Česká gymnastická federace

Akce

21.2.2020 - 22.2.2020 AE

Lithuanian Open Championship

21.2.2020 - 23.2.2020 TR

TRA Výcvikový tábor 01

22.2.2020 SGZ

SGŽ O Zlatý štít VOKD

23.2.2020 SGZ

SGŽ Říčanské hvězdičky

28.2.2020 - 1.3.2020 SGM, SGZ

Školení trenérů III. třídy SGM a SGŽ

29.2.2020 - 1.3.2020 AE

Eisenberg Open Cup

29.2.2020 SGM

Brněnské kolo

6.3.2020 - 8.3.2020 AG

Závod Světového poháru Maia

7.3.2020 SGM, SGZ

Poděbradská cvička 2020

7.3.2020 AE

Mistry s Mistry

7.3.2020 - 8.3.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.3 – vyšší výkonnostní úroveň

7.3.2020 SGZ

Trautenberkův Korbel

7.3.2020 SGZ

Nominační závod na ME / MEJ

7.3.2020 - 8.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 1.část

12.3.2020 - 15.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

14.3.2020 - 15.3.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.6

14.3.2020 SGZ

Malá cena Brna

14.3.2020 - 15.3.2020 TR

TRA Školení trenérů 3. třídy 2.část

14.3.2020 AG

AKR Klokan Cup

15.3.2020 TG

Závod TGJ na Vyšehradě

18.3.2020 - 21.3.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Czech Aerobic Open

20.3.2020 - 22.3.2020 AE

Mistrovství ČR v aerobiku

20.3.2020 - 22.3.2020 TG

TG Školení rozhodčích I.-III. třídy - část 1

21.3.2020 SGZ

Velká cena Hradce Králové

21.3.2020 SGZ

Veřejný závod přípravek

21.3.2020 SGM

Memoriál Petra Petržely a Antonína Součka

21.3.2020 TG

TG Seminář k pravidlům pro trenéry

21.3.2020 SGZ

Karlovarská číše

21.3.2020 SGM

Karlovarská číše

Reklama

SGM O zlatou placku

sportovní gymnastika mužů
 22.4.2018
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice

jednotlivá nářadí - (muži)

Seznam přihlášek

nejmladší žáci I. (2011)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Askhatov Nurali 2011 Merkur České Budějovice Yelamanov,Yessengaliyev
2 Černý Vojtěch 2011 Merkur České Budějovice Koňariková

nejmladší žáci II. (2010 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Yeleussizov Zhanat 2010 Merkur České Budějovice Yelamanov,Yessengaliyev
2 Daniyarov Abylai 2010 Merkur České Budějovice Yelamanov,Yessengaliyev
3 Dossymbekov Abylay 2010 Merkur České Budějovice Yelamanov,Yessengaliyev
4 Koutecký Jindřich 2010 Merkur České Budějovice Koňariková
5 Blažek Denis 2010 Merkur České Budějovice Koňariková
6 Horák Tomáš 2010 Merkur České Budějovice Koňariková
7 Maxa Jan 2010 Merkur České Budějovice Koňariková
8 Eiselt Samuel 2010 Merkur České Budějovice Stráský
9 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Tomaschko
10 Holek Matouš 2010 Merkur České Budějovice Stráský
11 Kačerovský Kryštof 2010 Merkur České Budějovice Stráský
12 Rak Matyáš 2009 Merkur České Budějovice Stráský
13 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
14 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
15 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
16 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
17 Kaftan Jan 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
18 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
19 Farka Jakub 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

mladší žáci (2008 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
5 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
6 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
7 Issayev Elnur 2007 Merkur České Budějovice Yelamanov,Yessengaliyev
8 Ashirbek Beknur 2007 Merkur České Budějovice Yelamanov,Yessengaliyev
9 Kurmanbek Nurdaulet 2008 Merkur České Budějovice Yelamanov,Yessengaliyev
10 Viktorov Vladislav 2007 Merkur České Budějovice Sibatrov Vitaly
11 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
12 Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
13 Klouda Matěj 2008 Merkur České Budějovice Stráský
14 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
15 Kulhavý Antonín 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák, Vrkočová
16 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
17 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

starší žáci (2006 - 2004)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
3 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart
4 Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Erhart
5 Nečas Maxmilián 2005 Merkur České Budějovice Erhart
6 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
7 Nagayev Magomed 2004 Merkur České Budějovice Yelamanov,Yessengaliyev
8 Novotný František 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa
9 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

dorostenci (2003 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Jan 2003 Merkur České Budějovice Erhart
2 Klabouch Matěj 2000 Merkur České Budějovice Tomaschko
3 Vlček Tomáš 2002 Merkur České Budějovice Erhart

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři