Česká gymnastická federace

Akce

21.3.2021 SGZ

Říčanské hvězdičky - ODLOŽENO

24.3.2021 - 28.3.2021 AE

Cantanhede international Open - ZRUŠENO

26.3.2021 - 28.3.2021 AE

Závod Světového poháru (Cantanhede) - ZRUŠENO

27.3.2021 SGM

Memoriál P. Petržely a A. Součka

27.3.2021 TG

TG Pohár města Třebíče - ODLOŽENO

27.3.2021 SGM, SGZ

Zlínský sněhulák

Reklama

SGŽ Přebor Středočeského kraje

sportovní gymnastika žen
 17.11.2017
 pořadatel: T.J. Sokol Příbram
 adresa: Příbram I, Gen. R. Tesaříka 162
 přihlášky prostřednictvím GISu do 11.11.2017
 elektronické výsledky
závod družstev II.,III. a IV.liga a závod jednotlivkyń VS - ZS, mladší žákyně, žákyně A, kadetky

Seznam přihlášek

II.liga (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Příbram Koldová Eliška 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
2 T.J. Sokol Příbram Chrastinová Lucie 2003 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
3 T.J. Sokol Příbram Klasnová Tereza 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
4 T.J. Sokol Příbram Bálková Zuzana 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková,Novotná
5 T.J. Sokol Příbram Radová Kateřina 2004 T.J. Sokol Příbram K.Ptáčková
6 TJ Sokol Kladno Pavlíčková Simona 2000 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
7 TJ Sokol Kladno Vosyková Julie 1999 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
8 TJ Sokol Kladno Dlouhá Nela 2004 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
9 TJ Sokol Kladno Jefimová Jaroslava 2005 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
10 TJ Sokol Kladno Šmídová Barbora 2007 TJ Sokol Poděbrady Zmeškalová
11 TJ Sokol Kolín Fialová Klára 2006 T.J. Sokol Plzeň 1 kolektiv
12 TJ Sokol Kolín Voglová Elíška 2001 TJ Sokol Kolín Rožánek
13 TJ Sokol Kolín Loumanová Lucie 2004 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
14 TJ Sokol Kolín Klimešová Justina Ella 2006 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
15 TJ Sokol Kolín Bauerfeindová Nela 2001 TJ Sokol Kolín MUDr Taftlová
16 TJ Sokol Kolín Rampouchová Pavlína 1997 TJ Sokol Poděbrady Kateřina Pokorná

III.liga (2009 a starší)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Příbram Koldová Amálie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
2 T.J. Sokol Příbram Máchová Eva 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
3 T.J. Sokol Příbram Skalníková Viktorie 2006 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
4 T.J. Sokol Příbram Valíčková Julie 2008 T.J. Sokol Příbram A.Procházková, J.Novotná
5 T.J. Sokol Příbram Valíčková Pavla 2006 T.J. Sokol Příbram Procházková, Novotná
6 TJ Sokol Kolín Pudlová Adéla 2008 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
7 TJ Sokol Kolín Taftlová Nicol 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
8 TJ Sokol Kolín Stránská Daniela 2008 TJ Sokol Kolín Taftlová
9 TJ Sokol Kolín B Vondráčková Barbora 2006 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová
10 TJ Sokol Kolín B Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová
11 TJ Sokol Kolín B Kozelková Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
12 TJ Sokol Kolín B Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová
13 TJ Tourist Říčany Gaždová Lucie 2007 TJ Tourist Říčany Jechová
14 TJ Tourist Říčany Pospíšilová Ellen 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
15 TJ Tourist Říčany Procházková Linda 2008 TJ Tourist Říčany Jechová
16 TJ Tourist Říčany Škardová Magdaléna 2007 TJ Tourist Říčany Jechová

IV.liga (2010 - 2006)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 T.J. Sokol Příbram A Valčíková Ester 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
2 T.J. Sokol Příbram A Chrastinová Gabriela 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
3 T.J. Sokol Příbram A Červená Markéta 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
4 T.J. Sokol Příbram A Borysenková Izabela 2006 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
5 T.J. Sokol Příbram B Hofmanová Veronika 2006 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová
6 T.J. Sokol Příbram B Chmelařová Tereza 2007 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová
7 T.J. Sokol Příbram B Kantorová Markéta 2006 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová
8 T.J. Sokol Příbram B Patáková Anna 2008 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová
9 T.J. Sokol Příbram B Slámová Lucie 2006 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová
10 T.J. Sokol Příbram B Sobolíková Klára 2008 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová
11 TJ Sokol Kladno Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová
12 TJ Sokol Kladno Romanová Daniela 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
13 TJ Sokol Kladno Jefimová Svatoslava 2008 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
14 TJ Sokol Kladno Dlouhá Aneta 2006 TJ Sokol Kladno Kacálková, Lisá, Kubínová
15 TJ Sokol Kolín Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová,Ramšáková
16 TJ Sokol Kolín Holanová Ellen 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
17 TJ Sokol Kolín Kačerová Agáta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
18 TJ Sokol Kolín Kačerová Anita 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
19 TJ Sokol Kolín B Teplá Anna 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
20 TJ Sokol Kolín B Růžičková Michaela 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
21 TJ Sokol Kolín B Nezavdalová Petra 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
22 TJ Sokol Kolín B Lee Irena 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
23 TJ Sokol Kolín B Čebišová Linda 2010 TJ Sokol Kolín Nejtková
24 TJ Sokol Poděbrady Pokorná Mia 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
25 TJ Sokol Poděbrady Větrovská Ema 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
26 TJ Sokol Poděbrady Tomášková Lucie 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorna
27 TJ Sokol Poděbrady Puldová Johana 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
28 TJ Sokol Poděbrady B Bénová Emma 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorná
29 TJ Sokol Poděbrady B Eichlerová Nela 2010 TJ Sokol Poděbrady K.Pokorna
30 TJ Sokol Poděbrady B Blažková Anna 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
31 TJ Sokol Poděbrady B Shetelia Kristina 2009 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
32 TJ Sokol Poděbrady B Hrubá Karolína 2010 TJ Sokol Poděbrady Pokorná
33 TJ Tourist Říčany Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
34 TJ Tourist Říčany Bernardová Adéla 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová
35 TJ Tourist Říčany Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
36 TJ Tourist Říčany Baranová Angela 2007 TJ Tourist Říčany Cirkvová

Základní stupeň (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Landauerová Stella 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
2 Landauerová Veronika 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
3 Laštovková Sofie 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
4 Ptáčková Anna 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
5 Zvadová Sára 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová
6 Zvadová Viktorie 2008 TJ Tourist Říčany Cirkvová

mladší žákyně (2010 - 2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Luftová Leoni 2008 T.J. Sokol Příbram L.Trojanová, A.Trojanová
2 Jíchová Julie 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
3 Skalníková Viola 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
4 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
5 Čáslavová Alžběta 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
6 Kedelidze Sofie 2009 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
7 Kulifajová Lily 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová,Voglová
8 Marešová Karolína 2010 TJ Sokol Kolín Kučerová, Voglová
9 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
10 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
11 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

starší žákyně (2009 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Váchová Amélie 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
2 Drábková Adéla 2007 T.J. Sokol Plzeň 1 Šlaufová
3 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
4 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
5 Bábíčková Alžběta 2008 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
6 Dvořáková Anna 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
7 Chrastinová Viktorie 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
8 Kubátová Alena 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
9 Pečenková Martina 2007 T.J. Sokol Příbram A.Mejzrová, J.Schejbalová
10 Ježková Lucie 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
11 Nechánská Tereza 2007 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
12 Rytířová Ema 2008 TJ Sokol Kampa Šimonovská, Vasilevová
13 Marešová Lucie 2007 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová
14 Kulifajová Emily 2007 TJ Sokol Kolín Šedinová, Ramšáková
15 Heydušková Petra 2009 TJ Sokol Kolín Šedinová,Ramšáková
16 Hronová Tereza 2007 TJ Sokol Kolín Vondráček, Marešová
17 Juklíčková Nikola 2008 TJ Sokol Poděbrady Novotná, Konečná
18 Urbanová Johana 2008 TJ Sokol Poděbrady V.Zmeškalová

žákyně A (2008 - 2005)

kadetky (2007 - 2003)

II. liga - jednotlivkyně (2010 a starší)

III. liga - jednotlivkyně

IV. liga - jednotlivkyně

starší žákyně MS

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři