Česká gymnastická federace

Akce

17.9.2021 - 19.9.2021 AE

Mistrovství Evropy v aerobiku

17.9.2021 - 19.9.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 1. část

17.9.2021 - 19.9.2021 SGM

SGM Žákovské soustředění

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje - jednotlivkyně VS

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Středočeského kraje

18.9.2021 SGZ

Přebor Zlínského kraje

18.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor Jihočeského kraje a Vysočiny - jednotlivkyně (VS)

18.9.2021 SGZ

Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

18.9.2021 SGZ

PŘEBOR MORAVSKOSLEZSKÉHO KRAJE

18.9.2021 SGZ

Přebor JMK - postupové kategorie

18.9.2021 AG

AKR Mezinárodní Mistrovství ČR

18.9.2021 - 19.9.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.5

19.9.2021 SGZ

SGŽ Přebor hl.m. Prahy jednotlivkyň

19.9.2021 SGZ

Přebor Olomouckého kraje jednotlivkyň

19.9.2021 SGM

SGM Přebor hl.m. Prahy jednotlivců a družstev

23.9.2021 - 26.9.2021 AG

Evropské závody věkových skupin (EAGC)

24.9.2021 - 25.9.2021 SGZ

VĚRA ČÁSLAVSKÁ CUP - ZRUŠENO

24.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

Školení trenérů 1. konzultace - PŘESUNUTO

25.9.2021 TG

TG Říčany TeamgymCup

25.9.2021 - 26.9.2021 SGM

Juniorstrophy

25.9.2021 TR

TRA 2. Český pohár

25.9.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR VS4A

25.9.2021 - 26.9.2021 SGZ

SGŽ Kvalifikace VS2A, VS3A

25.9.2021 SGZ

Krajský přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje (VS0, VS3,4,5,6C)-přeloženo

29.9.2021 - 3.10.2021 AG

Mistrovství Evropy

1.10.2021 - 3.10.2021 TG

TG Školení trenérů TeamGym III. třídy - 2. část

1.10.2021 - 3.10.2021 SGZ

SGŽ Mistrovství ČR jednotlivkyň (VS)

2.10.2021 - 3.10.2021 AE

Pohár federací - Praha

2.10.2021 SGM

SGM - Přebor ČOS

2.10.2021 SGM

Přebor JMK

2.10.2021 PA

2. Kolo českého poháru - Pražský pohár parkouru

3.10.2021 - 8.10.2021 VG

GOLDEN AGE GYM FESTIVAL

3.10.2021 SPL

Velká cena Podkrkonoší - PŘESUNUTO

3.10.2021 SGM

Přebor SGM Jihočeského kraje

3.10.2021 PA

Školení rozhodčích Parkour třídy A

3.10.2021 SGM

SGM Přebor Moravskoslezského kraje

8.10.2021 - 9.10.2021 TR

TRA Mezinárodní závod Přátelství

8.10.2021 - 10.10.2021 SGM, SGZ, TG, SPL, AE, AG, TR, VG, MG, PA

ŠKOLENÍ ASISTENT TRENÉRA

9.10.2021 TG

TG Pohár města Kadaně

9.10.2021 SGZ

Děčínská kotva "O pohár Věry Čáslavské"

9.10.2021 SGM

SGM Přebor Libereckého a Ústeckého kraje

9.10.2021 SGZ

Přebor MS kraje - nepostup.kat

9.10.2021 - 10.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.6

15.10.2021 - 17.10.2021 SGZ

Mistrovství ČR jednotlivkyň "C"

16.10.2021 - 17.10.2021 SGM

SGM Mistrovství ČR jednotlivců a družstev

16.10.2021 - 17.10.2021 TR

TRA Mistrovství ČR žactva

16.10.2021 - 17.10.2021 TG

TG Reprezentační sraz č.7

18.10.2021 - 24.10.2021 SGM, SGZ

Mistrovství světa ve sportovní gymnastice

Reklama

SGM Liberecký pohár

sportovní gymnastika mužů
 21.4.2018
 pořadatel: Gymnastika Liberec
 adresa: Jeronýmova 570/22, Liberec 7
 přihlášky prostřednictvím GISu do 16.4.2018
 elektronické výsledky

Seznam přihlášek

adepti

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Dreithaler Rudolf 2011 Gymnastika Liberec Pietschmann+Sladová
2 Kubata Štěpán 2011 Gymnastika Liberec Pietschmann+Sladová
3 Rákosník Jonatán 2009 Gymnastika Liberec Pietschmann+Sladová
4 Rákosník Robinson 2011 Gymnastika Liberec Pietschmann+Sladová
5 Trnovský Jan Jakub 2011 Gymnastika Liberec Pietschmann+Sladová
6 Klusáček Martin 2012 Gymnastika Liberec Pietschmann+Sladová
7 Nol Josef 2013 Gymnastika Liberec Pietschmann+Sladová
8 Otava Andrej 2012 SK Hradčany Otava
9 Duben Matyáš 2005 TJ Doksy Jakša
10 Grossmann Matěj 2009 TJ Spartak Vrchlabí
11 Setunský Petr 2010 TJ Spartak Vrchlabí
12 Brožík Adam 2011 TJ Spartak Vrchlabí

