Česká gymnastická federace
O nás

Menu

Akce

11.10.2019 - 8.12.2019 SGM, SGZ

SG Školení trenérů II. a III. třídy

14.11.2019 - 17.11.2019 XX

Kongres UEG

16.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský pohár

16.11.2019 - 17.11.2019 AE

AER Pohár Federací - 4. kolo

16.11.2019 SGZ

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

16.11.2019 SGM

SGM Přebor Libereckého, Ústeckého a Královehradeckého kraje

16.11.2019 SGM

SGM Mezinárodní Veteraniáda

16.11.2019 VG

VG Přehlídka pódiových skladeb

16.11.2019 - 17.11.2019 SGM, SGZ

SG Memoriál J. Gajdoše

16.11.2019 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

16.11.2019 - 17.11.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.2

16.11.2019 TG

TG Blue Cup TVT Motion

16.11.2019 TG

TG Baby TeamGym

16.11.2019 SGM, SGZ

SG Poberounský dvojboj

16.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

17.11.2019 SGM

Přebor Moravskoslezského kraje VS

17.11.2019 SGM

Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje

17.11.2019 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

17.11.2019 TG

závod „Á HOP“

21.11.2019 - 24.11.2019 SGM, SGZ

SGM, SGŽ - SP Cottbuss

22.11.2019 - 23.11.2019 SGM, SGZ

International Tournament Daniel D´Amato

22.11.2019 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGM

SGM Future Cup

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

23.11.2019 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy

23.11.2019 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.11.2019 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

23.11.2019 - 24.11.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

23.11.2019 TG

Malý TeamGym - malá oblast Praha

23.11.2019 SGM

Přebor Jihomoravského kraje

23.11.2019 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje (družstva - III. liga, IV. liga, V. liga a kvalifikace II. ligy)

23.11.2019 SGZ

Přebor Zlínského kraje

24.11.2019 SGM, SGZ

Přebor Olomouckého kraje

24.11.2019 SGZ

SGŽ Klokánkova kapsa

24.11.2019 TG

TeamGym Junior - malá oblast Praha

24.11.2019 SGZ

Přebor Jihomoravského kraje

28.11.2019 - 30.11.2019 SGM, SGZ

SG Závod Olympijských nadějí

29.11.2019 - 1.12.2019 TR

TRA Mistrovství světa

29.11.2019 - 1.12.2019 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

30.11.2019 SGZ

SGŽ Mikulášský dvojboj

30.11.2019 SGM, SGZ

SG Sokol Grand Prix de Gymnastique

1.12.2019 SGM

SGM MČR V POVINNÝCH SESTAVÁCH

5.12.2019 - 8.12.2019 TR

TRA Světové hry mládeže WAGC

6.12.2019 - 8.12.2019 AE

AER Školení Trenérů III. a II. třídy - Speciální část (zkoušky)

7.12.2019 SGM

SGM - Extraliga

7.12.2019 SGZ

Pohár Starostky Města Frýdlantu n.O

7.12.2019 - 8.12.2019 TG

TG Reprezentační sraz č.3

7.12.2019 - 8.12.2019 SGZ

SGŽ EXTRALIGA, I. LIGA, II. LIGA DRUŽSTEV

13.12.2019 - 15.12.2019 SGM

SGM Vánoční závod

14.12.2019 SPL

ŠPL Mistrovství ČR ve šplhu na laně

14.12.2019 SGZ

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

14.12.2019 - 15.12.2019 TG

TG VT nižší výkonnostní úroveň

14.12.2019 SGZ

SGŽ Memoriál Petra Kouby

14.12.2019 TG

TeamGym Junior - velká oblast Praha

14.12.2019 SGZ

Krumlovský zvoneček

15.12.2019 SGM

Předvánoční pohár - Sokol Plzeň 1

15.12.2019 TG

Malý TeamGym - velká oblast Praha

Reklama

Home » O nás » msgs

IX. LODM Dětí a mládeže 2019 MSGS

Ve dnech 23. 6. až 28. 6. 2019 proběhne v Libereckém kraji IX. LETNÍ OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE –LODM 2019.

Publikováno: 22.5. (upraveno 4.7.)

Ve dnech 23. 6. až 28. 6. 2019 proběhne v Libereckém  kraji IX. LETNÍ OLYMPIÁDA DĚTÍ A MLÁDEŽE  –LODM 2019.  Bylo třeba vybrat celkem 8 sportovních gymnastů a gymnastek, kteří budou náš Moravskoslezský kraj reprezentovat. 

To bylo cílem tří kvalifikačních závodů. 18. 4. a 8. 5. 2019-proběhly dvě povinné kvalifikace pro dívky narozené 2004 až 2008, dne 1. 5. 2019 proběhl kvalifikační závod chlapců v Třinci.

Na LODM se kvalifikovali tito gymnasté:

Dívky:

1. Nela Štěpandová
GK Vítkovice

 

 

 

 

 

 

2. Barbora Hájková
TJ Sokol Moravská Ostrava 1

 

 

 

 

 

 

3. Alice Vlková
Sokol Brno 1

 

 

 

 

 

 

4. Eliška Pisková
TJ Sokol Moravská Ostrava 1

 

 

 

 

 

 

Náhradníce jsou:

5. Kristina Civelová
TJ Sokol Moravská Ostrava

 

 

 

 

 

 

6. Klára Jaklová
TJ Sokol Moravská Ostrava

 

 

 

 

 

 

Chlapci:

1. Jáchym Turoň
TJTŽ Třinec

 

 

 

 

 

 

2. Matouš Cieslar
TJTŽ Třinec

 

 

 

 

 

 

3. Alex Adamčík
TJTŽ Třinec

 

 

 

 

 

 

4. Michael Kylar
SGT. Havířov

 

 

 

 

 

 

Náhradník je:

5. Jan Leikep
SK Vítkovice

 

 

 

 

 

 

Gymnasty budou doprovázet závodem: Monika Prutkayová, Erich Szlauer a Blanka Jurčová.

Je třeba poděkovat také všem ostatním trenérům, kteří připravovali závodníky pro jednotlivé kvalifikace, vytvořili příjemné ovzduší a zdravou konkurenci.

Radku Sližovi, Jirku Tabákovi, Jirku Kopcovi, Daně Rýparové, Světlaně Grmelové, Petře Drtílkové, Klárce Kalmusové, Mirce Fialové, Samiře El- Khairy, Mirce Dudové a Draze Špičkové.

Poděkování patří také hlavním rozhodčím Janě Všetečkové a Vilému Kociánovi.

 

- D. Špičková -

Článek vložil: George Sarichev

Související články

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři