Česká gymnastická federace

Akce

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

Děčínská Kotva O Pohár Věry Čáslavské

sportovní gymnastika žen
 16.5.2015
 pořadatel: Děčín
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.5.2015
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Kategorie A (1999 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Majerechová Romana 1999 AC Sparta Praha Dvořáková
2 Čondlová Clarissa 2004 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
3 Hofmanová Markéta 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
4 Houšková Nikol 2003 Klub sportovní gymnastiky Most
5 Velikanová Lilian 2002 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
6 Bartuňková Karolína 2000 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
7 Holečková Adéla 2001 TJ Doksy Doubravová Radka
8 Zahradníčková Lucie 2003 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová

Kategorie B 2003 (2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Janovská Jana 2003 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
2 Said Diana 2003 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
3 Baňkowská Aneta 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
4 Petrusová Kateřina 2003 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Fárková Kateřina 2003 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček

Kategorie B 2004 (2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Chaloupková Viktorie 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
2 Vrbková Dita 2004 SG Liberec Vrchovecká, Petráček
3 Toušková Táňa 2004 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
4 Vránová Markéta 2004 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Hoskovská Adéla 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček
6 Jandová Eva 2004 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček

Kategorie B 2005 (2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Mutalová Věra 2005 Klub sportovní gymnastiky Most
2 Kopecká Caitlin 2005 Klub sportovní gymnastiky Most
3 Mrázková Hana 2005 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
4 Lawson Olivia 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
5 Listoňová Aneta 2005 TJ Doksy Jakšová Kamila
6 Středová Magdaléna 2005 TJ Doksy Klimešová Linda
7 Brožová Viktorie 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová
8 Kučerová Karolína 2005 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová
9 Brabcová Veronika 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček
10 Kökertová Hana 2005 TJ Stadion Ústí nad Labem Hoskovská, Petráček

Kategorie B 2006-2007 (2007 - 2006)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Remutová Nikol 2006 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
2 Macháčková Lenka Jennifer 2006 Spartak Děčín GSK
3 Kadlečková Natálie 2006 TJ Doksy Jakšová Kamila
4 Kamenská Klaudie 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
5 Tichá Anna 2006 TJ Doksy Klimešová Linda
6 Bohatová Laura 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová
7 Fulemová Natálie 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová
8 Hanzalíková Katarína 2006 TJ Sokol Horní Počernice Šotolová, Rosendorfová

Kategorie B 2007 (2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kozáková Kristýna 2007 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká
2 Kratochvílová Michaela 2007 Spartak Děčín GSK Nehasil, Cardová
3 Burešová Anežka 2007 TJ Doksy Klimešová Linda

Kategorie B 2008 a ml (2008 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Libecajtová Tereza 2008 Klub sportovní gymnastiky Most
2 Sedláková Amálie 2008 Klub sportovní gymnastiky Most
3 Čondlová Lucie 2009 Klub sportovní gymnastiky Most
4 Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most
5 Racíková Michaela 2008 KSG Chemopetrol Litvínov Hochelová
6 Hurtová Tereza 2008 KSG Chemopetrol Litvínov Hochelová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři