Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Přebor hl.m. Prahy družstev žen

 26.11.2016
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
Stáhnout výsledky

III. liga

Sport:sportovní gymnastika žen
  Družstvo přeskok bradla kladina prostná Celkem
1 TJ Sokol Žižkov II D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Kubešová Zuzana 2000 TJ Sokol Žižkov II 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 8.000 0.000 10.600 0.000 0.000 0.000 0.000 4.400 8.500 0.000 12.900 23.500
  Marková Tereza 2002 TJ Sokol Žižkov II 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 7.400 0.000 9.800 3.700 8.150 0.000 11.850 3.800 6.900 0.000 10.700 32.350
  Janovská Karolína 1998 TJ Sokol Žižkov II 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.950 0.000 10.450 3.900 7.700 0.000 11.600 4.300 8.200 0.000 12.500 34.550
  Chotovinská Barbora 2001 TJ Sokol Žižkov II 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 8.050 0.000 10.450 3.700 7.300 0.000 11.000 3.900 8.300 0.000 12.200 33.650
  Vaňhová Romana 2004 TJ Sokol Žižkov II 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.800 7.950 0.500 11.250 0.000 0.000 0.000 0.000 11.250
  celkem 0.000 31.500 34.700 37.600 103.800
2 GT Šestajovice D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Vajnerová Barbora 2006 GT Šestajovice 2.400 7.650 0.000 10.050 2.500 7.550 0.000 10.050 3.800 8.700 0.000 12.500 0.000 0.000 0.000 0.000 32.600
  Sýkorová Barbora 1999 GT Šestajovice 2.400 8.900 0.000 11.300 2.500 6.950 0.000 9.450 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 20.750
  Měšťánková Veronika 2005 GT Šestajovice 2.400 8.350 0.000 10.750 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 7.300 0.000 11.000 0.000 0.000 0.000 0.000 21.750
  Komínková Tereza 2006 GT Šestajovice 0.000 0.000 0.000 0.000 2.500 7.100 0.500 9.100 3.800 8.300 0.000 12.100 0.000 0.000 0.000 0.000 21.200
  Černická Anna 2003 TJ Sokol Horní Počernice 3.000 8.700 0.000 11.700 2.500 8.200 0.000 10.700 4.000 8.700 0.000 12.700 0.000 0.000 0.000 0.000 35.100
  celkem 33.750 30.200 37.300 0.000 101.250
3 PGS D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
  Marková Markéta 2006 GT Šestajovice 0.800 8.850 0.000 9.650 0.000 0.000 0.000 0.000 3.700 5.100 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 18.450
  Stejskalová Elena 2004 GT Šestajovice 1.000 9.200 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 2.800 5.050 0.500 7.350 1.600 7.700 0.500 8.800 26.350
  Lupínková Berenika 2008 GT Šestajovice 0.800 7.850 0.000 8.650 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 8.250 2.000 7.750 16.400
  Černá Martina 1996 TJ Sokol Žižkov II 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 7.850 0.000 10.750 10.750
  Forwardová Daniela 1999 TJ Sokol Žižkov II 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 3.600 6.000 0.500 9.100 0.000 0.000 0.000 0.000 9.100
  Linzerová Dominika 1999 TJ Sokol Žižkov II 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.500 6.200 2.500 5.200 2.800 7.500 0.000 10.300 15.500
  celkem 28.500 0.000 25.250 29.850 83.600

zpět na detail závodu