Česká gymnastická federace

Akce

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

21.2.2020 - 23.2.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 01

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

Reklama

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

sportovní gymnastika mužů
 3.6.2018
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

nejmladší žáci (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Eiselt Samuel 2010 Merkur České Budějovice Stráský
2 Holek Matouš 2010 Merkur České Budějovice Stráský
3 Kačerovský Kryštof 2010 Merkur České Budějovice Stráský
4 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
5 Rak Matyáš 2009 Merkur České Budějovice Stráský
6 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
8 Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
9 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
10 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
11 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
12 Budík Lukáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
13 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
15 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

nejmladší žáci (2011 - 2009)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Eiselt Samuel 2010 Merkur České Budějovice Stráský
2 Merkur České Budějovice Holek Matouš 2010 Merkur České Budějovice Stráský
3 Merkur České Budějovice Kačerovský Kryštof 2010 Merkur České Budějovice Stráský
4 Merkur České Budějovice Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
5 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
6 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
7 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
8 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
9 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Budík Lukáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
10 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Jech Dalibor 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
11 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
12 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů

mladší žáci (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
2 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
5 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
8 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
9 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
10 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
11 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
12 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
13 Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
14 Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
15 Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková

mladší žáci (2011 - 2007)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
2 Merkur České Budějovice Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Merkur České Budějovice Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Merkur České Budějovice Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
5 Merkur České Budějovice B Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Merkur České Budějovice B Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Merkur České Budějovice B Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
8 Merkur České Budějovice B Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
9 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
10 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
11 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
12 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Ludvík Matyáš 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
13 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková
14 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková
15 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí B Kohout Daniel 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Kašíková,Pištěková

starší žáci (2011 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
3 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Erhart
5 Nečas Maxmilián 2005 Merkur České Budějovice Erhart
6 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
7 Novotný František 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
8 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

starší žáci (2011 - 2004)

  Družstvo Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Merkur České Budějovice Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Erhart
2 Merkur České Budějovice Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
3 Merkur České Budějovice Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Merkur České Budějovice Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart

dorostenci (2003 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
2 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři