Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ MČR žákyně, juniorky a ženy C

 27.10.-28.10.2017
 pořadatel: Litomyšl
Stáhnout výsledky

Juniorky C

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Grohová Nela 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.800 7.850 0.000 10.650 2.400 7.950 0.000 10.350 3.800 7.700 0.000 11.500 4.100 8.150 0.000 12.250 44.750
2. Šustalová Natálie 2004 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.800 7.500 0.000 10.300 2.800 7.000 0.000 9.800 4.100 8.750 0.000 12.850 4.200 7.300 0.000 11.500 44.450
3. Lukovicsová Tereza 2002 SGD Špičková-Opava, z.s. Spickova 2.000 8.900 0.000 10.900 2.500 7.350 0.000 9.850 3.900 8.250 0.000 12.150 4.100 7.400 0.000 11.500 44.400
4. Bednářová Markéta 2004 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová 2.800 8.100 0.000 10.900 2.500 7.800 0.000 10.300 4.100 7.800 0.000 11.900 3.900 7.200 0.000 11.100 44.200
5. Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Jíchová 2.800 7.750 0.000 10.550 2.500 7.450 0.000 9.950 3.700 8.050 0.000 11.750 3.900 8.000 0.000 11.900 44.150
6. Hobzová Vanesa 2002 TJ Šumperk Pukyšová Anežka 2.000 8.500 0.000 10.500 2.600 8.000 0.000 10.600 4.200 7.400 0.000 11.600 4.000 7.250 0.000 11.250 43.950
7. Jakubská Kateřina 2003 TJ Sokol Hradec Králové Farkašová,Dvořáková 2.800 8.200 0.000 11.000 2.500 7.200 0.000 9.700 4.000 7.350 0.000 11.350 4.000 7.700 0.000 11.700 43.750
8. Bohatová Gabriela 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 6.650 0.000 9.150 3.900 7.600 0.000 11.500 4.100 7.600 0.000 11.700 42.900
9. Najdeková Natálie 2004 GK Vítkovice Kaczorová 2.000 7.900 0.000 9.900 2.700 7.100 0.000 9.800 4.100 7.900 0.000 12.000 4.000 7.050 0.000 11.050 42.750
9. Janečková Michaela 2003 T.J. Sokol Žižkov II Krásná Jitka, Bukovanová Edita, Prát Martin 2.000 9.000 0.000 11.000 2.500 6.300 0.000 8.800 3.800 8.000 0.000 11.800 3.900 7.250 0.000 11.150 42.750
11. Měchurová Alena 2003 TJ Lokomotiva Česká Lípa Kučerová 2.800 8.150 0.100 10.850 2.500 7.050 0.000 9.550 4.200 6.700 0.000 10.900 4.000 7.250 0.000 11.250 42.550
12. Kerberová Lenka 2003 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová 2.800 8.150 0.000 10.950 2.500 7.100 0.000 9.600 3.900 7.700 0.000 11.600 4.200 5.950 0.000 10.150 42.300
13. Sedláčková Kateřina 2003 T.J. Sokol Příbram K.Jíchová 2.000 7.000 0.000 9.000 2.400 6.350 0.000 8.750 3.700 8.400 0.000 12.100 3.800 8.300 0.000 12.100 41.950
14. Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila 2.000 7.600 0.000 9.600 2.400 7.000 0.000 9.400 4.000 7.950 0.000 11.950 4.100 6.550 0.000 10.650 41.600
14. Fárková Kateřina 2003 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček 2.800 8.050 0.000 10.850 2.500 6.650 0.000 9.150 3.900 6.700 0.000 10.600 4.000 7.000 0.000 11.000 41.600
16. Hoskovská Adéla 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček 2.800 7.550 0.000 10.350 2.500 7.050 0.000 9.550 3.800 7.750 0.000 11.550 4.100 5.900 0.000 10.000 41.450
17. Földešová Nikola 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling 2.000 8.700 0.000 10.700 3.000 6.300 0.000 9.300 4.200 6.750 0.000 10.950 3.800 6.150 0.000 9.950 40.900
18. Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová, Tisoňová 2.000 7.200 0.000 9.200 2.600 5.950 0.000 8.550 4.000 7.200 0.000 11.200 3.800 7.200 0.000 11.000 39.950
19. Gregorová Carmen 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling 2.000 8.150 0.000 10.150 2.500 5.950 0.000 8.450 4.000 5.950 0.000 9.950 3.800 7.450 0.000 11.250 39.800
20. Koschatzká Lucie 2004 SGD Špičková-Opava, z.s. spicková 2.000 7.650 0.000 9.650 2.500 7.950 0.000 10.450 3.800 5.300 0.000 9.100 4.000 6.550 0.000 10.550 39.750
21. Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II Prát 2.000 7.450 0.000 9.450 2.400 7.450 0.000 9.850 3.900 6.550 0.000 10.450 4.100 5.450 0.000 9.550 39.300
22. Rydrychová Dita 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling 2.000 8.550 0.000 10.550 2.700 6.900 0.000 9.600 4.200 4.600 0.000 8.800 3.800 6.400 0.000 10.200 39.150
23. Moulisová Amálie 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling 2.000 7.950 0.000 9.950 2.500 5.600 0.000 8.100 4.000 7.550 0.000 11.550 3.900 5.400 0.000 9.300 38.900
24. Vozková Tatiana 2004 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Ferling 2.000 6.800 0.000 8.800 2.600 4.850 0.000 7.450 4.000 7.150 0.000 11.150 3.900 5.850 0.000 9.750 37.150
25. Dědková Nina 2003 TJ Lokomotiva Cheb Vozková, Šverdík 2.000 7.100 0.100 9.000 2.500 5.600 0.000 8.100 3.900 4.800 0.000 8.700 3.800 4.500 0.000 8.300 34.100

zpět na detail závodu