Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Přebor hl.m. Prahy

 25.11.2017
 pořadatel: Praha
Stáhnout výsledky

III. liga - jednotlivkyně

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Kubešová Zuzana 2000 T.J. Sokol Žižkov II Seňková, Prát 2.000 8.750 0.000 10.750 2.600 8.450 0.000 11.050 3.800 8.300 0.000 12.100 4.400 8.450 0.000 12.850 46.750
2. Švábová Kateřina 2000 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová 2.000 8.550 0.000 10.550 2.500 8.250 0.000 10.750 3.800 7.550 0.000 11.350 4.100 7.500 0.000 11.600 44.250
3. Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková 2.000 8.000 0.000 10.000 2.500 7.650 0.000 10.150 3.800 8.400 0.000 12.200 4.100 7.700 0.000 11.800 44.150
4. Vaňhová Romana 2004 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 2.800 8.300 0.000 11.100 2.500 7.500 0.000 10.000 3.900 7.300 0.000 11.200 4.200 6.800 0.000 11.000 43.300
5. Chotovinská Barbora 2001 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Seňková 2.000 7.950 0.000 9.950 2.400 7.600 0.000 10.000 3.900 7.150 0.000 11.050 3.900 8.200 0.000 12.100 43.100
6. Lenas Sol?ne 1995 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 2.000 7.950 0.000 9.950 2.600 7.200 0.000 9.800 3.800 7.600 0.000 11.400 3.900 7.600 0.000 11.500 42.650
7. Hyrmanová Jana 2001 TJ Sokol Horní Počernice Waraus, Šotolová 2.000 8.350 0.000 10.350 2.500 6.400 0.000 8.900 3.900 7.800 0.000 11.700 4.100 7.500 0.000 11.600 42.550
8. Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková 2.000 8.350 0.000 10.350 1.200 6.450 2.000 5.650 4.000 7.300 0.000 11.300 4.200 6.900 0.000 11.100 38.400
9. Gutmanová Sára 2004 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 0.800 8.100 0.000 8.900 1.300 7.800 0.500 8.600 3.800 7.250 0.500 10.550 3.000 6.900 0.000 9.900 37.950
10. Marková Markéta 2006 GT Šestajovice Fujava, Bukovská 0.800 7.600 0.000 8.400 1.300 8.100 0.500 8.900 3.800 6.750 1.000 9.550 2.900 8.100 0.000 11.000 37.850
11. Kleisner Victoria 2004 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 1.000 8.000 0.000 9.000 1.300 7.750 1.000 8.050 2.600 5.400 2.000 6.000 2.700 6.550 0.500 8.750 31.800
12. Černá Martina 1996 T.J. Sokol Žižkov II Seňková, Prát 0.800 8.300 0.000 9.100 2.400 7.250 0.000 9.650 0.000 0.000 0.000 0.000 3.100 7.250 0.000 10.350 29.100
13. Remmer Alexandra 2006 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 0.800 7.350 0.000 8.150 1.300 7.550 0.500 8.350 2.700 5.250 1.500 6.450 0.000 0.000 0.000 0.000 22.950
14. Mičudová Ema 2008 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 0.000 0.000 0.000 0.000 1.300 7.150 0.500 7.950 2.600 6.100 2.000 6.700 2.900 4.900 0.000 7.800 22.450
15. Šrankotová Klaudie 2007 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 0.800 6.850 0.000 7.650 1.300 6.850 0.500 7.650 3.800 4.200 1.000 7.000 0.000 0.000 0.000 0.000 22.300
16. Brožová Anna 2004 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.600 6.700 1.000 8.300 3.100 6.550 0.000 9.650 17.950
17. Lebriez Nina 2004 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 0.800 7.300 0.000 8.100 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.900 6.100 0.000 9.000 17.100
18. Fischerová Sára 2007 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Janovská, Kubešová 0.800 8.000 0.000 8.800 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 8.800
19. Erlec Ema Josefa 2006 T.J. Sokol Žižkov II Prát, Viternová 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 2.400 6.450 2.000 6.850 6.850
20. Radilová Nela 2007 T.J. Sokol Žižkov II Martin Prát 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 0.000 1.400 5.900 3.000 4.300 0.000 0.000 0.000 0.000 4.300

zpět na detail závodu