Česká gymnastická federace

Akce

25.9.2020 - 27.9.2020 SGZ

SGŽ Školení rozhodčích III. třídy

26.9.2020 - 27.9.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

26.9.2020 - 27.9.2020 SGM

SGM Juniors Trophy

26.9.2020 TG

Pohár města Kadaně - ZRUŠENO

26.9.2020 SGZ

Dokská kladina

26.9.2020 PA

Český pohár - Praha - ZRUŠENO

27.9.2020 TR

TRA Skokan Odolky - ZRUŠENO

2.10.2020 - 4.10.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B

2.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 02 - ZRUŠENO

3.10.2020 SGM

Moravská liga

3.10.2020 - 4.10.2020 AE

Mistry s Mistry

3.10.2020 - 4.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

3.10.2020 SGZ

Jarní pohár Plzeň - nový termín

3.10.2020 TG

Memoriál Hany Myšákové

3.10.2020 PA

Český pohár - Plzeň

3.10.2020 SGZ

O pohár Věry Čáslavské

4.10.2020 - 11.10.2020 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL - ODLOŽENO

4.10.2020 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

9.10.2020 - 10.10.2020 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství - ZRUŠENO

10.10.2020 SGZ

Váza Horních Počernic a Veteraniáda

10.10.2020 SGZ

Závod gymnastických nadějí

10.10.2020 TG

Baby cup Třebíč - ZRUŠENO

10.10.2020 SGM

Přebor Zlínského kraje

11.10.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy družstev

17.10.2020 - 18.10.2020 SGM

Grand Prix J. Matuchy

17.10.2020 - 18.10.2020 AE

Pohár Federací - 3. kolo

17.10.2020 SGZ

O cenu Chodska

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival

17.10.2020 SGZ

SGŽ O cenu Chodska

17.10.2020 TG

Mini CUP závod TeamGym Junior v akrobacii a trampolíně

17.10.2020 - 18.10.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

17.10.2020 - 18.10.2020 SGZ

Gym Festival - ZRUŠENO !!!

17.10.2020 - 18.10.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.11

17.10.2020 SGZ

Přebor města Ostravy

23.10.2020 - 25.10.2020 AG

Gutenberg Cup

23.10.2020 - 25.10.2020 TR

TRA Workshop žactvo

23.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Školení trenérů SG II. tř. a instruktorů SG - 2.část

24.10.2020 SGM

Memoriál V. Somolíka

24.10.2020 - 25.10.2020 SGZ

Memoriál M. Široké (kvalifikační závod na MČR a 1. KZ pro ME)

24.10.2020 TG

TG Pohár města Příbrami

24.10.2020 SGM

Kontrolní závod juniorů

24.10.2020 - 25.10.2020 AE

Plovdiv Open

25.10.2020 SGM

Memoriál K. Hartiga

28.10.2020 SGZ

Memoriál M. Kojdeckého (kvalifikační závod MČR)

Reklama

SG Vánoční závod

sportovní gymnastika mužů, sportovní gymnastika žen
 15.12.2018
 pořadatel: TJ Sokol Praha Vršovice
 adresa: Sportovní 1, Praha 10
 přihlášky prostřednictvím GISu do 12.12.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

Chlapci 2008 (2008)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Műller Jan 2008 T.J. Sokol Plzeň 1 Kolektiv
2 Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
3 Šorban Filip 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar

Chlapci 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Řípa Jakub 2009 Gymnastika Liberec Drábek
2 Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Drábek
3 Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Drábek
4 Hurák Šimon 2009 SK Hradčany
5 Adam Tomáš 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
6 Kazimour Jakub 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Janová,Reinwartová
7 Pollák Petr 2009 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
8 Herčík Miki 2009 TJ Avia Čakovice Říšský Michal
9 Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
10 Hrachovec Jakub 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
11 Kašparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
12 Petržík Josef 2009 TJ Sokol Praha Vršovice
13 Pechač Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
14 Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
15 Trachta Kryštof 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
16 Trachta Tadeáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
17 Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový

Chlapci 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Falešník Jan 2010 individuální členové Konečný M., Konečná
2 Műller Adam 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
3 Zahálka Tomáš 2010 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
4 Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
5 Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
6 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
7 Hrubý Otakar 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
8 Hruška Matyáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
9 Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
10 Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
11 Syrový Štěpán 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko
12 Šrámek Adam 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
13 Švec Vojtěch 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
14 Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
15 Murín Michal 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Zítko
16 Stočes Tobiáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice
17 Petržík Matoiuš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice
18 Syrový Štěpán 2010 TJ Sokol Praha Vršovice

Chlapci 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šantora Petr 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Miškovic
2 Štefan Vojtěch 2011 individuální členové Konečný M., Konečná
3 Putík Jáchym 2011 individuální členové Konečný M., Konečná
4 Hnát Max Chandler 2011 T.J. Sokol Plzeň 1 Můller,Reinwartová
5 Slunéčko Matouš 2011 TJ Avia Čakovice Dymáková, Řehořová
6 Poddaný Patrik 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Šteffl
7 Švojgr František 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška, Šteffl
8 Benda Jakub 2011 TJ Sokol Praha Vršovice
9 Bibilov Alan 2011 TJ Sokol Praha Vršovice

Chlapci 2012 a mladší (2012 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Kliment Vojtěch 2012 Gym Dobřichovice, z.s. Miškovic
2 Kliment Petr 2013 Gym Dobřichovice, z.s. Miškovic
3 Jurčík Kryštof 2012 individuální členové Konečný M., Konečná
4 Kalivoda Oliver 2013 individuální členové Konečný M., Konečná
5 Otava Andrej 2012 SK Hradčany
6 Tomášek Tomáš 2012 T.J. Sokol Plzeň 1 Müller,Reinwartová
7 Stibor Jan 2012 TJ Avia Čakovice Dymáková, Řehořová
8 Bechyňák Vojtěch 2012 TJ Sokol Horní Počernice Bošinová, Stronová
9 Valko Karel 2012 TJ Sokol Praha Vršovice
10 Machota Tomáš 2013 TJ Sokol Praha Vršovice
11 Zhelamskyj Svyatoslav 2013 TJ Sokol Praha Vršovice
12 Sukhanov Lev 2013 TJ Sokol Praha Vršovice
13 Denemark Mikuláš 2012 TJ Sokol Praha Vršovice

Dívky 2009 (2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šimková Nicol 2009 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Jochová Markéta 2009 GT Šestajovice Sýkorová
3 Poláková Soňa 2009 GT Šestajovice Sýkorová
4 Věříšová Laura 2009 GT Šestajovice Sýkorová
5 Pikkelová Lola 2009 GYMPRA Morysková B.
6 Seidlová Stella 2009 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
7 Severinová Viktorie 2009 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
8 Voithová Anna 2009 individuální členové Milerská,Konečná,Poláková
9 Klimanek Ema 2009 individuální členové Milerská,Konečná,Poláková
10 Hurdová Zuzana 2009 individuální členové Milerská,Konečná,Poláková
11 Fejková Liliana 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Komárková Linda 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Staňková Ema 2009 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Assmannová Kateřina 2009 T.J. Sokol Žižkov II. Prát, Ševčíková, Brožová
15 Nedomlelová Iva 2009 TJ Avia Čakovice Dymáková Dominika
16 Bělohubá Anabela 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
17 Pokorná Karolína 2009 TJ Doksy Klimešová,Tichá
18 Šťastná Adéla 2009 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
19 Elkánová Adéla 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
20 Völflová Barbora 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
21 Nohejlová Eliška 2009 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
22 Jedličková Klára 2009 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
23 Štreitová Nicol 2009 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
24 Bendová Ema 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
25 Kolihová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
26 Křížová Alžběta 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
27 Lauková Noemi 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
28 Panová Theodora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
29 Petroušková Lucie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková M.
30 Prokopová Barbora 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
31 Sebíňová Žofie 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
32 Hrušková Tereza 2009 TJ Tourist Říčany Jechová
33 Jechová Andrea 2009 TJ Tourist Říčany Jechová

Dívky 2010 (2010)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Miláčková Eliška 2010 GT Šestajovice Sýkorová
2 Nováková Táňa 2010 GT Šestajovice Sýkorová
3 Pospíšilová Anežka 2010 GT Šestajovice Sýkorová
4 Cipryanová Sofie 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
5 Nejedlá Veronika 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
6 Vašinová Anna Marie 2010 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová
7 Čepková Veronika 2010 GYMPRA Morysková B.
8 Janočková Zoe 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
9 Mareva Alexandra 2010 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
10 Lipertová Sofie 2010 GYMPRA Lovětínská
11 Tomašovičová Kristýna 2010 GYMPRA
12 Klimentová Anna 2010 individuální členové Klabíková, Halounková
13 Lomosová Laura 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Kovářová Eliška 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
15 Tučková Josefína 2010 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
16 Korbová Tereza 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Viternová, Šmídová
17 Hladych Denisa 2010 T.J. Sokol Žižkov II. Kubešová, Janovská, Šmídová, Brožová
18 Kubíková Sofie 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů
19 Motlíčková Anna 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů
20 Schenková Klára 2010 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů
21 Hlůžková Anna 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
22 Švermová Kateřina 2010 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
23 Kovářová Klára 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
24 Šrůtková Ela 2010 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
25 Adlerová Hana 2010 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
26 Macháčková Nela 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
27 Bezoušková Sofie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
28 Žvejkalová Amélie 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
29 Šebestová Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
30 Pechmanová Mariana 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora
31 Rašková Karolína 2010 TJ Tourist Říčany Bernardová Barbora

Dívky 2011 (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Lerley Stella 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Linhart Sara 2011 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Weigert Nomin Marie 2011 AC Sparta Praha Novotná, Konečná
4 Lysická Sára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
5 Poláková Klára 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
6 Štefanová Jasmina 2011 GT Šestajovice Brabencová, Stankovičová
7 Vanclová Amálie 2011 Gym Dobřichovice, z.s. Svobodová, Mládková
8 Wessnitzer Vanessa 2011 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
9 Slavičínská Jasmína 2011 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
10 Jedličková Julie 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
11 Špírková Irena 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
12 Maxiánová Rebeka 2011 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Klosová Hana 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová
14 Königová Filipa 2011 T.J. Sokol Žižkov II. Janovská, Šmídová, Viternová, Kubešová
15 Getlíková Adriana 2011 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů
16 Růžková Nelly 2011 TJ Avia Čakovice kolektiv trenérů
17 Poláková Tereza 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
18 Hartová Nelly 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
19 Hlůžková Denisa 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
20 Šťastná Aneta Elisabeth 2011 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
21 Strculová Elen 2011 TJ Sokol Horní Počernice Kolektiv trenérů
22 Řezníčková Natálie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
23 Švaříčková Linda 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
24 Matějčková Anežka 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová, Matějček
25 Grundová Zuzana 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
26 Součková Viktorie 2011 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
27 Velebilová Adéla 2011 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
28 Štrálová Michelle 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
29 Krečová Thea 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
30 Luláková Emílie 2011 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
31 Boušková Veronika 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
32 Kubalová Rebeka 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
33 Sikorová Emílie 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
34 Rozsypalová Viktorie 2011 TJ Sokol Praha Vršovice Vojáčková Z.
35 Holdsworth Julie 2011 TJ Tourist Říčany Cirkvová

Dívky 2012 (2012)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eddé Christine 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Tichá Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
3 Zabadalová Klára 2012 AC Sparta Praha Kopáčová
4 Petrtýlová Laura 2012 GT Šestajovice Dagan, Šimáčková
5 Kejlová Laura 2012 GT Šestajovice Dagan, Šimáčková
6 Ouřadová Karolína 2012 GT Šestajovice Dagan, Šimáčková
7 Gvoždíková Apolena 2012 GYMPRA Hadrbolcová, Morysková B.
8 Hájková Sofie 2012 GYMPRA Hadrbolcová, Helekal
9 Hrdličková Klaudie 2012 individuální členové Milerská,Konečná,Poláková
10 Motlíková Marta 2012 individuální členové Milerská,Konečná,Poláková
11 Jusková Anita 2012 individuální členové Milerská,Konečná,Poláková
12 Čudová Žofie 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
13 Tomšů Hana 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
14 Nekutová Sára 2012 SK Hradčany Svobodová/Hlaváčková
15 Schenková Anna 2012 TJ Avia Čakovice Dymáková, Řehořová
16 Stelčovská Marie 2012 TJ Avia Čakovice Dymáková, Řehořová
17 Zábranská Elen 2012 TJ Avia Čakovice Pešková, Říšský
18 Kubušová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Zahradníčková J+D
19 Fulemová Viktorie 2012 TJ Sokol Horní Počernice Spitzerová
20 Grygová Karolína 2012 TJ Sokol Kladno Víchová, Kubínová
21 Burzanovská Zuzana 2012 TJ Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
22 Karešová Alice 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
23 Seaton Victoria 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová
24 Vašutová Stella 2012 TJ Tourist Říčany Cirkvová

Dívky 2013 (2013)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vodrážková Anna 2013 AC Sparta Praha Kopáčová
2 Ježková Jaroslava 2013 GT Šestajovice Černická, Tydlačková
3 Přikrylová Valentýna 2013 GT Šestajovice Černická, Tydlačková
4 Pešková Tereza 2013 GT Šestajovice Černická, Tydlačková
5 Jankotová Klára 2013 GYMPRA Morysková B.
6 Kočí Evelína 2013 TJ Doksy Doubravová,Jakšová M.
7 Eisenhutová Julie 2013 TJ Sokol Praha Vršovice R. Vondráčková
8 Vondráčková Karolína 2013 TJ Sokol Praha Vršovice Vondráčková R.
9 Boušková Karolína 2013 TJ Sokol Praha Vršovice
10 Chalupecká Michaela 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková
11 Sosnová Adriana 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková
12 Tománková Gabriela 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková
13 Schneiderová Adéla 2013 TJ Tourist Říčany Bezoušková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři