Česká gymnastická federace

Menu

Akce

10.6.2021 - 13.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup OSIJEK

12.6.2021 - 13.6.2021 AE

Eisenberg Open Cup - ZRUŠENO

13.6.2021 XX

VALNÁ HROMADA ČGF 2021

13.6.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.6.2021 TG

Webinář TeamGym UEG Code of Points 2022-2024

15.6.2021 SGZ

Průzkum startu na MČR SGŽ

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev PŘELOŽENO NA 16.10.

18.6.2021 - 20.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup PŘELOŽENO

19.6.2021 SGZ

Zlatý štít

19.6.2021 - 20.6.2021 TR

TRA Regionální soutěže mládeže

19.6.2021 - 20.6.2021 AE

Pohár Federací - Slovensko

19.6.2021 PA

1. Kolo českého poháru - Plzeň

19.6.2021 - 20.6.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.1

23.6.2021 - 29.6.2021 AG

AKR Světový závod věkových skupin (WAGC) 2020

25.6.2021 - 27.6.2021 SGM, SGZ

MISTROVSTVÍ ČR MT

26.6.2021 - 27.6.2021 TR

TRA Závod světového poháru POR

26.6.2021 TR

TRA NZ pro 2. pololetí 2021

27.6.2021 - 2.7.2021 SGM, SGZ

LODM - PŘESUNUTO NA ROK 2022 !!!

2.7.2021 - 4.7.2021 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice 2020

3.7.2021 VG

EUROPEAN GYM FOR LIFE - ZRUŠENO

4.7.2021 - 8.7.2021 VG

EUROGYM - ZRUŠENO

12.7.2021 - 13.7.2021 AE

Virtual Korea Open

13.7.2021 - 17.7.2021 VG

WORLD GYM FOR LIFE CHALLENGE 2021 - ZRUŠENO

Reklama

Aneta Kopecká

Ročník:2010
Město:Tábor
Trenér:kolektiv trenérů
Oddíl: Tělovýchovná jednota Spartak MAS Sezimovo Ústí z.s (SGZ)

Výsledky závodů

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
23.11.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ III. liga (juniorky C) 1.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ III. liga 20.
26.10.-27.10.2019 SGŽ - Mistrovství ČR - kategorie C SGZ VS3C - mladší žákyně 42.
1.6.2019 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS3 C 4.
25.5.2019 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS3+4C 6.
11.5.2019 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS3 C 4.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ IX.kategorie VS4C Žákyně C 19.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS3C 4.
15.12.2018 SGŽ Memoriál Petra Kouby SGZ V. liga 3.
17.11.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ V. liga 2.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ V. liga 4.
23.6.-24.6.2018 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1 A 36.
2.6.2018 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ VS1A 2.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS1A 9.
12.5.2018 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS1A 13.
28.4.2018 SGŽ Trhovosvinenský pohár 2018 SGZ VS 1 A 2.
9.12.2017 SGŽ Memoriál P. Kouby SGZ Mladší žákyně 7.
18.11.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ III. liga - Mladší žákyně 4.
3.6.2017 SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny SGZ Základní stupeň 18.
13.5.2017 SGŽ O Pohár Českých Budějovic SGZ Základní stupeň 13.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři