Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - Liberecký pohár

 23.4.2016
 pořadatel: Gymnastika Liberec
Stáhnout výsledky

Adepti

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Kasparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.000 0.000 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.600 0.000 0.000 0.000 8.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.650 36.650
1. Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava 0.000 0.000 0.000 9.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.500 0.000 0.000 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.400 37.800
1. Janko Dominik Karel 2006 Spartak Trutnov Krejčová 0.000 0.000 0.000 9.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.300 0.000 0.000 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.500 36.000
1. Krátký Šimon 2008 Spartak Trutnov Krejčová 0.000 0.000 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.700 36.300
1. Mostecký Antonín 2003 TJ Sokol Dvůr Králové n/Labem Špatenková 0.000 0.000 0.000 9.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.550 26.150
1. Grus Jakub 2004 TJ Sokol Dvůr Králové n/Labem Špatenková 0.000 0.000 0.000 9.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.300 0.000 0.000 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 36.700
1. Rajsner Simon 2005 TJ Sokol Dvůr Králové n/Labem Špatenková 0.000 0.000 0.000 9.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.400 0.000 0.000 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 36.500
2. Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.000 0.000 0.000 9.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.600 0.000 0.000 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.200 36.400
2. Klečacký Šimon 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacká 0.000 0.000 0.000 8.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.050 35.850
2. Schreiber Jakub 2008 TJ Sokol Dvůr Králové n/Labem Špatenková 0.000 0.000 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.400 0.000 0.000 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 35.400
2. Schreiber Ondřej 2004 TJ Sokol Dvůr Králové n/Labem Špatenková 0.000 0.000 0.000 9.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.800 27.900
2. Rausa Pavel 2005 TJ Sokol Dvůr Králové n/Labem Špatenková 0.000 0.000 0.000 9.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.300 0.000 0.000 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 35.400
3. Prokop Jonáš 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková 0.000 0.000 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 35.200
3. Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.000 0.000 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 8.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.000 35.700
3. Keltner David 2008 Gymnastika Liberec Drábek 0.000 0.000 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.300 0.000 0.000 0.000 9.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.150 35.150
3. Kortan Jaroslav 2005 TJ Sokol Dvůr Králové n/Labem Špatenková 0.000 0.000 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 7.700 0.000 0.000 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.850 34.450
4. Vogler Matyáš 2008 Spartak Trutnov Krejčová 0.000 0.000 0.000 8.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 8.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.500 34.500
4. Vesecký Robin 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková 0.000 0.000 0.000 8.900 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.800 35.500
4. Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 0.000 0.000 0.000 9.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.400 0.000 0.000 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.950 34.950
5. Chytrý Hynek 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.000 0.000 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.100 0.000 0.000 0.000 8.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.800 34.500
5. Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová Pištěková 0.000 0.000 0.000 9.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.300 0.000 0.000 0.000 9.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.550 35.150
6. Bahenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl, Marek 0.000 0.000 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 9.400 0.000 0.000 0.000 8.300 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.700 35.100
6. Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša 0.000 0.000 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.700 0.000 0.000 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.650 34.350
7. Šafárik Robin 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Svobodová,Pištěková 0.000 0.000 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.000 0.000 0.000 0.000 8.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.750 33.450
7. Meier Václav 2010 Gymnastika Liberec Pietschmann 0.000 0.000 0.000 8.600 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.300 0.000 0.000 0.000 8.500 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.550 33.950

zpět na detail závodu