Česká gymnastická federace

Akce

5.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

8.5.2021 SGZ

Brnkačka 2021 ZRUŠENO

8.5.2021 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

12.5.2021 TG

Webinář TeamGym UEG pro trenéry

15.5.2021 - 16.5.2021 SGZ

Memoriál V. Růžičkové (kvalifikační závod MČR) - ZRUŠENO

21.5.2021 - 23.5.2021 AE

Světové závody věkových skupin (WAGC)

22.5.2021 - 23.5.2021 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR) - ZRUŠENO

22.5.2021 SGM

SGM Finále Přeboru ČOS

22.5.2021 TR

TRA 1. Český pohár

27.5.2021 - 30.5.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

27.5.2021 - 29.5.2021 AE

Mistrovství světa v aerobiku

30.5.2021 XX

Valná hromada ČGF

1.6.2021 TR

TRA Akademické MČR

3.6.2021 - 6.6.2021 SGM, SGZ

Závod SP - World Challenge Cup

4.6.2021 - 5.6.2021 TR

TRA Závod Světového poháru ITA

Reklama

SGŽ Klokánkova kapsa

sportovní gymnastika žen
 26.11.2017
 pořadatel: TJ Bohemians Praha
 adresa: Gymnastická hala TJ Bohemians, Slovenská 2, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 22.11.2017
 elektronické výsledky
Klokánkova kapsa je závod pro nejmladší gymnastky. Děvčátka soutěží ve třech věkových kategoriích. Oddíl SG TJ Bohemians závod pořádá již od r. 1991, kdy začal působit v tehdy nové gymnastické hale ve Slovenské ulici. Soutěž se již od svých počátků těší velké oblibě. První ročníky nesly název "O cenu Mattela", několik dalších pak "Závod pro nejmladší". Pod názvem "Klokánkova kapsa" známe závod nyní. Každoročně zavítá do Prahy na sto malých gymnastek z celé ČR.

Seznam přihlášek

1. kategorie - žákyně (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vávrová Nela 2009 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelova
2 Bartásková Michaela 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
3 Gýnová Adriana 2009 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
4 Petrovicová Vanessa 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
5 Pintnerová Matylda 2009 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
6 Daďová Marie 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
7 Dušková Martina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
8 Huslarová Nicol 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
9 Náray Maya 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
10 Reihserová Ema 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
11 Romanová Denisa 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
12 Urbanová Josefina 2009 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
13 Háchová Daniela 2009 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová

2. kategorie - žákyně (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová
2 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová
3 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová
4 Dagan Sophie Anna 2010 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Babíková Magdaléna 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s.
6 Buršová Eliška 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
7 Činoveská Valerie 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
8 Kučerová Adéla 2010 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. Hochelová
9 Fialová Jana 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
10 Kohútová Pavla 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
11 Srnková Ema 2010 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
12 Formánková Magdaléna 2010 SK Hradčany Lipšanová
13 Zagorskiy Alena 2010 SK Hradčany Lipšanová
14 Sidorová Nina 2010 SK Hradčany Lipšanová
15 Pospíšilová Natálie 2010 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
16 Štěpánová Kateřina 2010 T.J. Sokol Příbram V.Trinerová
17 Contiero Elisa 2010 TJ Bohemians Praha Kolektiv trenérů
18 Jelínková Madlen 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
19 Konvičková Mia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
20 Pangrácová Eva 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
21 Patlevičová Amélie 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
22 Steier Claudia 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
23 Vorlíčková Andrea 2010 TJ Bohemians Praha Hájková, Fiřtová
24 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
25 Burešová Eliška 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
26 Pluhařová Sofie 2010 TJ Sokol Kampa Novotná, Rulfová
27 Hlaváčková Sofie 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
28 Rampulková Anna 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
29 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
30 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová
31 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová

3. kategorie - žákyně (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Chroustová,Kollingerová
2 Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Chroustová, Kollingerová
3 Duchoňová Kateřina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
4 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Harantová Agáta 2012 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
6 Pantučková Ella 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
7 Plavcová Marina 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
8 Zavadilová Zdenka 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
9 Zralá Eliška 2011 Klub sportovní gymnastiky Litvínov, z.s. R.Hochelova
10 Bartásková Aneta 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
11 Rovná Dominika 2011 Klub sportovní gymnastiky Most Čejková, Kopecká, Pokuta
12 Diallo Anna Zahara 2011 SK Hradčany Lipšanová
13 Heilová Bea 2011 SK Hradčany Lipšanová, Yegorová
14 Čapková Anna 2011 SK Hradčany Lipšanová
15 Kartusová Eliška 2011 T.J. Sokol Moravská Ostrava 1 Dudová, El-Khairy
16 Fűrbacherová Štěpánka 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
17 Kalašová Tereza 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
18 Kazyrevich Darja 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
19 Maříková Kateřina 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
20 Nešporová Ema 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
21 Oulehlová Nathalie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
22 Pokorná Lucie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
23 Rybovičová Julie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
24 Trubačová Sára 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
25 Ulich Viktorie 2011 TJ Bohemians Praha Novotná I., Kalašová
26 Veverková Kristýna 2010 TJ Bohemians Praha Novotná I.,Kalašová
27 Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
28 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
29 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
30 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
31 Kellnerová Vanessa 2011 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová
32 Kubíčková Aneta 2011 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová
33 Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová
34 Grygová Karolína 2012 TJ Sokol Kladno Kacálková, Víchová

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři