Na hlavní obsah

Marika Nina Kováčová


Ročník:2011
Město:Znojmo
Trenér:Křístelová
Oddíl: Klub sportovní gymnastiky Znojmo, z.s. (SGZ)

Datum Závod Sport Kategorie Umístění
15.12.2023 Okresní přebor Znojma SGZ II. VS 5B 5.
8.12.2023 Mikulášské nadělování SGZ závodnice starší 8.
15.11.2023 Přebor města Znojma SGZ II. liga 4.
27.5.2023 Přebor JMK - ženské složky SGZ VS3A 4.
14.5.2023 Memoriál Věry Růžičkové - kvalifikační závod SGZ VS3 A 29.
1.4.2023 XIII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové SGZ VS4B 5.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 87.
3.12.-4.12.2022 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 10.
23.11.2022 JMK - II.liga SGZ II.liga-družstvo 4.
22.10.2022 XII.ročník Memoriálu Zuzany Hartlové SGZ VS4B Žákyně B 17.
25.9.2022 Říčanské hvězdičky SGZ 4. ktg. ELITE bez omezení - VS5B 9.
10.6.-12.6.2022 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS3 A - žákyně A 29.
29.5.2022 Krajský přebor JMK SGZ VS3 A 1.
27.5.2022 Okresní přebory Znojma SGZ VS 3A 1.
21.5.2022 Memoriál Miroslava Kojdeckého - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 20.
14.5.2022 Memoriál Věry Růžičkové-kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 26.
7.5.-8.5.2022 Memoriál Marie Široké - kvalifikační závod na MČR SGZ VS3 A 25.
24.4.2022 Bedřichovský ježek -24. ročník SGZ kat. VII. - VS 4 B 6.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ žákyně 9.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Dvojboj Absolutní pořadí 26.
9.4.2022 Memoriál Evy Bosákové SGZ Kladina Absolutní pořadí 29.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. liga 23.
3.12.-5.12.2021 SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV SGZ II. LIGA - jednotlivkyně 113.
28.11.2021 Memoriál V. Medové SGZ Kategorie III 28.
20.11.2021 Přebor Jihomoravského kraje - ligy SGZ 2.liga 2.
1.10.-3.10.2021 SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) SGZ VS2 A 46.
25.9.-26.9.2021 SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A SGZ VS2 A 37.
18.9.2021 Přebor JMK - postupové kategorie SGZ VS2A 12.
25.6.2021 Znojemské olympijské hrátky SGZ VS2A 0.
3.10.2020 O pohár Věry Čáslavské SGZ VS3 C - mladší žákyně 8.
29.11.2019 Přebory města Znojma SGZ V. liga 0.
24.11.2019 Přebor Jihomoravského kraje SGZ 5.liga 5.
9.11.2019 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ V. liga 8.
4.11.-8.11.2019 Gymnastické hrátky SGZ V. liga 2.
20.10.2019 Baby Gym Cup 2019 SGZ nejmladší žákyně 37.
19.10.2019 SGZ Vítkovice Cup 2019 SGZ 1. kategorie 39.
12.10.2019 SGŽ Váza Horních Počernic a Veteraniáda SGZ mladší žákyně 38.
21.6.-23.6.2019 SGŽ MISTROVSTVÍ ČR (VS1A, VS2A, VS3A, VS4B, VS5B, VS6B) SGZ VS1A 32.
9.6.2019 SGŽ Přebor Jihomoravského kraje SGZ VS1 A 1.
20.4.2019 ZNOJMO GYM CUP aneb Znojemská kladinka SGZ III. VS 1A - ZP ČGF s. 19 3.
13.4.2019 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ V.kategorie VS1A 13.
6.4.2019 SGŽ Veselský pohár SGZ VS1A 4.
9.3.2019 Gymnastické naděje SGZ 3. kategorie - ŽÁKYNĚ A 13.
16.11.2018 SGŽ Přebor města Znojma SGZ V.liga 2.
10.11.2018 SGŽ Jindřichohradecká liga SGZ V. liga 6.
26.5.2018 SGŽ Memoriál K. Parmy SGZ VS1A 16.
12.5.2018 SGŽ O pohár Českých Budějovic SGZ VS1A 14.
5.5.2018 SGŽ Bedřichovský ježek SGZ kat. I. 4.
21.4.2018 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ III. žákyně VS 1 A (2010-2011) - povinné sestavy 9.
14.4.2018 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ IV.kategorie VS1 A 14.
24.2.2018 SGŽ O Zlatý štít VOKD SGZ I. Začínající žákyně – ročníky 2010 - 2011 30.
25.11.2017 SGŽ Memoriál Z. Hartlové SGZ I.kategorie 23.
3.6.2017 SG Znojmo Gym Cup & Znojemská kladinka SGZ I. Mimi žákyně 8.
1.1.1970 0.
Datum Závod
16.3.2024 Poděbradská cvička - ženy