nejmladší žáci (2011 - 2009)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Hrobský David 2009 Gymnastika Liberec Drábek
2 Řípa Petr 2009 Gymnastika Liberec Drábek
3 Slad Dominik 2009 Gymnastika Liberec Drábek
4 Žitňan Štěpán 2010 Gymnastika Liberec Drábek
5 Bulvas Štěpán 2010 SK Hradčany Matvei Petrov
6 Neumann Josef 2009 SK Hradčany Novák, Otava
7 Potužník Josef 2010 SK Hradčany Otava
8 Kolva Jurij 2011 SK Hradčany Bomer
9 Krejčík Leon 2009 SK Hradčany Bomer
10 Šik Marek 2009 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
11 Havlík Vojtěch 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
12 Schröder Tom 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
13 Škorpil Jaroslav 2010 TJ Doksy Vladimír Jakša
14 Lokvenc Tobiáš 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
15 Strkula Daniel 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
16 Šindler Alexandr 2010 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
17 Šmolík Matěj 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
18 Šulc Marek 2009 TJ Sokol Kladno Podpěra, Pavlíčková
19 Havlík Richard 2009 TJ Sokol Kladno Pavlíčková
20 Behenský Oliver 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
21 Hrachovec Jakub 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
22 Hrubý Otakar 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
23 Kašparovský Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
24 Nykles Petr 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
25 Pechač Matyáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
26 Růžička Tadeáš 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
27 Schejbal Jonáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
28 Švec Vojtěch 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
29 Trachta Kryštof 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
30 Trachta Tadeáš 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Haluška
31 Valouch Vít 2010 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
32 Vondráček Rostislav 2009 TJ Sokol Praha Vršovice Syrový
33 Mairych Gabriel 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
34 Míka Vilém 2010 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
35 Novotný Kryštof 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková
36 Straka Matyáš 2009 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

mladší žáci (2007 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Holický Vít 2007 Gymnastika Liberec Kučera+Nový
2 Bitout Maxime Sebastien 2008 SK Hradčany Matvei Petrov
3 Kolva Maxim 2008 SK Hradčany Otava
4 Lutovský Josef 2007 SK Hradčany Otava
5 Mach Filip 2007 SK Hradčany Otava
6 Monteiro Bailey Kai 2008 SK Hradčany Bomer
7 Pavelka Daniel 2007 SK Hradčany Bomer
8 Roškot Daniel 2008 SK Hradčany Bomer
9 Roubíček Vojtěch 2008 SK Hradčany Bomer
10 Prikhodko Sava 2008 SK Hradčany Bomer
11 Janák Daniel 2008 T.J. Sokol Domažlice Daniel Šik
12 Kubíček Ondřej 2007 TJ Doksy Jakša
13 Tichý Martin 2007 TJ Doksy Vladimír Jakša
14 Knop Karel 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
15 Kusák Jan 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
16 Šmolík Jakub 2007 TJ Sokol Kladno Podpěra
17 Hofbauer Tomáš 2007 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
18 Krátký Marek 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
19 Šorban Filip 2008 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar

starší žáci (2004 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Jäger Adam 2006 Gymnastika Liberec Kučera+Nový
2 Křelina Pavel 2006 Gymnastika Liberec Kučera+Nový
3 Zajíček Adam 2004 Gymnastika Liberec Kučera+Nový
4 Kollert Viktor 2006 SK Hradčany Otava
5 Vrba Jan Jakub 2005 SK Hradčany Otava
6 Katalnikov Stepan 2006 SK Hradčany Bomer
7 Smith Joseph 2005 TJ Sokol Dolní Žandov Petra Smith
8 Hammadi Azíz 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
9 Trousil Tadeáš 2006 TJ Sokol Kladno Podpěra
10 Barus Dominik 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
11 Beneš Adam 2005 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
12 Hejnal Jan 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
13 Janouš Lukáš 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Boltnar
14 Polák Štěpán 2006 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
15 Iordatiy Serhiy 2005 TJ Sokol Rokycany Potomak

kadeti (2003 a mladší)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Skokan Jaroslav 2004 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
2 Satran Vojtěch 2003 TJ Stadion Ústí nad Labem Roll

dorostenci (2002 - 2000)

  Jméno Ročník Oddíl Trenér
1 Šteffl Boreš 2001 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
2 Zítko Jakub 2002 TJ Sokol Praha Vršovice Chrudimský, Syrový
3 Vaněček František 2002 TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí Vaněčková

DŮLEŽITÉ INFORMACE

--------------------------------------------
CHCETE DÁT SVÉ DÍTĚ NA GYMNASTIKU?
VYBERTE SI ODDÍL >>ZDE<<

--------------------------------------------

POJIŠTĚNÍ PRO ČLENY ČGF VÍCE
INFORMACÍ NALEZNETE >>ZDE<<

--------------------------------------------

NÁVODY: VEŠKERÉ NÁVODY NA PRÁCI V SYSTÉMU GIS 
A DALŠÍ NAJDETE >>ZDE<<

--------------------------------------------
HLEDÁME DOBROVOLNÍKY:
NA POMOC PRI NAKLÁDÁNÍ NÁŘADÍ

VÍCE INFORMACÍ >>ZDE<<
--------------------------------------------
ANKETA: PŘIPOMÍNKY KE STRÁNKÁM
ČGF. PROSÍME O VYPLNĚNÍ KRÁTKÉ
ANKETY, KTEROU NAJDETE >>ZDE<<
--------------------------------------------

Sponzoři a partneři