Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ O Pohár Českých Budějovic

 13.5.2017
 pořadatel: České Budějovice
Stáhnout výsledky

Základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Wiesnerová Barbora 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.350 0.000 14.350 6.000 8.900 0.000 14.900 29.250
2. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 8.650 0.300 14.350 29.100
3. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.650 0.300 14.350 28.850
4. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 8.150 0.000 14.150 28.650
5. Kotrlíková Anna 2009 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 8.200 0.000 14.200 28.400
6. Handlovská Viktorka 2009 T.J. Sokol Domažlice Duffková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 7.250 0.000 13.250 28.050
7. Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.550 0.000 13.550 27.800
8. Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 7.700 0.000 13.700 27.750
9. Mertová Amélie 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J.,Hofbauerová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.250 0.000 14.250 6.000 7.500 0.300 13.200 27.450
10. Kúgelová Nela 2010 T.J. Sokol Domažlice Duffková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.150 0.000 14.150 6.000 7.300 0.000 13.300 27.450
11. Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Z., Záhorková J. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.900 0.000 13.900 6.000 7.500 0.000 13.500 27.400
12. Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 7.200 0.000 13.200 27.250
13. Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.400 0.000 13.400 27.200
14. Nýdlová Veronika 2008 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 6.950 0.000 12.950 27.150
15. Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.250 0.000 13.250 27.050
16. Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 8.300 0.000 14.300 6.000 6.300 0.000 12.300 26.600
17. Nerudová Zuzana 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 6.800 0.000 12.800 26.550
18. Klocová Sára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková,Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 6.900 0.000 12.900 26.500
19. Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 6.800 0.000 12.800 26.150
20. Knotová Edita 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.950 0.000 12.950 6.000 6.700 0.000 12.700 25.650
21. Říhová Lucie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 5.800 0.000 11.800 25.350
22. Janáková Amálie 2009 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.400 0.000 12.400 6.000 6.950 0.000 12.950 25.350
23. Kolbová Simona 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 6.200 0.000 12.200 25.200
24. Štemberková Eva 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vonešová,Štemberková,Klášterková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 5.850 0.300 11.550 25.050
25. Zdeňková Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 5.300 0.300 11.000 24.500
26. Špaková Julie 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rajková, Sedláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.550 0.000 12.550 6.000 5.950 0.000 11.950 24.500
27. Dobrovolná Adéla 2010 TJ Spartak Trhové Sviny Kunzová Pavla, Smoleňová Kateřina 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 5.500 0.000 11.500 6.000 6.700 0.000 12.700 24.200
28. Doulová Marie 2010 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 6.000 6.550 0.000 12.550 6.000 5.150 0.000 11.150 23.700
29. Janouchová Monika 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 4.000 5.750 0.000 9.750 6.000 5.700 0.300 11.400 21.150

zpět na detail závodu