Česká gymnastická federace

Akce

20.5.2020 - 26.5.2020 AG

Světové závody věkových skupin (WAGC) - ODLOŽENO

20.5.2020 - 24.5.2020 PA

FIG Parkour World Cup

23.5.2020 SGM

SGM Přebor Zlínského kraje

23.5.2020 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

23.5.2020 TR

TRA Český závod věkových skupin - ZRUŠENO

23.5.2020 SGZ

Memoriál K. Parmy - ZRUŠENO

23.5.2020 SGM

SGM Přebor hl. m. Prahy

24.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy - BUDE sloučeno s podzimním přeborem

24.5.2020 TR

TRA Skokan Odolky

27.5.2020 - 31.5.2020 SGM

Mistrovství Evropy juniorů a mužů - ODLOŽENO

29.5.2020 - 31.5.2020 AG

Mistrovství světa v akrobatické gymnastice - ODLOŽENO

30.5.2020 - 31.5.2020 AE

Mistry s Mistry (finále)

30.5.2020 PA

Český pohár - 1. závod - ZRUŠENO

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihomoravského kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - PŘESUNUTO NA PODZIM

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje

30.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Moravskoslezského kraje - odloženo na podzim

31.5.2020 SGM

SGM I. liga, II. liga (liga mládeže)

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Plzeňského a Karlovarského kraje - přesun na podzim

31.5.2020 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje ODLOŽENO

31.5.2020 SGM

SGM Přebor Jihočeského kraje - PŘESUNUTO NA PODZIM

5.6.2020 - 8.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

5.6.2020 - 7.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 - 7.6.2020 AE

Pohár Federací - 2. kolo - ZRUŠENO

6.6.2020 TG

TG Brněnský pohár - ZRUŠENO

6.6.2020 - 7.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR MT - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA Mistrovství ČR - ODLOŽENO

6.6.2020 TR

TRA 50 let - ODLOŽENO

11.6.2020 - 14.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 SGZ

Gym Festival - ODLOŽENO

13.6.2020 - 14.6.2020 TG

TG Výcvikový tábor č.4 – nižší výkonnostní úroveň

13.6.2020 - 14.6.2020 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev - ODLOŽENO

13.6.2020 TR

TRA Zlatý Radegast

13.6.2020 SGZ

Frýdlantské sportovní hry - zrušeno

16.6.2020 SGZ

SGŽ Městský přebor Brna

18.6.2020 - 21.6.2020 SGM, SGZ

Závod Světového poháru B - ODLOŽENO

19.6.2020 - 20.6.2020 TR

TRA Závod Světového poháru ITA - NOVÝ TERMÍN

20.6.2020 SGZ

Čerti s andělem - ZRUŠENO

20.6.2020 - 21.6.2020 TG

TG Reprezentační sraz č.9

20.6.2020 PA

Český pohár - 2. závod - ODLOŽENO

20.6.2020 - 21.6.2020 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS) - ODLOŽENO

Reklama

SGM Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny

sportovní gymnastika mužů
 25.11.2018
 pořadatel: České Budějovice
 adresa: Gymcentrum, Pražská 19, České Budějovice
 elektronické výsledky
Spolupořadatel oddíl Sezimova Ústí

Seznam přihlášek

VS 1 (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holek Matouš 2010 Merkur České Budějovice Stráský
2 Kačerovský Kryštof 2010 Merkur České Budějovice Stráský
3 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
4 Vačkář Vítězslav 2010 Merkur České Budějovice Tomaschko
5 Eiselt Samuel 2010 Merkur České Budějovice Stráský
6 Gregor Alexander 2010 Merkur České Budějovice Stráský
7 Koutecký Jindřich 2010 Merkur České Budějovice Stráský
8 Maxa Jan 2010 Merkur České Budějovice Stráský
9 Rak Matyáš 2009 Merkur České Budějovice Stráský
10 Blažek Denis 2010 Merkur České Budějovice Stráský
11 Černý Vojtěch 2011 Merkur České Budějovice Stráský
12 Horák Tomáš 2010 Merkur České Budějovice Stráský
13 Budík Lukáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
14 Donát Radim 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
15 Kubát Antonín 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
16 Machotka Martin 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
17 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
18 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
19 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
20 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
21 Špak Petr 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí kolektiv trenérů
22 Strnad Vojtěch 2011 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Moravec Pavel
23 Maděra Michal 2009 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

VS 2 mladší (2011 - 2007)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Brom Daniel 2007 Merkur České Budějovice Tomaschko
2 Erhart Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
3 Holek Šimon 2007 Merkur České Budějovice Erhart
4 Klimeš Vít 2008 Merkur České Budějovice Stráský
5 Šimek Jáchym 2009 Merkur České Budějovice Stráský
6 Šrom Jáchym 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
7 Tomaschko Adam 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
8 Vejsada Tomáš 2007 Merkur České Budějovice Erhart
9 Roček Tomáš 2008 Merkur České Budějovice Tomaschko
10 Donát Čeněk 2007 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
11 Fulei Nazarii 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
12 Klečacký Jan 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák,Vrkočová
13 Kümmel Radek 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová
14 Machotka Jindřich 2008 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Včelák Vrkočová

VS 2 starší (2006 - 2005)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Matoušek Aleš 2006 Merkur České Budějovice Erhart
2 Šimek Šimon 2006 Merkur České Budějovice Erhart
3 Novotný Jiří 2006 TJ Spartak Trhové Sviny Hálová Naďa

VS 3 (2011 - 2003)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Bago Daniel 2004 Merkur České Budějovice Erhart
2 Haragal Štefan 2004 Merkur České Budějovice Erhart
3 Klabouch Jakub 2004 Merkur České Budějovice Erhart

VS 4 (2011 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři