Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGM Liberecký pohár

 22.4.2017
 pořadatel: Gymnastika Liberec
Stáhnout výsledky

Mladší žáci

Sport:sportovní gymnastika mužů
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen prostná D E pen kůň D E pen kruhy D E pen přeskok D E pen bradla D E pen hrazda Celkem
1. Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 10.000 2.800 1.700 11.100 10.000 1.200 0.400 10.800 10.000 2.000 0.400 11.600 10.000 1.600 0.500 11.100 10.000 2.500 0.300 12.200 10.000 2.000 1.200 10.800 67.600
2. Prokop Sebastián 2007 SK Hradčany Otava 10.000 3.100 1.200 11.900 10.000 1.200 0.750 10.450 10.000 1.900 0.550 11.350 10.000 1.600 0.600 11.000 10.000 2.900 1.350 11.550 10.000 1.800 0.800 11.000 67.250
3. Unger Kryštof 2007 SK Hradčany Otava 10.000 2.800 1.200 11.600 10.000 1.200 0.400 10.800 10.000 2.100 0.700 11.400 10.000 1.800 0.900 10.900 10.000 2.700 0.950 11.750 10.000 1.800 1.800 10.000 66.450
4. Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 10.000 2.800 1.400 11.400 10.000 1.200 0.450 10.750 10.000 2.000 0.700 11.300 10.000 1.600 0.600 11.000 10.000 2.000 0.600 11.400 10.000 1.200 1.300 9.900 65.750
5. Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Vaněčková, Svobodová 10.000 3.000 1.000 12.000 10.000 1.200 0.500 10.700 10.000 2.000 1.150 10.850 10.000 1.600 1.200 10.400 10.000 2.700 0.950 11.750 10.000 1.200 2.000 9.200 64.900
6. Černý Salomon 2006 SK Hradčany Labonek 10.000 2.800 1.350 11.450 10.000 1.300 1.000 10.300 10.000 1.900 0.850 11.050 10.000 1.600 0.800 10.800 10.000 3.000 1.500 11.500 10.000 2.100 2.800 9.300 64.400
7. Katalnikov Stepan 2006 SK Hradčany Jiří Bomer 10.000 3.200 2.550 10.650 10.000 0.600 0.450 10.150 10.000 2.100 0.800 11.300 10.000 1.600 0.600 11.000 10.000 2.600 1.400 11.200 10.000 1.200 1.300 9.900 64.200
8. Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 10.000 2.700 2.300 10.400 10.000 1.200 1.050 10.150 10.000 1.900 1.100 10.800 10.000 1.600 1.200 10.400 10.000 2.400 1.500 10.900 10.000 1.200 1.300 9.900 62.550
9. Trousil Tadeáš 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra 10.000 1.500 1.700 9.800 10.000 1.200 0.900 10.300 10.000 1.900 1.000 10.900 10.000 1.600 0.950 10.650 10.000 2.000 1.500 10.500 10.000 1.200 1.400 9.800 61.950
10. Tichý Martin 2007 TJ Doksy Jakša 10.000 2.400 1.600 10.800 10.000 1.200 1.800 9.400 10.000 2.000 1.400 10.600 10.000 1.600 0.800 10.800 10.000 1.200 0.950 10.250 10.000 1.200 1.300 9.900 61.750
11. Křelina Pavel 2006 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč 10.000 2.600 1.900 10.700 10.000 0.600 1.100 9.500 10.000 1.900 0.900 11.000 10.000 1.600 0.700 10.900 10.000 1.900 2.000 9.900 10.000 0.600 1.100 9.500 61.500
12. Chod Gabriel 2007 SK Hradčany Novák 10.000 2.600 1.800 10.800 10.000 1.900 1.150 10.750 10.000 1.300 1.300 10.000 10.000 1.600 1.200 10.400 10.000 2.500 2.000 10.500 10.000 1.200 2.400 8.800 61.250
13. Procházka Stanislav 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 10.000 2.600 2.050 10.550 10.000 1.200 1.500 9.700 10.000 1.300 1.100 10.200 10.000 1.600 1.300 10.300 10.000 1.800 1.750 10.050 10.000 1.200 1.550 9.650 60.450
14. Jäger Adam 2006 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč 10.000 2.800 1.500 11.300 10.000 0.600 1.100 9.500 10.000 1.900 1.100 10.800 10.000 1.600 1.450 10.150 10.000 1.900 2.100 9.800 10.000 0.600 1.700 8.900 60.450
15. Polák Štěpán 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Vopelka 10.000 2.400 1.700 10.700 10.000 1.200 1.600 9.600 10.000 1.800 1.500 10.300 10.000 1.600 1.400 10.200 10.000 1.200 0.950 10.250 10.000 1.200 2.100 9.100 60.150
16. Janouš Lukáš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Šteffl 10.000 2.800 1.750 11.050 10.000 1.300 1.500 9.800 10.000 1.300 0.700 10.600 10.000 1.600 1.000 10.600 10.000 1.800 1.350 10.450 10.000 0.600 3.000 7.600 60.100
17. Holický Vít 2007 Gymnastika Liberec Bradáč/Kučera 10.000 2.900 1.500 11.400 10.000 0.600 1.000 9.600 10.000 1.900 1.000 10.900 10.000 1.600 1.400 10.200 10.000 1.200 1.100 10.100 10.000 0.600 3.100 7.500 59.700
18. Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Jakša 10.000 1.800 1.600 10.200 10.000 1.200 1.500 9.700 10.000 1.900 2.100 9.800 10.000 1.600 1.800 9.800 10.000 1.200 1.600 9.600 10.000 1.200 1.900 9.300 58.400
19. Kollert Viktor 2006 SK Hradčany Otava 10.000 2.600 2.000 10.600 10.000 0.600 0.700 9.900 10.000 1.300 1.400 9.900 10.000 1.600 1.000 10.600 10.000 1.800 2.300 9.500 8.000 0.600 1.400 7.200 57.700
20. Bitman Adam 2006 Gymnastika Liberec Kučera/Bradáč 10.000 2.700 1.550 11.150 10.000 0.800 3.400 7.400 10.000 1.300 0.800 10.500 10.000 1.600 0.950 10.650 10.000 1.900 1.800 10.100 10.000 0.600 3.100 7.500 57.300
21. Jeřábek Lukáš 2007 Gymnastika Liberec Putík 10.000 1.800 0.500 11.300 10.000 0.600 1.450 9.150 10.000 1.200 1.300 9.900 10.000 1.600 1.700 9.900 10.000 0.600 1.900 8.700 10.000 0.000 2.600 7.400 56.350
22. Slavičínský Jáchym 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 10.000 2.400 2.100 10.300 10.000 0.000 1.400 8.600 10.000 1.200 1.800 9.400 10.000 1.600 1.900 9.700 10.000 0.600 1.600 9.000 10.000 0.000 1.200 8.800 55.800
23. Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar 10.000 2.400 3.400 9.000 10.000 0.600 1.450 9.150 10.000 0.600 1.200 9.400 10.000 1.600 2.500 9.100 10.000 0.600 0.850 9.750 10.000 0.000 1.300 8.700 55.100
24. Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra 10.000 1.900 1.800 10.100 10.000 0.000 1.350 8.650 10.000 1.200 1.800 9.400 10.000 1.600 1.200 10.400 10.000 1.200 1.950 9.250 10.000 0.600 3.400 7.200 55.000
25. Jakša Karel 2007 TJ Doksy Jakša 10.000 1.200 2.300 8.900 10.000 1.200 1.900 9.300 10.000 0.600 1.700 8.900 10.000 1.000 0.800 10.200 10.000 0.600 2.400 8.200 10.000 0.000 2.200 7.800 53.300
26. Jann Filip 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Zítko, Haluška 10.000 1.200 1.300 9.900 10.000 0.000 1.000 9.000 10.000 0.000 1.500 8.500 10.000 0.000 3.000 7.000 10.000 0.600 1.000 9.600 10.000 0.000 1.300 8.700 52.700

zpět na detail závodu