Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - MISTROVSTVÍ ČR SGM VS

 3.12.2016
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

VS2 starší

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Němeček Dan 2003 T.J. Sokol Brno I Vlk 0.500 9.050 0.000 9.550 1.000 9.500 0.000 10.500 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.450 0.000 9.450 56.400
2. Tomášek Jiří 2004 SK Hradčany Jaromír Labonek 0.500 9.350 0.000 9.850 0.500 9.200 0.000 9.700 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.250 0.000 9.250 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 9.050 0.000 9.050 56.100
3. Švejkovský Jakub 2004 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Navrkal, Zeman, Nevrkla 0.500 9.000 0.000 9.500 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 9.150 0.000 9.150 0.000 9.400 0.000 9.400 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.300 0.000 9.300 55.700
4. Durák Miroslav 2004 TJ Sokol Bučovice Sedlák, Kříž 0.500 8.650 0.000 9.150 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 9.450 0.000 9.450 0.000 8.900 0.000 8.900 0.000 9.300 0.000 9.300 55.000
5. Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart 0.500 8.700 0.000 9.200 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.600 0.000 8.600 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.150 0.000 9.150 53.750
6. Adamus Sebastian 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk 0.500 8.800 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.950 0.000 8.950 53.700
7. Uherka Adam 2004 T.J. Sokol Brno I Vlk 0.500 8.400 0.000 8.900 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 9.050 0.000 9.050 0.000 9.100 0.000 9.100 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.850 0.000 8.850 53.600
8. Mrkvica Vít 2003 GK Vítkovice Kopec 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.200 0.000 9.200 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 9.400 0.000 9.400 51.900
9. Satran Vojtěch 2003 TJ Stadion Ústí nad Labem Roll 0.000 8.450 1.000 7.450 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 9.300 0.000 9.300 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.950 0.000 8.950 51.800
10. Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový 0.500 8.650 0.500 8.650 0.000 8.800 0.000 8.800 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.600 0.000 8.600 51.400
11. Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart 0.500 8.150 0.000 8.650 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.250 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.050 0.000 8.050 0.000 8.450 0.000 8.450 50.400
12. Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 8.550 0.000 8.550 0.000 8.400 0.000 8.400 0.000 8.500 0.000 8.500 0.000 7.750 0.000 7.750 50.300
13. Maršálek Matěj 2003 TJ Sokol Zlín Bezručko 0.500 8.100 0.500 8.100 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.750 0.000 8.750 0.000 8.300 0.000 8.300 0.000 7.750 0.000 7.750 49.300
14. Zajíček Adam 2004 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč 0.000 8.650 0.000 8.650 0.000 8.000 0.000 8.000 0.000 7.500 0.000 7.500 0.000 8.450 0.000 8.450 0.000 7.000 0.000 7.000 0.000 8.550 0.000 8.550 48.150
15. Jančo Adam 2003 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč 0.000 8.350 0.000 8.350 0.000 6.500 0.000 6.500 0.000 7.950 0.000 7.950 0.000 8.850 0.000 8.850 0.000 7.650 0.000 7.650 0.000 8.600 0.000 8.600 47.900
16. Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart 0.000 8.100 0.500 7.600 0.000 7.550 0.000 7.550 0.000 7.700 0.000 7.700 0.000 8.700 0.000 8.700 0.000 7.900 0.000 7.900 0.000 8.400 0.000 8.400 47.850
17. Jedlička Marian 2004 TJ Spartak Vrchlabí Seidelová 0.500 8.050 1.000 7.550 0.000 8.200 0.000 8.200 0.000 7.400 0.000 7.400 0.000 9.000 0.000 9.000 0.000 6.950 0.000 6.950 0.000 7.950 0.000 7.950 47.050

zpět na detail závodu