Česká gymnastická federace

Akce

27.11.2020 - 28.11.2020 SGM

SGM Future Cup - ZRUŠENO

27.11.2020 - 29.11.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 3.část

28.11.2020 SGM, SGZ

Sokol Grand Prix de Gymnastique - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Memoriál V. Medové - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

Mikulášský dvojboj ZRUŠENO

28.11.2020 TR

TRA 3. Český pohár - ZRUŠENO

28.11.2020 SGZ

SGŽ Přebor Libereckého a Ústeckého kraje (VS)

29.11.2020 SGZ

SGŽ Finále Přeboru ČOS - ZRUŠENO

29.11.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR (VS1-4) - ZRUŠENO

29.11.2020 TR

TRA Mistrovství ČR družstev - ZRUŠENO

5.12.2020 - 6.12.2020 SGZ

SGŽ Extraliga, I. liga, II. liga - ZRUŠENO

5.12.2020 TR

Czech Elite / Masters / Finále nejlepších - ZRUŠENO

5.12.2020 - 6.12.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ZRUŠENO

5.12.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ZRUŠENO

6.12.2020 TG

Mikulášský Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

9.12.2020 - 13.12.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů

12.12.2020 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O - s politováním zrušeno

12.12.2020 SGZ

Memoriál P. Kouby

12.12.2020 SPL

Mistrovství ČR

12.12.2020 SGZ

Gymnastické naděje

12.12.2020 AG

AKR Mistrovství ČR

12.12.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

12.12.2020 - 13.12.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.13

13.12.2020 SGZ

Klokánkova kapsa

13.12.2020 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

13.12.2020 SGZ

SGŽ Memoriál M. Brdíčkové-Šplíchalové

13.12.2020 SGZ

SGŽ Župní závod J. Šplíchala

17.12.2020 - 20.12.2020 SGZ

Mistrovství Evropy juniorek a žen

19.12.2020 SGM, SGZ

Vánoční Závod

Reklama

Přebor hl.m. Prahy družstev žen

sportovní gymnastika žen
 26.11.2016
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
 přihlášky prostřednictvím GISu do 19.11.2016
 elektronické výsledky
Přebor Prahy družstev : extraliga, I. liga, II. liga (kvalifikace na MČR) dle ZP ČGF III. liga (dle ZP juniorky, ženy C), mladší žákyně a starší žákyně dle Pražského ZP Informace k Přeboru Prahy družstev Vzhledem k velkému počtu přihlášených závodnic se upravuje časový program následovně: 1. SLED Mladší žákyně: 10 družstev, závodí vždy 2 družstva na nářadí na 2 rozcvičení Závod s jednou pauzou Časový pořad dle rozpisu 2. SLED Starší žákyně: 10 družstev, závodí vždy 2 družstva na nářadí na 2 rozcvičení Závod s jednou pauzou. Zahájení závodu cca 12.30 hod. Organizované rozcvičení na závodní ploše nebude. Možnost rozcvičení ve spodní tělocvičně. Bude prodlouženo rozcvičení před závodem na jednotlivých nářadích. Na všech nářadích bude rozcvičení 50 s. 3.SLED III., II.,I. LIGA + jednotl. EXTRALIGA závod se 2 pauzami Zahájení závodu cca 16.00 hod III. liga – 4 družstva na 2 nářadích (vždy po 2 družstvech) II. liga – 4 družstva na 2 nářadích (vždy po 2 družstvech) I. liga – 3 družstva + 4 záv. Extraligy na 2 nářadích (vždy po 2 družstvech) Organizované rozcvičení na závodní ploše bude upřesněno v místě závodu dle časových možností. Samozřejmě možnost rozcvičení ve spodní tělocvičně. Předpokládané ukončení závodu kolem 19.00 hod Marie Kalašová – ředitel závodu

Seznam přihlášek

mladší žákyně (2009 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Poláková, Horáková
2 GT Šestajovice Měšťánková Barbora 2008 GT Šestajovice Sýkorová
3 GT Šestajovice Bukovská Kristýna 2008 GT Šestajovice Sýkorová
4 GT Šestajovice Horáková Lucie 2008 GT Šestajovice Sýkorová
5 GT Šestajovice Měšťánková Kristýna 2009 GT Šestajovice Poláková, Horáková
6 GT Šestajovice B Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Brabencová, Chroustová
7 GYMPRA Freslová Adéla 2008 GYMPRA Morysková
8 GYMPRA Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková
9 GYMPRA Lišková Kristýna 2008 GYMPRA Morysková
10 GYMPRA Yapparov Adéla 2009 GYMPRA Morysková
11 GYMPRA Váňová-osborne Jasmine 2007 GYMPRA
12 SK Hradčany Divišek Ronja 2008 SK Hradčany Opočenská
13 SK Hradčany Janáčková Joanna 2009 SK Hradčany Kristýna Opočenská
14 SK Hradčany Škripko Agáta 2008 TJ Sokol Kladno Opočenská
15 SK Hradčany Arazimová Denise 2008 TJ Sokol Praha - Dejvice I Kašparová, Brabcová
16 TJ Bohemians Praha Bukačová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
17 TJ Bohemians Praha Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
18 TJ Bohemians Praha Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
19 TJ Bohemians Praha Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
20 TJ Bohemians Praha B Culka Anna 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
21 TJ Bohemians Praha B Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
22 TJ Bohemians Praha B Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
23 TJ Bohemians Praha B Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
24 TJ Slovan Praha Hanžlíková Simona 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
25 TJ Slovan Praha Hrabánková Marie 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
26 TJ Slovan Praha Macháčková Karolína 2008 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
27 TJ Slovan Praha Novotná Magdaléna 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
28 TJ Slovan Praha Petržíková Ema 2007 TJ Slovan Praha Bažantová, Lipšanová, Žádný
29 TJ Sokol Horní Počernice Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
30 TJ Sokol Horní Počernice Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
31 TJ Sokol Horní Počernice Zelenay Simona 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
32 TJ Sokol Horní Počernice Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Kampa Kopecká Z+E, Sedláková
33 TJ Sokol Kampa Bucková Kristýna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
34 TJ Sokol Kampa Fleischhansová Bára 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
35 TJ Sokol Kampa Pluhařová Alžběta 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
36 TJ Sokol Kampa Volná Eliška 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
37 TJ Sokol Kampa B Blechová Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
38 TJ Sokol Kampa B Sytenská Anna 2008 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
39 TJ Sokol Kampa B Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
40 TJ Sokol Kampa B Blažková Barbora 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
41 TJ Sokol Praha Vršovice Barusová Karolína 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
42 TJ Sokol Praha Vršovice Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
43 TJ Sokol Praha Vršovice Ryšavá Viktorie 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

starší žákyně (2004 a mladší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 AC Sparta Praha Hrabáková Emily 2008 AC Sparta Praha Hana Dvořáková
2 AC Sparta Praha Plevová Valerie 2007 AC Sparta Praha Zuzana Libichová
3 AC Sparta Praha Prokopová Claudia 2007 AC Sparta Praha Hana Dvořáková
4 AC Sparta Praha Tatíčková Anna 2008 TJ Sokol Kladno Dvořáková
5 GYMPRA Bezová Kateřina 2005 GYMPRA Morysková
6 GYMPRA Burdová Anika 2005 GYMPRA Morysková
7 GYMPRA Freslová Natálie 2005 GYMPRA Morysková
8 GYMPRA Paurová Andrea 2004 GYMPRA Morysková
9 GYMPRA Torová Tereza 2006 GYMPRA Morysková
10 GYMPRA Varna Uma 2006 GYMPRA Morysková
11 SK Hradčany Knoblochová Vilemína 2006 SK Hradčany Opočenská
12 SK Hradčany Nováková Michaela 2006 SK Hradčany Opočenská
13 SK Hradčany Vápenková Johana 2006 SK Hradčany Opočenská
14 SK Hradčany Vejmolová Viktorie 2007 SK Hradčany Opočenská
15 TJ Bohemians Praha A Suchánková Petra 2008 SG Liberec Klabíková, Žifčák, Nazarenko
16 TJ Bohemians Praha A Artamonova Sonya 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
17 TJ Bohemians Praha A Dušková Agáta 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
18 TJ Bohemians Praha A Mašková Viktorie 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
19 TJ Bohemians Praha B Machů Luisa 2008 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
20 TJ Bohemians Praha B Košťáková Karolína 2007 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
21 TJ Bohemians Praha B Nagelová Monika 2009 TJ Bohemians Praha Klabíková, Žifčák, Nazarenko
22 TJ Slovan Praha Šimková Veronika 2006 SK Hradčany Opočenská
23 TJ Slovan Praha Delattre Noelia 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová
24 TJ Slovan Praha Kubíková Rozálie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková
25 TJ Slovan Praha Marková Julie 2005 TJ Slovan Praha Bažantová, Lagronová, Nováková
26 TJ Sokol Horní Počernice Králová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
27 TJ Sokol Horní Počernice Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
28 TJ Sokol Horní Počernice Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
29 TJ Sokol Horní Počernice Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
30 TJ Sokol Horní Počernice B Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
31 TJ Sokol Horní Počernice B Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
32 TJ Sokol Horní Počernice B Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
33 TJ Sokol Horní Počernice B Zervanová Emílie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
34 TJ Sokol Horní Počernice C Kvitová Zoe 2006 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
35 TJ Sokol Horní Počernice C Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
36 TJ Sokol Horní Počernice C Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
37 TJ Sokol Horní Počernice C Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
38 TJ Sokol Horní Počernice C Malko Máša 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
39 TJ Sokol Horní Počernice C Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
40 TJ Sokol Kampa Nekvasilová Kateřina 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
41 TJ Sokol Kampa Nekvasilová Zuzana 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová
42 TJ Sokol Kampa Nosková Kateřina 2007 TJ Sokol Kampa Pospíšilová
43 TJ Sokol Kampa Paterová Kristýna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová
44 TJ Sokol Praha Vršovice Kučová Lucie 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
45 TJ Sokol Praha Vršovice Lokvencová Tereza 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
46 TJ Sokol Praha Vršovice Nováková Anežka 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.

III. liga (2008 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 GT Šestajovice Vajnerová Barbora 2006 GT Šestajovice Sýkorová
2 GT Šestajovice Sýkorová Barbora 1999 GT Šestajovice Cirkvová
3 GT Šestajovice Měšťánková Veronika 2005 GT Šestajovice Sýkorová
4 GT Šestajovice Komínková Tereza 2006 GT Šestajovice Sýkorová
5 GT Šestajovice Černická Anna 2003 TJ Sokol Horní Počernice Cirkvová, Sýkorová
6 GT Šestajovice B Lupínková Berenika 2008 GT Šestajovice Poláková,Horáková
7 GT Šestajovice B Marková Markéta 2006 GT Šestajovice Poláková,Horáková
8 GT Šestajovice B Stejskalová Elena 2004 GT Šestajovice Sýkorová
9 TJ Sokol Žižkov II Kubešová Zuzana 2000 TJ Sokol Žižkov II Seňková, Prát
10 TJ Sokol Žižkov II Marková Tereza 2002 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková
11 TJ Sokol Žižkov II Janovská Karolína 1998 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková
12 TJ Sokol Žižkov II Chotovinská Barbora 2001 TJ Sokol Žižkov II Prát, Seňková
13 TJ Sokol Žižkov II Vaňhová Romana 2004 TJ Sokol Žižkov II Prát
14 TJ Sokol Žižkov II B - hostování v družstvu PGS Černá Martina 1996 TJ Sokol Žižkov II Seňková, Prát
15 TJ Sokol Žižkov II B - hostování v družstvu PGS Forwardová Daniela 1999 TJ Sokol Žižkov II Prát
16 TJ Sokol Žižkov II B - hostování v družstvu PGS Janoušková Tereza 2005 TJ Sokol Žižkov II Prát
17 TJ Sokol Žižkov II B - hostování v družstvu PGS Linzerová Dominika 1999 TJ Sokol Žižkov II Prát

II.liga (2008 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Bohemians Praha Čadková Mia 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
2 TJ Bohemians Praha Krutilová Nicole 2007 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
3 TJ Bohemians Praha Maříková Lucie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
4 TJ Bohemians Praha Přenosilová Nicol 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
5 TJ Bohemians Praha Strakošová Ema 2008 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
6 TJ Bohemians Praha Vránová Viktorie 2006 TJ Bohemians Praha Najmanová, Husáková
7 TJ Slovan Praha Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Kešnarová, Haneflová
8 TJ Slovan Praha Čermáková Hedvika 2005 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová
9 TJ Slovan Praha Fricová Monika 2002 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová
10 TJ Slovan Praha Jirků Aneta 2000 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová
11 TJ Slovan Praha Straková Jana 2004 TJ Slovan Praha Lagronová, Nováková, Bažantová
12 TJ Sokol Horní Počernice Křížová Tereza 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
13 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová Karolína 2001 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
14 TJ Sokol Horní Počernice Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
15 TJ Sokol Horní Počernice Švábová Veronika 1998 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
16 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková Jana 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
17 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
18 TJ Sokol Kampa Kaplanová Nela Tereza 2006 AC Sparta Praha Dvořáková Hana
19 TJ Sokol Kampa Boháčová Markéta 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
20 TJ Sokol Kampa Březinová Viktorie 2006 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
21 TJ Sokol Kampa Doležalová Valérie Vivien 2007 TJ Sokol Kampa Novotná, Pospíšilová

I. liga (2008 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 TJ Bohemians Praha Bezstarosti Lenka 1999 TJ Bohemians Praha Žifčák
2 TJ Bohemians Praha Husáková Barbora 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
3 TJ Bohemians Praha Kalnitska Olesya 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
4 TJ Bohemians Praha Kovaříková Tereza 2003 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
5 TJ Bohemians Praha Opočenská Kristýna 1993 TJ Bohemians Praha Žifčák
6 TJ Bohemians Praha Pekarčiková Anna 2000 TJ Bohemians Praha Žifčák
7 TJ Bohemians Praha B Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
8 TJ Bohemians Praha B Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
9 TJ Bohemians Praha B Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
10 TJ Bohemians Praha B Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
11 TJ Sokol Kampa Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká
12 TJ Sokol Kampa Hálová Daniela 2005 TJ Sokol Kampa Novotná
13 TJ Sokol Kampa Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Miškovic
14 TJ Sokol Kampa Vasilevová Lenka 1988 TJ Sokol Kampa Šimonovská
15 TJ Sokol Kampa Chalupová Natálie 1997 TJ Sokol Kampa Řehořová
16 TJ Sokol Kampa Dundrová Monika 1999 TJ Sokol Kampa Novotná

extraliga (2004 a starší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Majerechová Romana 1999 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi
3 Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná

mladší žákyně - jednotlivkyně

starší žákyně - jednotlivkyně

III. liga - jednotlivkyně

II. liga - jednotlivkyně

I. liga - jednotlivkyně

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři