Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Memoriál Z. Hartlové

 25.11.2017
 pořadatel: Pelhřimov
Stáhnout výsledky

I.kategorie

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Matušíková Nikola 2011 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 9.400 0.000 11.400 2.000 9.650 0.000 11.650 23.050
2. Martínková Veronika 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.967 0.000 10.967 2.000 9.400 0.000 11.400 22.367
3. Šímová Zuzana 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková,Maryšková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 9.070 0.000 11.070 2.000 9.250 0.000 11.250 22.320
4. Kavačová Sára 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 9.000 0.000 11.000 2.000 8.950 0.000 10.950 21.950
5. Jahůdková Nela 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 9.300 0.000 11.300 21.900
6. Slintáková Sabina 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 9.200 0.000 11.200 21.900
7. Slezáková Agáta 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.740 0.000 10.740 2.000 9.150 0.000 11.150 21.890
8. Kalousková Zuzana 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.440 0.000 10.440 2.000 9.200 0.000 11.200 21.640
9. Kubíková Kateřina 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.840 0.000 10.840 2.000 8.800 0.000 10.800 21.640
10. Bártů Ester 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.470 0.000 10.470 2.000 9.100 0.000 11.100 21.570
11. Kotulanová Aneta 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.700 0.000 10.700 2.000 8.800 0.000 10.800 21.500
12. Hradecká Ema 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.770 0.000 10.770 2.000 8.700 0.000 10.700 21.470
13. Povolná Eva 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.600 0.000 10.600 2.000 8.850 0.000 10.850 21.450
14. Chládková Karolína 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.200 0.000 10.200 2.000 9.050 0.000 11.050 21.250
15. Kozáková Kristýna 2011 Klub sportovní gymnastiky Rosice Chmelová,Christová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.270 0.000 10.270 2.000 8.950 0.000 10.950 21.220
16. Kalkusová Anežka 2011 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.140 0.000 10.140 2.000 9.000 0.000 11.000 21.140
17. Štěpánová Veronika 2011 KSG Moravská Slavia Brno Uhrová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.170 0.000 10.170 2.000 8.450 0.000 10.450 20.620
18. Janků Ellen 2011 BG Praha Konečná , Poláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.900 0.000 10.900 2.000 7.700 0.000 9.700 20.600
19. Malá Nicole 2011 T.J. Sokol Brno I Dufková, Barešová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.770 0.000 10.770 2.000 7.700 0.000 9.700 20.470
20. Holická Tereza 2012 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Maryšková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 8.100 0.000 10.100 2.000 8.300 0.000 10.300 20.400
21. Hašková Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Rosice Chmelová,Christová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.700 0.000 9.700 2.000 8.400 0.000 10.400 20.100
22. Mikešová Lucie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.970 0.000 9.970 2.000 8.000 0.000 10.000 19.970
23. Kováčová Marika Nina 2011 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol. 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.040 0.000 9.040 2.000 8.550 0.000 10.550 19.590
24. Neradová Emma 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.270 0.000 9.270 2.000 8.150 0.000 10.150 19.420
25. Krejčí Sofie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.140 0.000 9.140 2.000 8.050 0.000 10.050 19.190
26. Bartošková Nela 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.400 0.000 9.400 2.000 7.600 0.000 9.600 19.000
27. Zdražiová Ema 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.200 0.000 8.200 2.000 8.500 0.000 10.500 18.700
28. Bendová Julie 2012 TJ Slovan Praha Felixová, Matušíková, Antalová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 7.970 0.000 9.970 2.000 6.700 0.000 8.700 18.670
29. Krátká Klaudie 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.640 0.000 8.640 2.000 7.800 0.000 9.800 18.440
30. Brejchová Kamila 2012 BG Praha Konečná , Poláková 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.770 0.000 8.770 2.000 7.300 0.000 9.300 18.070
31. Pechová Štěpánka 2011 SG Pelhřimov Zourová a kolektiv 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.000 6.740 0.000 8.740 2.000 7.100 0.000 9.100 17.840

zpět na detail závodu