 | 0.00 | 13.400 | 5.500 | 7.800 | 0.00 | 13.300 | 81.550 | |
| Matěj Teodor | 2017 | T.J. Sokol Brno I | 5.000 | 5.900 | 0.00 | 10.900 | 5.500 | 7.950 | 0.00 | 13.450 | 6.500 | 8.350 | 0.00 | 14.850 | 2.000 | 8.300 | 0.00 | 10.300 | 5.500 | 9.000 | 0.00 | 14.500 | 5.000 | 7.650 | 0.00 | 12.650 | 76.650 | |
| Šenk Severín | 2017 | T.J. Sokol Brno I | 4.500 | 6.900 | 0.00 | 11.400 | 5.000 | 8.750 | 0.00 | 13.750 | 5.000 | 8.100 | 0.00 | 13.100 | 2.000 | 8.100 | 0.00 | 10.100 | 5.000 | 8.200 | 0.00 | 13.200 | 4.500 | 8.400 | 0.00 | 12.900 | 74.450 | |
| Svoboda Maxian | 2019 | T.J. Sokol Brno I | 4.500 | 7.300 | 0.000 | 11.800 | 4.000 | 7.900 | 0.000 | 11.900 | 3.000 | 8.400 | 0.000 | 11.400 | 1.500 | 8.000 | 0.000 | 9.500 | 4.000 | 7.300 | 0.000 | 11.300 | 4.500 | 7.600 | 0.000 | 12.100 | 68.000 | |
| celkem | 25.650 | 29.400 | 30.050 | 20.450 | 27.900 | 26.200 | 159.650 | |||||||||||||||||||||
| 5 | Tělocvičná jednota Sokol Bučovice | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Otruba Jindřich | 2019 | T.J. Sokol Bučovice | 6.500 | 7.950 | 0.00 | 14.450 | 5.000 | 8.550 | 0.00 | 13.550 | 6.500 | 7.200 | 0.00 | 13.700 | 2.000 | 8.050 | 0.00 | 10.050 | 5.000 | 7.300 | 0.00 | 12.300 | 5.000 | 7.700 | 0.00 | 12.700 | 76.750 | |
| Puk Jakub | 2017 | T.J. Sokol Bučovice | 5.000 | 8.150 | 0.00 | 13.150 | 5.000 | 9.500 | 0.00 | 14.500 | 6.500 | 7.600 | 0.00 | 14.100 | 2.000 | 8.250 | 0.00 | 10.250 | 5.000 | 7.850 | 0.00 | 12.850 | 5.000 | 7.900 | 0.00 | 12.900 | 77.750 | |
| Zaika Daniel | 2018 | T.J. Sokol Bučovice | 5.500 | 8.200 | 0.00 | 13.700 | 5.000 | 8.600 | 0.00 | 13.600 | 6.500 | 7.850 | 0.00 | 14.350 | 2.000 | 8.550 | 0.00 | 10.550 | 5.000 | 8.150 | 0.00 | 13.150 | 5.000 | 8.100 | 0.00 | 13.100 | 78.450 | |
| celkem | 28.150 | 28.100 | 28.450 | 20.800 | 26.000 | 26.000 | 157.500 | |||||||||||||||||||||
| 6 | Klub sportovní gymnastiky Rosice | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Malý Oliver | 2018 | KSG Rosice | 4.500 | 7.000 | 0.000 | 11.500 | 4.000 | 7.500 | 0.000 | 11.500 | 3.000 | 8.000 | 0.000 | 11.000 | 1.500 | 8.200 | 0.000 | 9.700 | 4.500 | 7.500 | 0.000 | 12.000 | 4.500 | 8.000 | 0.000 | 12.500 | 68.200 | |
| Anisimov Gleb | 2019 | KSG Rosice | 5.000 | 7.200 | 0.00 | 12.200 | 5.000 | 8.950 | 0.00 | 13.950 | 5.000 | 8.900 | 0.00 | 13.900 | 1.750 | 7.600 | 0.00 | 9.350 | 5.000 | 8.100 | 0.00 | 13.100 | 5.000 | 8.000 | 0.00 | 13.000 | 75.500 | |
| Vlach Adam | 2017 | KSG Rosice | 5.000 | 7.500 | 0.00 | 12.500 | 6.500 | 8.950 | 0.00 | 15.450 | 5.000 | 8.800 | 0.00 | 13.800 | 2.000 | 7.650 | 0.00 | 9.650 | 5.000 | 8.400 | 0.00 | 13.400 | 5.000 | 7.300 | 0.00 | 12.300 | 77.100 | |
| Ježek Vladimír | 2018 | KSG Rosice | 4.500 | 6.850 | 0.00 | 11.350 | 5.000 | 8.400 | 0.00 | 13.400 | 5.000 | 8.900 | 0.00 | 13.900 | 2.000 | 8.450 | 0.00 | 10.450 | 5.000 | 7.500 | 0.00 | 12.500 | 5.000 | 7.050 | 1.000 | 11.050 | 72.650 | |
| celkem | 24.700 | 29.400 | 27.800 | 20.150 | 26.500 | 25.500 | 154.050 | |||||||||||||||||||||
| 7 | Tělocvičná jednota Sokol Brno I D | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Hos Michael | 2018 | T.J. Sokol Brno I | 4.500 | 6.950 | 0.00 | 11.450 | 5.000 | 8.900 | 0.00 | 13.900 | 3.500 | 8.850 | 0.00 | 12.350 | 1.000 | 8.450 | 0.00 | 9.450 | 4.000 | 7.700 | 0.00 | 11.700 | 4.500 | 7.300 | 0.00 | 11.800 | 70.650 | |
| Langášek Václav Kliment | 2018 | T.J. Sokol Brno I | 5.000 | 6.850 | 0.00 | 11.850 | 4.000 | 8.000 | 0.00 | 12.000 | 5.000 | 8.900 | 0.00 | 13.900 | 1.500 | 7.950 | 0.00 | 9.450 | 5.000 | 8.100 | 0.00 | 13.100 | 4.500 | 8.400 | 0.00 | 12.900 | 73.200 | |
| Schütz Hugo | 2019 | T.J. Sokol Brno I | 4.500 | 6.900 | 0.00 | 11.400 | 4.000 | 8.050 | 0.00 | 12.050 | 5.000 | 8.500 | 0.00 | 13.500 | 2.000 | 7.850 | 0.00 | 9.850 | 5.000 | 8.000 | 0.00 | 13.000 | 5.000 | 8.200 | 0.00 | 13.200 | 73.000 | |
| Schütz Jáchym | 2018 | T.J. Sokol Brno I | 5.000 | 7.500 | 0.00 | 12.500 | 4.500 | 7.950 | 0.00 | 12.450 | 5.000 | 8.350 | 0.00 | 13.350 | 2.000 | 7.200 | 0.00 | 9.200 | 5.500 | 8.100 | 0.00 | 13.600 | 4.500 | 7.850 | 0.00 | 12.350 | 73.450 | |
| celkem | 24.350 | 26.350 | 27.400 | 19.300 | 26.700 | 26.100 | 150.200 | |||||||||||||||||||||
| 8 | Tělocvičná jednota Sokol Brno I E | D | E | pen | prostná | D | E | pen | kůň | D | E | pen | kruhy | D | E | pen | přeskok | D | E | pen | bradla | D | E | pen | hrazda | Celkem | ||
| Novotný Petr | 2019 | T.J. Sokol Brno I | 5.000 | 6.650 | 0.00 | 11.650 | 4.000 | 7.650 | 0.00 | 11.650 | 3.000 | 8.000 | 0.00 | 11.000 | 1.500 | 8.050 | 0.00 | 9.550 | 5.000 | 6.700 | 0.00 | 11.700 | 4.500 | 8.200 | 0.00 | 12.700 | 68.250 | |
| Pindur David | 2019 | T.J. Sokol Brno I | 4.500 | 7.150 | 0.00 | 11.650 | 4.000 | 7.300 | 0.00 | 11.300 | 5.000 | 8.550 | 0.00 | 13.550 | 2.000 | 7.150 | 0.00 | 9.150 | 5.000 | 7.400 | 0.00 | 12.400 | 5.000 | 7.800 | 0.00 | 12.800 | 70.850 | |
| Šedo Antonín | 2019 | T.J. Sokol Brno I | 4.500 | 6.800 | 0.00 | 11.300 | 4.500 | 8.800 | 0.00 | 13.300 | 4.500 | 8.700 | 0.00 | 13.200 | 1.500 | 7.150 | 0.00 | 8.650 | 5.000 | 5.700 | 0.00 | 10.700 | 5.000 | 8.450 | 0.00 | 13.450 | 70.600 | |
| celkem | 23.300 | 24.950 | 26.750 | 18.700 | 24.100 | 26.250 | 144.050 | |||||||||||||||||||||
Zpět na detail závodu