Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SG Závod OH nadějí

 2.11.-4.11.2017
 pořadatel: Gymnastika Liberec
Stáhnout výsledky

Women's Individual

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Morgan Amelie 2003 GBR 4.600 8.900 0.000 13.500 4.300 8.350 0.000 12.650 5.100 8.250 0.000 13.350 4.600 8.350 0.000 12.950 52.450
2. Jakubczyk Phoebe 2003 GBR 4.600 8.900 0.000 13.500 4.200 7.350 0.000 11.550 4.700 8.250 0.000 12.950 4.400 8.550 0.000 12.950 50.950
3. Szekely Zoja 2003 HUN 3.700 8.750 0.000 12.450 5.500 8.250 0.000 13.750 4.700 8.050 0.000 12.750 4.200 7.750 0.000 11.950 50.900
4. Feher Nora 2002 HUN 4.000 9.150 0.000 13.150 5.200 8.150 0.000 13.350 5.000 6.900 0.000 11.900 4.400 7.850 0.000 12.250 50.650
5. Peter Sara 2002 HUN 4.600 9.250 0.000 13.850 4.500 7.550 0.000 12.050 5.200 6.350 0.000 11.550 4.600 7.600 0.000 12.200 49.650
6. Young Annie 2004 GBR 4.600 8.550 0.000 13.150 4.400 8.400 0.000 12.800 4.300 7.150 0.000 11.450 4.400 7.650 0.000 12.050 49.450
7. Makovits Mirtill 2004 HUN 3.700 8.700 0.000 12.400 4.100 8.050 0.000 12.150 4.300 8.000 0.000 12.300 4.500 7.800 0.000 12.300 49.150
8. Thomas Paige 2003 GBR 3.500 8.450 0.000 11.950 4.700 8.050 0.000 12.750 4.300 8.050 0.000 12.350 4.000 8.000 0.000 12.000 49.050
9. Schermann Bianka 2003 HUN 4.600 8.900 0.000 13.500 5.000 6.650 0.000 11.650 5.500 6.200 0.000 11.700 4.600 7.500 0.000 12.100 48.950
10. Ponížilová Dominika 2002 CZE1 5.000 8.550 0.000 13.550 4.200 7.450 0.000 11.650 4.800 6.950 0.000 11.750 4.300 7.600 0.000 11.900 48.850
11. Thomas Sioned 2003 GBR 4.600 8.500 0.000 13.100 3.300 7.900 0.000 11.200 4.600 7.950 0.000 12.550 4.500 7.100 0.000 11.600 48.450
12. Hilton Hallie 2003 GBR 4.600 8.750 0.000 13.350 3.600 7.450 0.000 11.050 4.600 7.550 0.000 12.150 4.300 7.700 0.300 11.700 48.250
13. Kelly Caitlyn 2002 RSA 4.000 8.800 0.000 12.800 4.300 7.800 0.000 12.100 4.400 6.550 0.000 10.950 4.500 7.450 0.000 11.950 47.800
14. Nguyen Tienna Katelyl 2002 VIE 4.000 8.850 0.000 12.850 4.000 6.750 0.000 10.750 4.800 7.350 0.100 12.050 4.900 6.050 0.000 10.950 46.600
15. Doan Quynh Nam Tran 2002 VIE 4.000 8.900 0.000 12.900 3.000 7.450 0.000 10.450 4.500 6.900 0.100 11.300 4.700 6.950 0.000 11.650 46.300
16. Hálová Sabina 2002 CZE1 4.000 8.550 0.000 12.550 4.200 6.550 0.000 10.750 4.900 6.700 0.000 11.600 4.400 6.500 0.000 10.900 45.800
17. Pawlak Natalia 2004 POL 3.500 8.400 0.000 11.900 3.600 7.100 0.000 10.700 4.200 7.500 0.000 11.700 3.800 7.400 0.000 11.200 45.500
18. Bacskay Csenge 2003 HUN 4.600 8.900 0.000 13.500 4.500 5.250 0.000 9.750 5.100 7.000 0.000 12.100 3.900 6.200 0.100 10.000 45.350
19. Brabcová Natálie 2004 CZE1 3.300 8.400 0.000 11.700 2.900 8.150 0.000 11.050 4.000 7.750 0.000 11.750 3.500 7.300 0.000 10.800 45.300
20. Brabcová Kristýna 2002 CZE1 4.000 7.700 0.000 11.700 4.300 6.350 0.000 10.650 4.700 6.050 0.000 10.750 4.400 8.050 0.300 12.150 45.250
21. Hnilicová Jasmína 2003 CZE1 3.700 8.600 0.000 12.300 2.700 7.100 0.000 9.800 4.400 6.850 0.000 11.250 4.300 7.450 0.000 11.750 45.100
22. Kalašová Tamara 2004 CZE2 3.700 8.600 0.000 12.300 1.500 8.100 0.000 9.600 4.400 7.850 0.100 12.150 3.300 7.600 0.000 10.900 44.950
22. Coufalová Magdaléna 2004 CZE2 4.000 9.150 0.000 13.150 1.600 7.350 0.000 8.950 4.700 6.850 0.100 11.450 4.300 7.100 0.000 11.400 44.950
24. Bedenik Zala 2004 SLO 4.000 8.250 0.000 12.250 2.200 7.450 0.000 9.650 4.400 7.050 0.000 11.450 3.500 7.950 0.100 11.350 44.700
25. Halvorsen Selma Andrea 2003 NOR 3.700 8.600 0.000 12.300 3.600 6.850 0.000 10.450 4.300 6.950 0.000 11.250 4.000 6.250 0.000 10.250 44.250
25. Fiřtová Eliška 2002 CZE2 3.500 8.750 0.000 12.250 4.000 7.350 0.000 11.350 4.200 5.450 0.000 9.650 3.700 7.300 0.000 11.000 44.250
27. Luka Oliwa 2002 POL 3.500 8.350 0.000 11.850 2.800 7.150 0.000 9.950 4.500 6.900 0.000 11.400 4.300 6.700 0.300 10.700 43.900
28. Riantová Natálie 2003 CZE2 4.000 8.650 0.000 12.650 3.900 6.350 0.000 10.250 4.200 6.450 0.000 10.650 3.900 6.200 0.000 10.100 43.650
29. Skalska Kaja 2004 POL 3.700 8.350 0.000 12.050 2.700 6.550 0.000 9.250 4.100 7.500 0.000 11.600 4.200 6.100 0.000 10.300 43.200
30. Bell Erin 2004 RSA 3.700 8.550 0.000 12.250 3.900 5.200 0.000 9.100 4.500 5.800 0.000 10.300 3.900 6.950 0.000 10.850 42.500
31. Sikora Barbara 2002 POL 3.500 8.650 0.000 12.150 3.400 6.950 0.000 10.350 4.600 4.600 0.000 9.200 4.200 6.550 0.000 10.750 42.450
32. Čondlová Clarissa 2004 CZE2 3.500 7.850 0.000 11.350 2.800 6.750 0.000 9.550 4.500 6.800 0.000 11.300 4.500 6.250 0.600 10.150 42.350
33. Klaková Natálie 2003 CZE1 3.500 8.400 0.000 11.900 2.900 6.350 0.000 9.250 4.500 6.450 0.000 10.950 4.300 5.850 0.100 10.050 42.150
34. Phuong Pham Nhu 2003 VIE 3.500 8.650 0.000 12.150 2.600 5.700 0.000 8.300 5.000 6.100 0.100 11.000 4.300 6.350 0.000 10.650 42.100
35. Giemza Wiktoria 2004 POL 2.000 8.600 0.000 10.600 2.800 7.850 0.000 10.650 4.100 6.200 0.000 10.300 3.300 6.950 0.000 10.250 41.800
36. Huong Do Thi Ngoc 2002 VIE 3.700 8.400 0.000 12.100 3.900 3.800 0.000 7.700 4.500 7.550 0.100 11.950 4.200 5.800 0.300 9.700 41.450
37. Neurauter Amali Trongmo 2003 NOR 3.600 8.650 0.000 12.250 3.200 5.550 0.000 8.750 3.700 6.550 0.000 10.250 3.500 6.250 0.000 9.750 41.000
38. Bessit Tamsyn 2003 RSA 3.500 8.000 0.100 11.400 3.300 6.200 0.000 9.500 3.800 6.300 0.000 10.100 3.200 6.650 0.000 9.850 40.850
39. Halvorsen Sarah Victoria 2003 NOR 3.500 8.600 0.000 12.100 2.100 6.850 0.000 8.950 3.900 5.800 0.000 9.700 3.500 6.550 0.000 10.050 40.800
40. Pražáková Arleta 2004 CZE2 3.500 8.300 0.000 11.800 2.100 5.400 0.000 7.500 4.100 4.800 0.000 8.900 3.200 6.300 0.000 9.500 37.700
41. Daries Zelme 2004 RSA 3.500 8.500 0.000 12.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.400 6.700 0.300 10.800 22.800
42. Matyolo Nkazimlo 2003 RSA 0.000 0.000 0.000 0.000 3.400 6.800 0.000 10.200 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 10.200

zpět na detail závodu