Česká gymnastická federace

Akce

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga - ODLOŽENO !!!!

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň - ZRUŠENO

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A - ZRUŠENO

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

30.10.2020 - 31.10.2020 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

31.10.2020 - 1.11.2020 SGM

Memoriál R. Pauly a O. Šišky

31.10.2020 TR

TRA 2. Český pohár

Reklama

SGŽ Baby Gym Cup

sportovní gymnastika žen
 22.10.2017
 pořadatel: GK Vítkovice
 adresa: Sportovní hala Plzeňská 2627/16, Ostrava-Zábřeh
 přihlášky prostřednictvím GISu do 13.10.2017
 elektronické výsledky
15. ročník dvojboje přípravky a žákyň ve sportovní gymnastice žen

Seznam přihlášek

I. mini (2016 - 2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chudová Adéla 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Prutkayová Frederika 2013 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Raková Linda 2011 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Biolková Julie 2011 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
5 Cichá Karolína 2011 GK Vítkovice Mamčařová
6 Jakobová Amálie 2011 GK Vítkovice Mamčařová
7 Jašková Klára 2011 GK Vítkovice Mamčařová
8 Kantorová Elen 2012 GK Vítkovice kolektiv trenérů
9 Stryjová Jana 2011 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
10 Štefániková Izabela 2011 GK Vítkovice Mamčařová
11 Vavrošová Michaela 2011 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
12 Štěpánová Tereza 2011 GK Vítkovice Mamčařová
13 Kolářová Zoe 2012 GK Vítkovice Mamčařová
14 Lyčková Viktorie 2012 GK Vítkovice Mamčařová
15 Hermannová Markéta 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
16 Chytková Gabriela 2011 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
17 Otáhalová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
18 Kroutilová Tina 2012 KSG SK Přerov Cigánková
19 Kubová Barbora 2011 KSG SK Přerov Cigánková
20 Pavlasová Nela 2011 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
21 Poláková Anežka 2011 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
22 Smékalová Karolína 2011 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
23 Kovaříková Tereza 2012 SK UP Olomouc
24 Hlůšková Natálie 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
25 Tomšejová Karolína 2011 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
26 Václvíková Simona 2011 T.J. Sokol Brno I
27 Václavíková Alexandra 2013 T.J. Sokol Brno I
28 Blahutová Marianna 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
29 Šimíčková Karolína 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
30 Remišová Adéla 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Olšarová
31 Hilšerová Lily 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
32 Kahánková Simona 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
33 Zrůstová Aneta 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
34 Ermisová Tereza 2011 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Válková
35 Krestová Simona Anna 2012 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Válková
36 Kocourková Ina 2013 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Válková
37 Procházková Kristýna 2011 TJ Prostějov Lukášová
38 Vrtělová Eliška 2011 TJ Prostějov Lukášová
39 Říhová Nikola 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
40 Kabeláčová Daniela 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
41 Děcká Veronika 2011 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
42 Kuzan Denisa 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
43 Koryčanská Viktorie 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
44 Sítková Dorotka 2012 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
45 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
46 Adámková Kateřina 2011 TJ Valašské Meziříčí Iva Adámková
47 Lukášová Johana 2011 TJ Valašské Meziříčí

II. přípravka (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bártková Kateřina 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
2 Hlávková Nela 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
3 Janošcová Anna 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
4 Neníčková Aneta 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
5 Nykodýmová Adéla 2010 GK Vítkovice kolektiv trenérů
6 Krainová Pavlína 2010 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
7 Malíková Vendula 2010 GK Vítkovice Mamčařová
8 Pokorná Anežka 2010 GK Vítkovice Mamčařová,Štelclová
9 Číhalová Karolína 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 Kubošná Veronika 2010 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
11 Mánová Sabina 2010 KSG SK Přerov Marčáková
12 Novotná Julie 2010 KSG SK Přerov Cigánková
13 Hanzlová Alice 2010 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
14 Korčiánová Karolína 2010 SK UP Olomouc
15 Kramplová Eliška 2010 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
16 Aulehlová Karolína 2010 SK UP Olomouc
17 Sochorová Valentýna 2010 SK UP Olomouc
18 Kubičíková Julie 2010 SK UP Olomouc
19 Holásková Gabriela 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Riedlová
20 Latinová Magdalena 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
21 Romanina Darja 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Riedlová
22 Žáčková Veronika 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
23 Králíková Valérie 2010 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika
24 Hilšerová Sofie 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
25 Dobiášová Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
26 Ermisová Nela 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
27 Maková Kamila 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Mazochová, Válková
28 Válková Adéla 2010 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
29 Pustějovská Sára 2010 TJ Prostějov Lukášová
30 Faltýnková Laiene 2010 TJ Prostějov Lukášová
31 Mahrová Anna 2010 TJ Prostějov Lukášová
32 Slavotínková Alice 2010 TJ Prostějov Lukášová
33 Bahnerová Eva 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
34 Urdová Linda 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
35 Sewiolová Karin 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
36 Láníčková Natálie 2010 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
37 Patrovská Ema 2010 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
38 Bohatová Silvie 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Reljičová
39 Krojidlová Nela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
40 Hlaváčová Jůlie 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
41 Novosadová Jana 2010 TJ Sokol Vsetín Baranová, Herda
42 Cinibulková Viktorie 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
43 Kocurková Kristýna 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
44 Nováková Tereza 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
45 Polášková Tina 2010 TJ Sokol Vsetín Višvaderová

