Česká gymnastická federace

Elektronické výsledky - SGŽ Veselský pohár

 8.4.2017
 pořadatel: TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
Stáhnout výsledky

základní stupeň

Sport:sportovní gymnastika žen
  Jméno Ročník Oddíl Trenér D E pen přeskok D E pen bradla D E pen kladina D E pen prostná Celkem
1. Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 9.150 0.000 15.150 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 8.300 0.000 14.300 58.050
2. Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 8.225 0.000 14.225 6.000 8.800 0.000 14.800 6.000 7.750 0.000 13.750 6.000 8.700 0.000 14.700 57.475
3. Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů 6.000 8.050 0.000 14.050 6.000 8.550 0.000 14.550 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 8.650 0.000 14.650 56.950
4. Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 8.500 0.000 14.500 6.000 7.550 0.000 13.550 6.000 8.100 0.000 14.100 56.750
5. Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.220 0.000 13.220 6.000 8.950 0.000 14.950 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.950 0.000 13.950 55.570
6. Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová 6.000 7.600 0.000 13.600 6.000 8.750 0.000 14.750 5.000 7.650 1.000 11.650 6.000 8.700 0.000 14.700 54.700
7. Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 6.000 7.875 0.000 13.875 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.100 0.000 13.100 6.000 7.400 0.000 13.400 54.175
8. Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.450 0.000 13.450 6.000 7.800 0.000 13.800 6.000 7.650 0.000 13.650 6.000 7.250 0.000 13.250 54.150
9. Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 6.125 0.000 12.125 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 7.400 0.000 13.400 6.000 7.800 0.000 13.800 54.075
10. Mertová Amélie 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Hofbauerová 6.000 7.500 0.000 13.500 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 7.700 0.000 13.700 53.550
11. Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 8.150 0.000 14.150 5.000 6.500 0.000 11.500 6.000 8.200 0.000 14.200 53.200
12. Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková 6.000 7.050 0.000 13.050 6.000 8.200 0.000 14.200 6.000 7.500 0.000 13.500 4.000 8.200 0.000 12.200 52.950
13. Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 6.000 6.250 0.000 12.250 6.000 8.400 0.000 14.400 6.000 6.450 0.000 12.450 6.000 7.700 0.000 13.700 52.800
14. Bůžková Kristýna 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 7.700 0.000 13.700 6.000 6.150 0.000 12.150 6.000 7.200 0.000 13.200 52.750
15. Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová 6.000 7.125 0.000 13.125 6.000 8.750 0.000 14.750 6.000 7.350 0.000 13.350 4.000 7.000 0.000 11.000 52.225
16. Matějková Ema 2009 TJ Nová Včelnice Blechová 6.000 6.550 0.000 12.550 6.000 8.600 0.000 14.600 6.000 5.850 0.000 11.850 6.000 7.200 0.000 13.200 52.200
17. Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 6.500 0.000 12.500 6.000 6.650 0.000 12.650 6.000 7.000 0.000 13.000 6.000 7.900 0.000 13.900 52.050
18. Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Blechová 6.000 7.525 0.000 13.525 6.000 7.100 0.000 13.100 5.000 6.250 0.000 11.250 6.000 7.200 0.000 13.200 51.075
19. Říhová Lucie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová 6.000 7.350 0.000 13.350 6.000 8.700 0.000 14.700 5.500 6.000 0.000 11.500 4.000 5.850 0.000 9.850 49.400
20. Janáková Amálie 2009 Merkur České Budějovice 6.000 7.575 0.000 13.575 6.000 6.450 1.000 11.450 6.000 5.450 0.000 11.450 4.000 7.000 0.000 11.000 47.475

zpět na detail závodu