Česká gymnastická federace

Akce

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

30.5.2021 XX

Valná hromada ČGF

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Veselský pohár

sportovní gymnastika žen
 8.4.2017
 pořadatel: TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí
 adresa: Sokolská 651 Veselí nad Lužnicí
 přihlášky prostřednictvím GISu do 5.4.2017
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

základní stupeň (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bernardová Karolína 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
2 Janáková Amálie 2009 Merkur České Budějovice
3 Kubešová Amálie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
4 Lattnerová Elizabeth 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
5 Matoušková Adéla 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
6 Říhová Lucie 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
7 Vanišová Eliška 2010 Merkur České Budějovice Fišerová, Pučejdlová
8 Vlková Zuzana 2009 SG Pelhřimov Svobodová,Zourová
9 Bůžková Kristýna 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
10 Kozlová Barbora 2010 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
11 Macková Aněžka 2009 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Urbanová
12 Kubaláková Adéla 2009 TJ Nová Včelnice Blechová
13 Matějková Ema 2009 TJ Nová Včelnice Blechová
14 Šerglová Tereza 2010 TJ Nová Včelnice Blechová
15 Maryšková Nela 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
16 Mertová Amélie 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková, Hofbauerová
17 Michalisková Linda 2010 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dvořáková J., Hofbauerová
18 Kurfürstová Eliška 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
19 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
20 Dlouhá Klára 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková, Vonešová
21 Kopecká Aneta 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Rončáková, Vonešová
22 Mráčková Lea 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
23 Ollé Viktorie 2010 TJ Šumavan Vimperk Pavla Uhříčková

mladší žákyně (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ulrychová Marie Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
2 Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
3 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
4 Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
5 Orawská Zuzana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
6 Bucharová Tereza 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
7 Horáčková Adéla 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
8 Šrámková Barbora 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
9 Štojdlová Sofie 2009 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
10 Wienerová Tereza 2008 SG Pelhřimov Zourová, Švecová,Svobodová
11 Engelová Kamila 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
12 Linhartová Adéla 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
13 Martanová Klára 2008 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
14 Dvořáková Barbora 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
15 Holická Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková
16 Kupková Linda 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková
17 Šímová Viktorie 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
18 Vendlová Anna 2009 TJ Slovan Jindřichův Hradec Haneflová, Dvořáková
19 Vybíralová Kateřina 2008 TJ Slovan Jindřichův Hradec Belšánová, Vybíralovi
20 Bakusová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
21 Ježková Kateřina 2009 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
22 Mansfeldová Bára 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
23 Sedláková Tereza 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
24 Hermanová Lucie 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
25 Venclíková Tereza 2008 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová

starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Racíková Michaela 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
2 Matiunina Varvara 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
3 Tereza Hurtová 2008 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
4 White Hannah 2008 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
5 Bagová Nikola 2007 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
6 Kollerová Marika 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
7 Švehlová Rozárie 2008 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
8 Eiseltová Ellen 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
9 Hirschová Marion 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
10 Kolbanová Krystýna 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
11 Kubešková Karolína 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
12 Šůnová Laura 2008 Merkur České Budějovice Kubešová Mi., Kubešová Ma.
13 Maryšková Karolína 2007 TJ Slovan Jindřichův Hradec Dubová, Jírová
14 Kurfürstová Nikola 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
15 Linková Eliška 2007 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
16 Brožová Julie 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
17 Jakešová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
18 Tikmanová Lenka 2007 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
19 Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
20 Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa V.Zmeškalová
21 Rishko Alina 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
22 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová

žákyně B (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Herinková Tereza 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
2 Hocelíková Uršula 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
3 Chaloupková Denisa 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
4 Krupová Klaudie 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
5 Makovičková Patricie 2007 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
6 Nováková Barbora 2005 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
7 Rejlková Iveta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
8 Strýhalová Agáta 2006 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Kargalcev S.,Jonašová,Chaloupková,Dolejšová.
9 Božková Pavlína 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
10 Černá Michaela 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
11 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
12 Chvátalová Tereza 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
13 Lazar Mara 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
14 Aubrechtová Kateřina 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
15 Pučejdlová Zuzana 2005 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
16 Hýblová Kristýna 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
17 Vlažná Tina 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
18 Švecová Eliška 2005 SG Pelhřimov Svobodovi
19 Krajňáková Eliška 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
20 Krajňáková Nela 2006 TJ Slovan Jindřichův Hradec Jírová, Dubová
21 Ohanková Julie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
22 Rybáková Rozálie 2006 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

žákyně C (2008 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dvořáková Kateřina 2007 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
2 Filausová Barbora 2006 Merkur České Budějovice Polívková, Vandělíková
3 Ellederová Aneta 2007 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
4 Hajná Bára 2006 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná
5 Jačová Elena 2007 TJ Nová Včelnice Kolář
6 Omastová Karolina 2006 TJ Nová Včelnice Kolář
7 Bartošová Kristýna 2006 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
8 Kreibichová Aneta 2005 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
9 Vágnerová Lucie 2005 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 Vonešová Tereza 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
11 Marková Karolína 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
12 Jenknerová Karolína 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
13 Kaftanová Jana 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
14 Koptová Nela 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
15 Linhartová Bára 2005 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
16 Tisoňová Šárka 2007 TJ Spartak Trhové Sviny Tisoňová Zdeňka
17 Horová Kateřina 2006 TJ Šumavan Vimperk Hana Košnarová
18 Pelešková Jitka 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
19 Vozobulová Pavla 2005 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková
20 Zdeňková Barbora 2006 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

juniorky,ženy B (2004 - 1990)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Procházková Kristýna 2004 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
2 Chalupová Petra 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
3 Polívková Zuzana 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
4 Řehoušková Amálie 2004 Merkur České Budějovice Bago, Imbrová
5 Kotalíková Diana 2004 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

juniorky,ženy C (2004 - 1990)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Katolická Nikola 2001 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová
2 Váchová Veronika 1994 TJ Lokomotiva Veselí n.Lužnicí Novotná Iva
3 Kešnarová Barbora 2001 TJ Slovan Jindřichův Hradec Pavlíková, Dubová
4 Králová Kristýna 2004 TJ Sokol Horní Počernice Augustová, Hubáčková
5 Zelenay Sylvie 2004 TJ Sokol Horní Počernice Kopecká Z+E, Sedláková
6 Troupová Natálie 2004 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Michaela
7 Hojdekrová Tereza 2004 TJ Šumavan Vimperk Kotlíková Marie
8 Pištěková Linda 2004 TJ Šumavan Vimperk Marie Kotlíková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři