Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Vítkovice Cup

 21.10.2017
 pořadatel: GK Vítkovice
Stáhnout výsledky

2.kategorie kadetky

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Ponížilová Dominika 2002 TJ Prostějov Lukášová 4.200 9.050 0.000 13.250 4.200 7.600 0.000 11.800 4.900 7.300 0.000 12.200 4.300 7.800 0.000 12.100 49.350
2. Hálová Sabina 2002 TJ Sokol Kampa Novotná 4.000 8.800 0.000 12.800 4.200 6.100 0.000 10.300 4.900 7.800 0.000 12.700 4.400 7.750 0.000 12.150 47.950
3. Brabcová Kristýna 2002 TJ Bohemians Praha Žifčák, Tcholakova, Nazarenko 3.500 9.000 0.100 12.400 4.400 7.000 0.000 11.400 4.700 6.450 0.000 11.150 4.500 7.150 0.000 11.650 46.600
4. Trnková Lucie 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.850 0.000 12.550 2.100 7.700 0.000 9.800 4.700 6.850 0.000 11.550 3.700 7.600 0.000 11.300 45.200
5. Brabcová Natálie 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.500 8.450 0.000 11.950 3.000 7.800 0.000 10.800 3.500 7.500 0.000 11.000 3.400 7.950 0.000 11.350 45.100
6. Klaková Natálie 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 4.000 7.600 0.000 11.600 3.400 6.200 0.000 9.600 4.400 7.000 0.000 11.400 4.300 7.700 0.000 12.000 44.600
6. Hnilicová Jasmína 2003 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.400 0.000 12.100 2.800 6.600 0.000 9.400 4.600 6.900 0.000 11.500 4.300 7.400 0.100 11.600 44.600
8. Škubalová Aneta 2005 TJ Sokol Vysoké Mýto Musil,Macháčková 3.700 8.650 0.000 12.350 2.400 7.250 0.000 9.650 4.200 6.750 0.000 10.950 3.700 8.150 0.300 11.550 44.500
9. Štěpandová Nela 2006 GK Vítkovice Prutkayová 2.000 9.250 0.000 11.250 2.600 7.700 0.000 10.300 4.600 6.200 0.000 10.800 3.400 8.100 0.000 11.500 43.850
9. Coufalová Magdaléna 2004 TJ Sokol Kampa Libichová, Stejskalová 4.000 8.900 0.000 12.900 1.300 8.150 0.000 9.450 4.700 5.650 0.100 10.250 3.500 7.750 0.000 11.250 43.850
11. Kalašová Tamara 2004 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.700 8.750 0.000 12.450 1.500 8.000 0.000 9.500 4.300 6.450 0.100 10.650 3.400 7.300 0.000 10.700 43.300
11. Fraňková Marta 2005 T.J. Sokol Brno I Vlková, Janečková 3.500 8.450 0.000 11.950 1.900 7.750 0.000 9.650 3.700 6.950 0.100 10.550 3.500 7.650 0.000 11.150 43.300
13. Fiřtová Eliška 2002 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.500 8.450 0.000 11.950 4.000 6.950 0.000 10.950 4.300 4.700 0.100 8.900 3.700 7.400 0.000 11.100 42.900
14. Procházková Sára 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 8.450 0.000 12.150 0.900 7.750 0.000 8.650 4.200 6.800 0.000 11.000 3.300 7.100 0.000 10.400 42.200
15. Marusynets Alina 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.700 7.850 0.000 11.550 2.900 7.200 0.000 10.100 4.700 5.350 0.100 9.950 3.500 6.900 0.000 10.400 42.000
16. Dušková Klára 2005 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.500 7.650 0.000 11.150 2.200 7.550 0.000 9.750 4.100 7.000 0.000 11.100 3.100 6.500 0.000 9.600 41.600
17. Fabiánková Kristýna 2006 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.500 8.400 0.000 11.900 1.100 7.450 0.000 8.550 3.300 6.950 0.000 10.250 3.200 7.500 0.000 10.700 41.400
18. Ottová Eliška 2005 T.J. Sokol Brno I Vyzinovi 3.700 7.550 0.000 11.250 1.200 6.900 0.000 8.100 4.400 6.250 0.000 10.650 3.400 7.300 0.000 10.700 40.700
18. Riantová Natálie 2003 TJ Sokol Kampa Miškovic 4.000 8.950 0.000 12.950 3.900 6.300 0.000 10.200 4.300 3.950 0.000 8.250 4.100 5.200 0.000 9.300 40.700
20. Čondlová Clarissa 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Petráček,Šturmová 3.500 8.650 0.000 12.150 2.500 4.750 0.000 7.250 4.300 5.450 0.100 9.650 4.400 6.800 0.000 11.200 40.250
21. Pražáková Arleta 2004 TJ Bohemians Praha Fiřtovi 3.500 7.800 0.000 11.300 2.100 5.100 0.000 7.200 4.100 5.250 0.000 9.350 3.300 6.850 0.000 10.150 38.000
22. Jaskovičová Lenka 2002 GK Vítkovice Grmelová 3.500 7.900 0.000 11.400 1.000 5.100 4.000 2.100 3.600 4.450 0.000 8.050 3.100 6.850 0.100 9.850 31.400

zpět na detail závodu