III. nejmladší žákyně (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Ludwigová Elen 2009 GK Vítkovice Kaczorová
2 Šačiri Anita 2009 GK Vítkovice Kaczorová
3 Kusáková Jana 2009 GK Vítkovice Mamčařová, Štelclová
4 Navrátilová Valérie 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Komárková Tereza 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
6 Truhlářová Natálie 2009 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
7 Fuksová Dominika 2009 KSG SK Přerov Marčáková
8 Medvědová Vendula 2009 KSG SK Přerov Cigánková
9 Baldock Ella 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
10 Matušková Marjana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Zpěváková
11 Burešová Jana 2009 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
12 Stratilová Barbora 2009 T.J. Sokol Brno I
13 Malinkovičová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I Dufková
14 Habánová Natálie 2009 T.J. Sokol Brno I
15 Bell Madelaine 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
16 Kocourková Ema 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
17 Zátopková Ester 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
18 Bocková Hana 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
19 Petrová Veronika 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
20 Nakoukalová Nela 2009 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
21 Koláčková Anežka 2009 TJ Prostějov Ponížilová
22 Perutková Daniela 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Zedníčková
23 Juříčková Lucie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
24 Slováková Sofie 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
25 Barošová Jana 2009 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
26 Cedidlová Iva 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
27 Jandorová Viktorie 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
28 Kostková Vendula 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
29 Lettagová Alena 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
30 Rolková Veronika 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
31 Švagerová Anna 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
32 Válová Ela 2009 TJ Sokol Vsetín Višvaderová
33 Jurczygová Zara 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
34 Wawroszová Veronika 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
35 Wybranietzová Klára 2009 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

IV. mladší žákyně (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Gromnicová Tereza 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
2 Hynek Klaudie 2008 GK Vítkovice Hynek
3 Papoušková Natálie 2008 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
4 Staňková Sára 2008 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
5 Horsinková Hanka 2008 GK Vítkovice Kaczorová
6 Kaczorová Simona 2008 GK Vítkovice Kaczorová
7 Kostelecká Ella 2008 GK Vítkovice Kaczorová
8 Kováčová Karolina Mia 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Okošová Hana 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
10 Martincová Nela 2008 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
11 Opichalová Emma 2008 SK UP Olomouc Martina Vavroušková
12 Pavlicová Štěpánka 2008 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
13 Stratilová Eliška 2008 T.J. Sokol Brno I
14 Dobiášová Terezie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Modrovičová
15 Juráková Eva 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
16 Kovalská Izabela 2008 TJ Prostějov Ponížilová
17 Koubová Kateřina 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Waraus
18 Švaříčková Eva 2008 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
19 Kotasová Nikol 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
20 Vávrová Amálie 2008 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

V. mladší žákyně A (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Friedrichová Dominika 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
2 Gřešová Lucie 2007 GK Vítkovice Hynek, Uhrová
3 Ožanová Rozálie 2008 GK Vítkovice Hynek
4 Fryčová Lucie 2008 GK Vítkovice Grmelová
5 Kocourková Soňa 2007 GK Vítkovice Uhrová
6 Kociánová Veronika 2008 GK Vítkovice Uhrová
7 Nykodýmová Aneta 2007 GK Vítkovice Kaczorová
8 Diňová Amélie Anděla 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
9 Friedlová Kateřina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
10 Jakubíková Karolína 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena,Petrová Veronika
11 Janků Michaela 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
12 Machytková Jitka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
13 Machytková Lenka 2009 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
14 Paraska Anna 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
15 Paraska Marie 2008 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Konopová Helena, Petrová Veronika
16 Žandová Sabina 2007 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
17 Kotlaříková Tamara 2008 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
18 Borková Christina 2008 KSG SK Přerov Marčáková
19 Zaoralová Nikol 2007 KSG SK Přerov Marčáková
20 Mazochová Viktorie 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
21 Šustalová Amélie 2008 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
22 Pindurová Kristýna 2007 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
23 Bronclíková Tereza 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
24 Jakešová Rozálie Sára 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
25 Šišková Elen 2007 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

VI. starší žákyně (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Krýsová Anna 2006 GK Vítkovice Hynek, Grmelová
2 Adamíková Karla 2005 GK Vítkovice Grmelová
3 Zdvihalová Adéla 2005 GK Vítkovice Kaczorová
4 Diňová Berenika 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
5 Hvižďová Julie 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
6 Osladilová Adéla 2005 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
7 Peterková Klára 2006 Gymnastický klub Šumperk, z.s. Urbanová
8 Smejkal Nella Antonella 2006 Klub sportovní gymnastiky Znojmo Křístelová a kol.
9 Gadasová Monika 2006 KSG SK Přerov Marčáková
10 Krumpholzová Justýna 2006 KSG SK Přerov Cigánková
11 Polidorová Eliška 2006 KSG SK Přerov Marčáková
12 Mazurková Eliška 2006 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
13 Riedlová Eliška 2005 Školní klub Uherský Ostroh - gymnastika Vaďurová
14 Janků Adriana 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
15 Válková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Kalmusová
16 Jarotková Veronika 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
17 Pazderková Vanda 2006 TJ Frenštát pod Radhoštěm, spolek Fialová
18 Rottrová Diana 2005 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
19 Juříčková Michaela 2006 TJ Rožnov pod Radhoštěm Kolmačková
20 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
21 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Muhr
22 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
23 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Zahradníčková
24 Gryčová Eliška 2006 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
25 Orliczková Anna 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková
26 Paszová Klára 2005 TJ TŽ Třinec Jakešová, Orliczková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři